bugün

... çok mutsuzum.
bir de şey var sözlük, hani yaşar bir şarkısına "beni yarrrr... beni yarrrr..." diye başlıyor ya; kendimdem geçiyorum resmen o an. başka başka şeyler geliyor aklıma.
nazlı ılıcaktan nefret ediyorum.
ben aslında iyi bi adamım sözlük, valla bak.
Hayatımda ki dönüm noktalarında aldığım kararların hepsi yanlıştı sözlük. 1 tane bile doğru bir karar alamaz mı insan sözlük?

Zamanı geri getiremiyor insan, karar vermek en tehlikeli durum haline geliyor gün geçtikçe.
dexter morgan'ı anlıyorum.

not:şaka lan şaka korkmayın hemen.*
(bkz: bana bir koca lazım)* ne itiraf ama değil mi? dağılın be sazanlar. ne işim olur koca ile. allah isteye versin bol bol ben almiyim.
(#6658776)
okula gidemeyeceğim, hep gündüz uyuyunca oluyor böyle. anne bu yazıyı okursan günün birinde 02 aralık 2009 günü hasta felan değildim bir kırgınlık falan da yoktu üzerimde. teşekkürler.
itiraf ediyorum,
2 gündür sebepsiz okulu kırıp sana giriyorum sözlük.
içim sıkılıyor. sürekli yanılıyorum insanların mantığı hakkında. bir yandan da önsezilerime inanamıyorum. hiç mi yanılmaz? karmakarışık bir haldeyim. düşünceler de duygular da havada uçuşuyor...
kendi nick altıma yazdığım mutsuz kelimesini bile eksileyenlere amına koduğumun çocuğu bunun nesi battı diye başlayarak dakikalarca sövüyorum. oh.
okulu bırakmayı düşünüyorum. yaptığım hiçbir işten zevk alamıyorum, ne okula gitmek istiyorum, ne de bir yerlerde gezmek, çalışmak vs. aşırı psikolojik sorunları olan birisiyim tekrar tedavi görmeye ihtiyacım var.
senelerden yüzyılın 5te biri kadar öncesine denk düşen herhangibiri.. kızların sıçmadıklarını, pipileri olmadığından götlerinden işediklerini tahayyül ettiğim ve bu yüzden inanılmaz yetenekli olduklarını düşündüğüm çocukluk hallerim.Kur'an kursundayız caminin altında,uzunca rahle altına sığan küçük ayaklarım ve sadece işemek için kullandığım bir adet pipim var. Fena halde çişim gelmiş.
zigna34 jr:hocam, tuvalete gidebilirmiyim
hoca: hayır geç yerine
Tenefüse kadar çişini tutamayan zigana34 altına işer oracıkta.rahatlamıştım derin bir utanç içinde.yanaklarımdaki allıklar o günden yadigar.nasıl utandıysam artık derine işlemiş allık.yıllarca çişini tutabiliyomusun espirilerine maruz kalmak nasıl birşeydir bilirmisin sözlük.
istanbul huzur dolu bir şehir. Burada yaşadığım için kendimi şanslı hissediyorum.
sözlükte yazar olan kız arkadaşım yazdıklarımı beğenmiyor ve okumuyor.
-kalabalık ortamlardan nefret ediyorum sözlük. arkadaş ortamı olsa bile kendimi dışlanmış hissediyorum ve kimseye söyleyemiyorum.
-geceleri gizli gizli sevgilimle konuşurken biri basacak diye sıçırtıyorum.
-en yakın arkadaşımdan sınava girmeden önce hiç çalışmadım dediği ve sınavdan hatırı sayılır bi not aldığı için soğumaya başladım.
-annemin telefonundan kendime kontör atıyorum ve arkadaşlarımı kendi telefonumdan değil anneminkinden arıyorum.
-arkadaşlarla beraberken aslında ne kadar acı çeksem de yüzüm hep gülüyor.
-o kız yüzünden nil karaibrahimgil'in duma duma dum adlı şarkısından nefret ediyorum

sözlük, kendimi kaybediyorum sanırım..

-Sözlüüük. annemin telefon faturası sayemde iki yüz küsür milyon geldi ve kapatıcak hattını sanırım. ne iyi evlatmışım be!
''Sevgilisiyle şöyle-böyle yapan kız'', ''şeysi 23cm olan erkek'' türevindeki başlıkları açan kişileri hiç acımadan, kütür kütür eksiliyorum. Nicklerini bir yere not alıp, girdikleri tüm entrylere ben de giriyorum eksi oy butonumla. *
uzun zamandır olmadığım kadar mutluyum. bunun sebebi de hayatımda iyi bi şeyler olması değil, sadece yeni tersliklerin ortaya çıkmaması. nolur bugün böyle sorunsuz bitsin.
6 taksitle aldığım yeni montu giymek için havalar soğusun diye dua ediyorum. bu uğurda kaç kelebek gönderdim okyanusun serin sularına. ama lanet olsun ki hala kısa kolluyla geziyoruz. ve evet normalde kıştan nefret ederim ama bi kere giyeyim lan nolur.
yanlış zamanda dünyaya geldiğimi düşünüyorum çoğu zaman. bana göre değil sanki 2000'li yıllar.70'lerde yaşamalıymışım ben ya da 80'lerin başında. demode kalıyorum bu güne, anlayamıyorum insanları. belki kısıtlı imkanları olan ama sevgiyi ve insanlığı çok iyi bilenlerin arasında yaşamalıydım ben, böyle her türlü imkana sahip ama insanlıktan çıkmışların yerine.
(#6662218) itiraf ediyorum sözlük ; bu başlığı benim açmam lazımdı. bundan çok rahatsızım, yanlış anlama lan fesat göbeğim büyük o yüzden. hem sanane diğerinden?
-herkesin imrendiği, gül gibi iş olarak gördükleri işimi bugün olsa yine bırakırım.pişman değilim ancak şu anda işsiz olduğum ve uzun bir süreden beri bana uygun bir iş bulamadığımdan dolayı aileme karşı çok mahcubum.
-'severek ayrılmak mı, yemeyin beni' diyen biriyken, ilk sevgilim aynı zamanda ilk aşkım olan kişiden ayrıldım, üstelik severek. eski sevgilerini unutmayan insanlara gıcık olurken, aradan neredeyse iki buçuk yıl geçmesine rağmen hala aynı kişiyi düşünüyorum. hala kimseyi hayatıma sokamadım.
-bana ilgisi olup da benim istemediğim erkeklerden kurtulmak için hala liseli kızlar arasında popüler olan 'erkek arkadaşım var' yalanını söylüyorum.
-hemcinslerim tarafından pek sevilen biri olmadığımı düşünüyorum. neredeyse tüm kız arkadaşlarım benim kötülüğümü istedi. pek çok kız arkadaşımı hayatımdan uzaklaştırdım. bunun sebebi ise beni kıskandıklarına yüzde yüz emin olmamdı, aralarında bunu itiraf edenler bile oldu.
-bana imrenen pek çok insan olduğuna eminim ama şunu bilmiyorlar ki davulun sesi uzaktan hoş gelirmiş.
-lisede hayalim olan bölümü kazanıp dereceyle bitirmeme rağmen, okuduğum bölümü de okulumu da, okuldakileri de hiç sevmedim, sevemedim. ikinci yıl okuldan ayrılmayı bile düşündüm ama yemedi tabi. * iş konusundaki sıkıntımın sebebi de okuduğum bölümdür.
-annemin serbest, babamın ise otoriter biri olmasını isterdim, oysa ki tam tersi bir durum mevcut ve ben bundan hiç memnun değilim.
-başımı alıp gidip, yalnızca sevdiğim şeylerin peşinden koşabileceğim bir hayatı zorluklarla dolu olsa da göze alarak yaşamak isterdim.
-geç algılayan, kafası pek basmayan tiplere dayanamıyorum, sinir oluyorum.
-kızların evlenebilmek için erkeklerden dayak yemeye bile razı olan türlerine kıl oluyorum.
-annemin her şeyimi bilmeye çalışmasından, her şeyime karışmasından hiç hoşnut değilim.
-insanlara hayır demekte zorlanıyorum, bunu dememek için çoğu zaman kaçıyorum.
-yukarıdaki maddeye rağmen hayatta cesur olmak gerektiğine inanıyorum, cesur olmayan bir erkeği asla hayatıma sokamam.cesur olmayan bir arkadaştan ise hızla kaçarım.
-bir gün istediğimi şeylere kavuşacağıma hala inanıyorum * .
şu anlık bir itirafım yok zira yeni geldim, ama kolay patlayan tiplerdenim her an benden bir itiraf gelebilir.*
sümüğümü herkes gibi mobilya altına yapıştırıyorum.

not: ne diye eksi, fakat niye?
erkeklerin bikini bölgelerine* ve göğüslerine ağda yaparken tepinmelerini görmek istiyorum. tak etti canıma bu maskeli balo.

bi kerecik lan, nolur.