bugün

vay amk millete bak...

benim 18 yaşında oldu, kendimi kaybediyodum amk öpüşürken. sevgilim olan o kız da öyleydi. bir keresinde bir cafeden kovulmuşluğumuz da var. artık ne kadar coşmuşsak, dünya duruyordu lan o anlarda.

sonra bir kere de onun bi arkadaşının evinde ilk defa öpüşe öpüşe bilincimizi kaybetmiştik, kız üstüme çıkıp bana sürte sürte boşalmıştı. "ben de napıyo lan bu" deyip hiç bi zikim yapamadan labut gibi yatmıştım. sonra öyle öyle aşama aşama ilerliyor ilişki. sonra da ayrılık filan. boktan boktan işler.
ilk dudaktan değil ikinci dudaktan sağa dön ortada göbek var. işte orda öpüştüm desem yalan olur
erkekle yanlışlıkla opustum 1. sinifti amk. lan ne biçim bi okulda okumuşum ben mk dedim.

iyi tek tesellimiz çocuk yakışıklıydı.
Doğruluk ve cesaretlik oyununun mağduru olmuştum ve 15 yaşinda öpüştüm. Sağ olsun kisa sürdü ama devami geldi hemde ayni çocukla...
hormonları fazla salgılanan bir sevgilim olmuştu kazara, daha ilk buluşmada sarılıp, öpmesinden konuştuğu şeylere kadar kendini belli etmişti, ben de karşılık verince 16 yaşımda ilk kez öpüştüm ve sondu...
13 yaşımda 15 yaşındaki kız istemişti.
öpüşmek hojdur ama benim sevgili yok.
Sanırım 8 yaşında falandım. Uzaktan bir kuzenim zorla öpmüştü. iyi de bir dayak yemişti.
Üçüncü sınıftayken alt komsunun oglu opmustu.

Ciddi olani ise 17 veya 18 di sanirim.
14. belasını siktiğimin terası ya.
Ağızdan mı öpcem?
28 yıldır kimse öpmedi , küflendi dudaklar.*
7 yaşındayken o zamanın hiperaktifliğiyle sınıfın en güzel kızı zorla öpmem sayılıyorsa 7'dir.
uyuşturucu yaşının 12-13 e düşmesine üzülürken 5 yaşında grup yapanları görüp belamın z*kildiği anketli başlıktır.
bayramda yanakları tutturamayıp yanlışlıkla olan hafif değmeleri de sayıyor muyuz? acaba dediğim yaş problemi.
lisenin ilk yılı, yaş 14. çok da uygun bir yaştı. ne çok geç ne çok erken.
Sıfır kilometreler yanlız değiliz.
Ayak ustu olani 16 yasimda kendi yasitim olan kiz arkadasimla.
17 yasimda ise ciddi anlamda ilk opusmemi yasamistim. Ben lise 4 o ise universite 2. Sinif (20 yasinda) bi hatundu, ablaydi belki ama birbirimizi cok seviyorduk. Hala unutmuyorum en sira disi iliskimdi.
Aynı entryleri silip girince tekrar opusmus gibi mi oluyorsunuz ben anlamıyorum.

19du benimki. Hayatımın aşkıydı. Hep de öyle kaldı .
(#1729671) .
15 tir efenim.
24'tür. Kanım dondu. Millet 15 yaşında öpüşmüş.
16 yasindaydi. Pek opusmekten sayilmazdi aslinda erkek arkadasim dudagima yaklastiginda ben kendimi geri cekince dudak kabugumu opmekle yetinmistir.
8 yaşındayken vardı bir tane. Eğer onu saymazsak 18 yaş oluyor amk :(
%90'ının 17 ve altı olduğu yaşlardır. Insan gerçekten hayret ediyor.