bugün

bitti dersin anlamazlar, seviyorum dersin anlamazlar. bilmiyorum. sanirim ben insanlarla,uyusamiyorum.
benim hiç arkadaşım yok.
buğra adını verdiğim bir asansörüm vardı çok eskiden.tek katlarda duruyordu sadece ama ben yine de kızamadım ona.*
ben insanları sevmiyorum, onlar çok ibne oluyor sözlük.
50 euro ile ülke ülke gezebilen kızımızı kıskandım.
ayrıca gurur duydm birgün bende yapacam lan yolunu bulduğum zaman.
yoruldum lan sözlük. bir hafta çalıştıktan sonra haftanın son gününe mesai denk gelmese olmazmı amk.
Finalden 45 alip dersten geçtim. Hem de dc'yle. Böyle bisey olabilir mi? Hala soktayim. Cok mutluyum. kendimi sanssiz sanirdim, sansliymisim aslinda. *
aylardır içtiğim ağrı kesicinin son kullanma tarihine dün baktım da 2010 muş.

ciddi ciddi balına yaşamışım bugüne kadar. ne zehirlenme ne bi şey. * *
babamı sahte takdir belgesiyle kandırmıştım ama yapmam gerekiyordu takdir almadığımı görüp üzülse miydi?
Twitter'da, sırf güzel olduğu için takip ettiğim kızlar var.
itiraf ediyorum sözlükten bir kıza aşığım.
sevgilimi aldatmak istiyorum çünkü... *.
(bkz: 50 euro ile dünyayı gezen kız için ne dediler) başlığında süper entry'ler var sözlük.
hikayemdeki hayatı yaşamayı isterdim.
sen dinlemeye devam ettikçe seni ikna ederler.
başarıda birinci olmak duygusu nasıl bişeymiş bunu 20 yaşımda üniversitede anladım. cidden çok hoş duyguymuş. hemde bunu ingilizce branşında yaşamak. çok daha gurur verici. hiç kendimden beklemezdim. fakat beni ateşleyen şeyler yaşadım. bana senden hiçbirşey olmaz diyenlere güzel kapak oldu bu.
"hiçbir şeyden çekmedim nasırımdan çektiğim kadar."
1 mm'ye takılıp kaldım.
uçurtmam yırtıldı.
twitterdan kızların fotolarına bakıyorum.
terkedilmiş evlerin camlarının kırık olması gibi terkedilmiş feysbukların duvarları reklamlarla african mangolarla dolu.
yaşımı söyleyip zort ediyorum ama yetmiyor, birileri büyüdüğümü farketse iyi olacak sözlük zira kız çoçuğu muamelesinden bıkkınlık geldi yeminle.küçük duruyomuşum yok ya.*

ha birde sezen aksu nun adı bende saklı albümünü çok ötede ve çok başka seviyorum ben.bir ince mevzu bir şimal yıldızı ki sorma gitsin sözlük.
'bazı insanlar gerizekalıdır' cümlesinin istatiksel tarafını algılamayıp kendisine gerizekalı denildiğine inanan insanların gerizekalı olduğunu düşünüyorum.
'bir baltaya sap olamamak' deyimi, beni depresyona sürüklüyor yavaştan.
Daha bir gün oldu çok özlüyorum çok...
açlıktan ölüyorum. nerde kaldı siparişiim.