pek tv izleyen biri değilim. hatta hiç izlemem. Adriana lima yeni popüler olmaya başladığında ismini her yerde duyardım. ama sadece ismini. ne olduğu hakkında bi fikrim yok, millet asosyal demesin diye de kimseye sormuyorum ama dayanamadım bi gün arkadaşıma sordum.
"Lan bu adriana lima hangi takımda oynuyor ?"
takım oyunu değilmiş meğersem onunki.
babamı telefonuma "hobi olarak yine yap" annemi ise "nereye koyduysan ordadır" diye kaydetmemin sorumlusu ben değilim.
Lan millet deli gibi program yaptı yılbaşı iÇin biz yarak gibi hiÇ bişe yapmadık, yazlığa gidim dedim plan sikenler daire başkanı abim ben gidecem dedi. Hatunda bişeler yapalım illa diyor hayırlısı diyorum amk ne deyim.
üzerinde GAP yazan t-shirth'leri zamaninda bende güneydogu anadolu projesi sanmistim dogrudur
engeli kaldırmış la. demek ki unutmuş. *
max ayarda ütü yapmama rağmen kıyafetteki kırışıklıkların gitmemesi sonucu saçımı başımı yoldum ve sözlüğü çıkış yolu olarak kullanıyorum. Ütü bana bakıyor ben ütüye bakıyorum.
çok fazla trip atıyormuşum ama bence alakası yok gayet haklı ve mantıklı davranıyorum. benim sinirimin geçmesi ufacık şeylere bağlı onları yapmak yerine üzerime üzerime gelinirse ne yapcam sanki tabi daha da korlancam teallam.
kalabalık aile ortamlarını her zaman daha çok severim aslında.
sevişirken mesajlaşıyorum hatta sözlüğe entry giriyorum.
bana onu unutturacak bir şeylere ihtiyacım var.
ÖSS'ye ilk girdiğim günden bugüne 8 yıl gecti 3 kez sistem değişti yaklaşık 46 konu eklendi , 3 dersin içeriği değişti...su an 2. Üniversitemi okuyorum. Yani aslında okuyamıyorm .. 3. Sınıfa geldikten sonra okula karşı bi soğukluk oluyo bende töbestafurullah böyle değişik.. Yeniden sınava giricem bu yıl , sanırım babam duyarsa beni reddeder ama kendime engel olamayacağım . Ben tam 3. Sınıfa geldiğimde ÖSS'nin cazibesi ivmeli artış gostermeye başlıyo ve ben buna karşı koymayacağım . Not : baba seni seviyorum .
kimseye güvenme.hayattan herşeyi beklediğinde daha az hasarla kurtuluyosun.olabilicek herşeye dair kendini hazırladıgında şaşırmayıp devam ediyosun.insanlar böyle böyle bencilleşiyor demekki şu sıra düşüncem bu.katkısı bulunan herkese tişikkirlir.*
Hayat bana türlü türlü oyunlar oynuyor ve bende bu oyunlara kanıyorum. Saç safım.
2012 ne getirdi ki 2013'den bir şey isteyeyim. her yıldan aynı şeyleri istemekten sıkıldım.
geldiği gibi gitsin 2013...
Ne konuşuyor bu insanlar böyle. Dudak hareketleri ve uğultudan ibaret bütün söyledikleri. Her zamanki gibi anlamış gibi yapıp gülümsüyorum. iki kelam da ben etsem, kelimeleri nereye koyduğumu bulamıyorum. Hem şu boğazımdaki düğüm... Bütün karmaşayı yutkunarak uzaklaşıyorum kalabalıktan. Sessizliğe yürüyorum. Adımlarım yine karıştı birbirine. Yetişmeye çalıştığım bir yer yok. Beynime hücüm eden binlerce düşünceyle yarışmak için bu kadar hızlı yürüyor olmalıyım. Sanki ben yürüdükçe nefes nefese kalan onlar. Daha hızlı yürürsem atlatabileceğimi sanıyorum. Yanılıyorum. Galibiyet her zamanki gibi onların. Aldırmıyorum. Aslında hiçbir şeye aldırış ettiğim yok ya. Birileri el birliğiyle umursayabileceğim her şeyi almış yerine bolca nefret, hayal kırıklığı ve umarsızlık bırakmış. Ha bir de başımın üzerinde eğri büğrü kırmızı bir tahta varmış, midemde de gri yağmur bulutları. Onlardan kurtulduğumda iyi olacakmışım. Gitmeleri çok zaman alır mı ki? Neyse ben bunlara da aldırmıyorum aslında. Şu az önümdeki balık tutan amcanın da da pek aldırdığı yok sanki oltasına takılacak olan balıklara. Oltayı denize salışından belli; kendince çözmüş hayatın anlamını. "Tutacağım balıkların bir önemi yok ki evlat, şu bekleyiş her şeye değer" diyecek eminim sorsam yüzündeki umarsızlığın nedenini. Sormuyorum. Hızlıca geçip gidiyorum yanından. Bankta otururmuş birasını yudumlayan genç çocuk belli ki sevgilisinden ayrılmış. Az ilerde oturan birkaç genç de içki masasında dünyayı kurtaranlardan. Efkarla sigarasını tüttüren balıkçı adamın ekmek kaygısı var gözlerinde. Evin kirasını geciktirmiş bu ay, sonra çocuklarının okul masrafları. Sonra binlerce sonra var art arda sıralanabilecek.

Artık değişmesi gerek bir şeylerin. Bir kafede garsonluk yapsam mesela; onu da beceremem. Siparişleri birbirine karıştırırım. Ellerim titrer, cam kenarındaki masada arkadaşlarıyla sevgilisini çekiştiren cilalı kadının üzerine kahve dökerim. Kadın basar yaygarayı. Patron beni yaka paça dışarı atar. Eeeeh ben çok fazla oldum artık biliyorum. Biliyorum ve susuyorum...

Bilmek iyi bir şey değil, ama susmak iyi...
dışarda ona o kadar para vereceğimize evde şunu bunu yaparız diye diye 3 senedir evdeyiz bununla 4 olacak galiba.

bir de entryi gammazlamadan önce artı oy veriyorum.
içince çenem çok düşüyor, sonra keşke onları da anlatmasaydım diyorum.
bu yaşıma geldim hala eksi ile eksinin çarpımı artı ile eksinin çarpımı vs... ne bilmiyorum.
mutluyum çok mutluyum .
dün gece inci'de üye alımının açık olduğu bi anı yakaladım, hemen bir hızla kullanıcı adını yazdım msn adresimi yazdığımda bu adres kullanılıyor dedi iyi mi. inciciler size sesleniyorum, kim ziyaret etti lan benim msn'imi? iyi helali hoş olsun da listemde kız msni de yok ki ne istediniz olm adresimden? hayır o değil üyelik de yalan oldu..
Küçükken Leblebi çalmıştım, fakat içimde hep ukte olarak kaldı, adama gidip bir özür dileyemedım, oysa tam 8 sene boyunca her okula gittim gün, önünden geçiyordum.
istatistiğe giren bir entry silindiyse kendimi kötü hissediyorum. kesin çok komik bir muhabbet döndü ya da çok mühim bir olay anlatıldı, ülke kurtarıldı, kaçırdım amk, diyorum içimden. espriyi kaçıran adam gibi oluyorum. olum bana da anlatın la, neye gülüyorsunuz bu kadar. komik bir şey varsa anlatın da biz de gülelim, diyen hoca gibi kalıyorum öyle. himym'daki blitz gibi hissediyorum.

http://25.media.tumblr.co...nsy6I50T1re6frlo1_400.gif
bıktım bıktım bıktım bıktım musluğu açtım tıpasını taktım sözlük...
yazdıgım mesaja cevap gelmediginde kendimi ortada bırakılmış 4 cocuklu bahtsız bir hatun gibi hissediyorum....
Solcu haayt tarziyla muhafazakar hayat tarzi arasinda gibiyim ikisinden de biraz var ama hicvbirinden yeterli miktarda yok. Yilin son gununu 5 vakit namazimi kilip ders calisarak gecirmek istiyorum ama gecen sene sarhos olup kizlarla girmistim. insanlarla fazla samimi olmuyorum ailem disinda surekli gorustugum kimse yok insanlarin beni fazla tanimasini istemiyorum yeni tanistigim insanlara cool gorunmeye caliairken samimi olduklarimin yaninda her turlu naneyi yemem de ilginc bu yuzden samimi olmuyorum makul biri olarak kalabilmek icin. Arada istahim asiri acilirken bazen tek lokma yemek istemiyorum ve bu durumlar ayni hafta icinde olabiliyor. Yeni yildan ne bekledigimi de bilmiyorum oncelikle finallerin iyi gecmesini sonra kiz arkadasimla iyi bi gun gecirmeyi aslinda bir de bi kursa gitmeyi dusunuyorum ama karar vermedim hangisi olacagina. Sacimda cok kepek oluyo sinaVlar bitince doktora gidicem. Ailem arada cok sefkatliyken bazen zalim olabiliyor bana karsi genelde benim tavirlarim yuzunden degisiyor tutumlari. Film ve karikatur kitaplari aldim ne zaman okurum bilmiyorum. interneti ders calisacam diye acip sozluge dalmaktan da biktimmo yuzden final haftasi boyunca kafa izni aldim. Umarim yeni yila guzel bi giris yaParim. Kiz arkadas edinmeyi hic dusunmuyordum ama kiz opturuyor kendini trip ATmiyor ben de bi sans verdim yoksa ugrasamam oyle.