bugün

entry'ler (185)

hayatı sıkıcı kılan şeyler

Günlerin fotokopi ile çoğaltılmış gibi hep aynı olması ve hiçbir şeyin kontrolünde olmaması.

kendime not

kendine gel.

oral seks kadına hakaretmidir

zorla yapılacak birşey değildir, karşılıklıdır.

hakaret olarak algılayan kadınlar bir erkeğin kendilerine de o şekilde yaklaşmasına izin vermiyorlardır.

hayatlarında bunu yapacak bir erkek olmayabilir.

belkide hiç denemedikleri içindir ya da isteyipte karşılık bulamamıştır.

sonuç olarak bu karşılıklı bir eylemdir.

bir kadınla seks dışında yapılabilecekler

Türkiye sınırları içerisinde bir kadın ile bir erkek seks, cinsellik dışında birşey için bir araya gelmezler. zira toplumumuzun genel inanışı olmak ile beraber, değiştirilemez bir önyargıdır.
yapanlar da var elbette. ancak, bu tür davranışlar, kültür ve medeniyete dayalı eylemlerdir.

(bkz: kültür)
(bkz: medeniyet)

aydın kurtoğlu

cengiz kurtoğlu'nun oğludur kendileri. ancak, cengiz kurtoğlu ile tarz olarak tip olarak hiç alakası yoktur.

--spoiler--
rtükte olmasa kim bilir neler yapardı klipte.
bir daha klip çekerken başka yerlerinide çeksin kamera. üç dakika boyunca birinin ağzını seyretmek hoş birşey degil. * *
--spoiler--

işyerinde çay beklerken sözlüğe giren yazar

keyfi gıcır, parlak ofis elemanı olarak çalışan, ota boka isyan eden vede isyan etmek için sebep arayan, nazik ruhlu, kibar şahıslardır.

adam çimento torbasını sırtladı onuncu kata çıkıyor şuanda kimin umrunda.

(bkz: çayımı isteriim)
(bkz: kızdım sana)
(bkz: küserim bak)

pastane simidi

taklit simitdir. normal bir simitten tadı çok farklıdır vede yumuşaktır sünger gibi.
çoğu zaman öğhh bu ne be denilesidir.
ekmek alıp yiyin daha iyi.

her gece uyumadan önce kendini sorgulamak

rahat bir iş hayatı olan yada çalışmayan kişilerin yaptığı birşeydir
ağır işlerde yada yoğun tempolu işlerde çalışanların yatağı görür görmez gözlerinin kapandığı, yastığa çeyrek kala uyuduğu ve düşünmenin mümkün olmadığı bilinen bir gerçektir.

günaydın

günaydın.

gece karanlığının sona erdiğini, aydınlık olduğunu belirten kelimedir.
bu kelime kullanıldığında aynı şekilde cevap verilir herzaman.
aynı cevabı vermek mecburi degildir tabii.

+günaydın.
-evet görüyorum noolmuş ?

canı sıkılanlara tavsiyeler

kendinizi çimdikleyin ve ağrınızın sızınızın olmadığını, sağlıklı olduğunuzu farkedip şükredin.
uludağ sözlükte bugün kısmındaki yazılara aval aval bakın vede gereksiz entry'ler girip durun.

gökdoğan

Büyük bir kuş olan gökdoğanın sırtı kül grisi, başı kara ve alt kısımları beyaz üzerine çubukludur.
Kuşlarla beslenen yırtıcı kuşlarda görüldüğü üzere, gökdoğan eşeysel dimorfizm sergiler ve dişileri erkek bireylerden biraz daha büyüktür.
Gökdoğan hızıyla tanınır; avına doğru yaptığı kendine özgü dalış sırasında maksimum hızının anlık olarak saatte 360 km.’nin üzerine çıkabildiği tahmin edilmektedir.
Bu hız gökdoğanı hayvanlar âleminin en hızlı hayvanı yapmaktadır.

sözlük yazarlarının itirafları

gene işe gidiyorum. sevmiyorum istemiyorum. ama mecburum. lanet olsun böyle hayata böyle yaşama.

yalnızlığı tek cümleyle açıklamak

"keşke" ler ile yaşamaktır.

tüküren misafir çocuğuna yapılabilecekler

yanında oyuncağı varsa alın görmesini sağlayarak oyuncağına tükürüp eline verin tabi ailesine çaktırmadan.

yılbaşında kadınları taciz eden orospu çocukları

kız kardeşlerinin ellenmesine vereceği tepki merak konusu olan kişilerdir.
(bkz: http://inciswf.com/adiler.swf)

otobüste ağlamak

son zamanlarda çok sık rastladığım içimi parçalayan ancak yardım etmek için birşey yapamadığım kişiler ile karşılaştığım manzaradır.
yalan yok benimde başıma gelmişti.

hiç kimseye haksızlık etmemek

bazı durumlarda aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık deyiminden yola çıkarak bilinçli ya da bilinçsiz olarak haksızlık ettiğimiz durumlar hepimizin başına gelebilir.

seviştiği kadını sağda solda anlatan erkek

seviştiği erkeği sağda solda anlatan kadından farkı yoktur. şerefi olmayan olarak tanımlanabilir.
(bkz: http://inciswf.com/1287955941.swf)

yeni yıla fakirlerin de girmesi

yeni yılın kendini üstün varlık zannedenlere girmesi.

yeni yıla fakirlerin de girmesi

insan olmayan oluşum beyanı.
(bkz: yeni yıla insan olmayanların girmesi)