bugün

entry'ler (194)

şafak sezer

srail'in gazze'ye yönelik saldırılarını protesto etmek amacıyla beşiktaş'taki israil istanbul başkonsolosluğu önünde yapılan eylemde " zalimin zulmü varsa mazlumun Allah'ı var." şeklinde söylemesi gereken sözü, " zalimin zulmü varsa, sevenin Allah'ı var." şeklinde bağıran şahıs. gazze'dekilerin durumunu ne kadar anladığı tam anlaşılamayan kişi.

plajda katledilen bebeler

hiç hak etmediği acıları yaşayan çocuklardır. onlar melek oldu da, bize ne olacak bu kadar veballe bilmiyorum.

sözlük yazarlarının itirafları

gözüm enfeksiyon kaptı, şişti. görüntü kötü ama ondan ziyade yazık gencecik kadın koca dayağı yemiş diye düşünürler mi dışardakiler diye tırsıyorum. güneş gözlüğüm de kırıldı. alacağın olsun murphy yasaları.

annem benden önce ölmesin

yeni bir anne olarak çocuğumun etmesini istemeyeceğim dua. aksine ben ondan önce öleyim, fakat o kendi hayatını kurmuş ben de torun torba görmüş olayım. "yavrum çocuğa ben bakarım siz işinizden olmayın, torun sevelim azcık" diyeyim, benden başka hayatını yaslayacağı sağlam bi eşi, ailesi olsun. ben ölünce bana dualar etsin, hayatına da devam etsin. daha 11 aylıksın sıpa, ne hayaller kurduruyorsun çocuksuzken yarın ölsem gözümün arkada kalacağı bi şey yok diyen insana.

interneti açınca girilen ilk üç site

gazeteler.com
komikaze.net
afilifilintalar.com

bozuk moralin etkilediği organlar

cilt. genellikle içe dönük insanlarda dermatite kadar gider.

leyla ile mecnun

mecnun'un en ufak bahaneye ümitlenmesi üzdü beni. he mecnun he, Leyla hoşçakal demedi.

türkçe olimpiyatları

Elin afrikalı kızcağızı türkçe öğrendiği için gelip Türkiye'de üniversite okuyup da ülkesinde üst düzey yönetici olduğunda değeri anlaşılacak olimpiyat.

annelerden nefret etme nedenleri

bir yaşına henüz basmış evladını fakirlik filan değil sırf başkalarına hayır diyememekten ötürü evlatlık vermesi.

leyla ile mecnun

kimse değinmemiş ama abdulcanbaz efsanesini barındıran dizi.

leyla ile mecnun

--spoiler--
senin ağzından çıkanla kulağının duyduğu...çok güzelsin!
--spoiler--

ne olur üzülme ismail! sen üzülünce biz helak oluyoruz ağlamaktan.

ilişkide rolleri değişmek

kocamla arada yaptığımızdır. ben onun göbeğine bakıp "oğlumuz ne zaman doğacak?" derim o da bana "ne biliyorsun oğlan olacağını?" diye trip atar.

leyla ile mecnun

en sonunda bana da selam göndermiş dizidir. pantolonları cebindekilerle yıkayan benim. evet.

leyla ile mecnun

son bölümünde " çay erdal bakkalda içilir"muhabbeti ile truman show'a gönderme barındıran dizidir. candır.

aşık olmanın belirtileri

hani kulağında kulaklık varken, yani müzik çalıyorken çantadan anahtarını bir türlü bulamazsın da, ne zaman ki kulaklığı çıkarınca şıngırtıyı takip ederek anahtarına ulaşırsın, işte aşık olurken de böyle bir yalıtım vardır hayatla aranda, tavsiyem; kulaklığı çıkarma, aşk güzel bir şey; var kapıda kal, ne çıkar?

leyla ile mecnun

--spoiler--
ismail:
- elim mi sıkıştı benim?!elim mi sıkıştı!
--spoiler--

kadınlar çok konuşur

yaratılışında vardır. onu güzel yapan şeylerden birisidir. dır dır bile olsa. onun sesi olmasa nasıl dolardı odalara neşe? o söylemese nasıl anlardık baharın geldiğini? ama tabi sevmediğin insanın değil konuşması nefes alması bile batar insana, o ayrı...

moral bozukluğuna iyi gelen şeyler

leyla ile mecnun dizisindeki ali atay'ın şarkı söylediği bölümü izlemek.
http://www.youtube.com/watch?v=6p0nvJ2dycg

serkan keskin

LEYLA iLE MECNUN DiZiSiNDE DÖKTÜRÜYOR. KLiP SAHNESiNDEKi HALi iÇiN:
http://www.dipcik.com/ley...ilar-beni-anlar-ali-atay/

ali atay

leyla ile mecnun'un mecnunudur. harika oyuncudur. hep böyle devam etsin.
http://www.youtube.com/watch?v=6p0nvJ2dycg