bugün

dün lcw'den 20 tl'ye ayakkabı aldım.
yazar arkadaşların gerçek hayatta gösteremedikleri yüzlerini sergiledikleri itiraflar sayfasıdır.
bana gelince, hayatım keşkelerle dolu. yaşadığım, unutamadığım ve saplanıp kaldığım yaşantılarım var. onları düşünmekten bugünümü yaşayamıyorum.
insanlara güvenmek de istemiyorum artık. (bkz: depresif mod)
bugün pes11 de ilk defa benim olduğum takım kaybetmedi sözlük.
(bkz: abi 11 çok kötü ya)
(bkz: kolda problem var olum)*
ehliyet almak için çaba gösterdiğim zaman dilimindeyim sözlük. yarın da test sürüşü var. sınav yapılacak arabayı tanıma süreci yani. içimde küçükken hastaneye giderken hissettiğim, mideme giren kramplarla karışık yoğun bir stres hissi var. çünkü kendimi biliyorum gözlerim yarıya kadar dolacak, dudaklarım titreyecek ve yanaklarım kızarıcak. üstelik bütün bunlar olurken arabada benden başka 3 kişi daha olcak.
çok üzülüyorum,yıpranıyorum,kahroluyorum. ama üzülmesin diye belli etmemeye çalışıyorum,'o'nsuz nefes almayı düşünemiyorum denir ya aynen öyle,kurdugum hayalleri yıkmaya gücüm yok çünkü o hayallerde yanıma bir başkasını yakıştıramam bütün sebep bu sanırım.
suan o kadar kafam karışık ki. konuşcak birine ihtiyacım var be sözlük.
odamda dedemin resmi asılı yıllardır. ben hiç görmedim dedemi. abim bile görmemiş ki. çok eskiden vefat etmiş dedem. dedemin fotoğrafı kağıdından ayrılmış, çerçevenin en altına kadar düşmüştü. uzun süre öyle kaldı ama umursayıp da düzeltmedim. geçenlerde de çivisi duvardan söküldü. kaldırdım resmi, "bi ara hallederim ya" dedim. bugün halletmek için oturdum başına. eski tip çerçeve bunlar. camın arkasında resim, resmin arkasında çiviler var. uzun bir uğraşla çıkardım resme zarar vermeden. yapıştırdım resim ile arka fonu birbirine. zara vermeden camın arkasına geçirdim tekrar. iyice yapışsın diye üstüne kitaplar koydum ve elimle bastırdım. ve o ses: cam kırılması.

ben hiç görmedim dedemi. abim bile görmemiş. eskiden çocukluktan çıkıp asiliğe adım attığım yıllarda metallica, beatles, south park posterleriyle süslemiştim odamın duvarlarını. dedemin fotoğrafı eğreti duruyordu onların yanında. pek de memnun olmadım bir süre. şimdi o fotoğraf yok ya orada sanki bir eksiklik var. ben aslında doğduğumdan beri görüyormuşum dedemi. dede nur içinde yat. keşke tanısaydım seni.
dışarıdan bakıldığında çok güzel bir aile hayatı ve bir ilişki sahibi birine benzediğimi söylüyorlar. halbuki ne tam bir ailem oldu ne de sevdiğim biri. hayat işte. kimse göründüğü gibi değil..
sözlük içim daralıyor içim. sürekli onun yüzü gözümün önüne geliyor. sürekli gözlerimden yaşlar damlıyor. neden bu kadar sevdim ki ben o kızı.

offf sözlük off gerçekten çok kötüyüm.
her tarafımı sivrısinek soktu. inanılmaz derecede nefret ediyorum hayvan bile denilemeyecek olan o yaratıktan ya.
saçlarımı usturaya vurduğum için pişmanlıkla iyi yaptım arasında kaldım.
dün gece istanbulu bırakıp yazlığa yerleştim, ne değişti hayatımdan? hiç birşey değişmedi yine alkol, yine sınırsız internet, yine sabahı görmeden uyuyamamak.
açım aç aç.
hala sendeyim a.q nokta.com
dün arkadaşımla tanıdığın dükkanına gittik. tanıdığım adama selam verdim. heralde adam dalgındı, selamımı almadı. o kadar kişi arasında mal gibi kalakaldım.
Biri ne zaman ''sen benim kim olduğumu biliyor musun?'' dese büyük bir sessizlik oluyor. Bu soruyu henüz hiç cevaplayamadım, çok utanıyorum.
yüzüme şaşırarak bakıp "sen kesinlikle iki ruhlu bir insansın bir ruhun sevgi dolu bir ruhun saldırgan ve hayvan" diye haykıran insana acıyorum...benim ikiden fazla ruha sahip olduğumu 12 yıldan beri anlayamadığı için..
hürriyet'in internet sitesine girdim, bütün haber başlıklarını okudum, en sonunda "ünlülerin kına geceleri" başlığını tıkladım. ve tıklar tıklamaz kendimden utandım.
laktozum tuttu aq ölüyorum. nerden yedim yine ya of
ben demiştim. yeminle bir şeyler biliyorum ben. dün tam 2.150 liralık alışveriş yaptım. daha yeni geldi lan kart. benim gibi mallara vermeyin oğlum bu kadar limit ya.
şu an çok fena çişim geldi ama gitmiycem. çünkü
-gidersem akbaba geni taşıyan kardeşim pcyi kapacak
-arkadaşımdan son dedikoduları alıyorum , muhabbeti bölemem.
-en sevdiğim şarkı çalıyor.
-pastam bitmedi
-yataktan inmesi çok zor.
gene arkadaşım geldi *. bi rahat bırakın lan sözlük keyfi yapam!
borç aldığım insanlara borcumu zamanında ödeyen ben boç verdiğim insanlardan benim olan parayı isteyemiyorum. ve bu saçmalık yüzünden habire borçlanıyorum. insan ilişkilerinde paranın büyük bir rol almasından nefret ediyorum. menfaat kelimesinin anlamını her geçen gün daha da anlamdıran bu insanlardan nefret ediyorum.
(#12173797) şu entryde belirttiğim kişi beni bugun çaya çağırdı, elim ayağım titriyor sözlük. *
her üzüldüğümde, her yalnız hissettiğimde, her sinirlendiğimde kendimi mutfağa atıyorum ve deli gibi değişik değişik kekler, börekler yapıyorum internetten bulduğum tariflerle sözlük. ve eliinde 2 yumurta bile eğreti duran ben, artık hamurişinde rakip tanımaz bir hale geldim. üzülmeli miyim, sevinmeli miyim bilemedim be sözlük.