bugün

ideal ekonomik sistemin bulunduğunu görmek.
Müthiş bir yönetmen olup Tarantino tarzı kendime özgü sahnelerim olsun istiyorum çok tanınmak mükemmel filmler yazıp yönetmek istiyorum alaska ve diğer bütün ülkeleri gezmek istiyorum farkındayım bokunu çıkardım.
Zall tarafından bana plaket gönderilmesi. Ne plaketi olduğu önemli değil.
Resim yapabilmek
galatasaray fenerbahçe derbisini yönetmek. * *
herkesin parmakla gösterdiği bir pezevenk olmak.
yazarların yazdıklarına biraz göz gezdirdim. Hepsi başka insanlarla ilgili, başka insanlar olmasa demek yaşam bu kadar güzel olmayacak ve ölüm bu kadar korkutmayacak.
Neyse efendim bende hayallerimi yazayım.
- Çocuklarım ve karımla mutlu bir hayat sürmek.
- vodka fabrikası kurmak ve baya işlemesi. (Ve bolca içmek) *
- Annemle babamın mümkün olduğunca güzel ve fazla yaşaması.

hepsi gerçeğe dönüştürülebilecek hayaller... işte bu yüzden en güzel hayaller bu hayaller... **
sosyalizm. *
kendime verdiğim sözleri tutabilmek ,uğrunda gayret sarfettiğim hedeflerime ulaşmak.
ulaşılması gerekendir. ama o kadar hayal kurarım ki sığmaz herhalde buraya.
küçükken hayal kuruyordum, büyüdüm artık hayal öldürüyorum...
en büyük hayalim; hayal kurabilmek yani.
kimsenin aç kalmadığı bir dünya hayal ediyorum. çok uçuk oldu sanırım.
hayalim üç kelime o da şöyle; evli mut.... şaka lan şaka, istediğim meslek olan savcılığa hiç girmiyorum çünkü yapılabilmesi benim elimde olan şeyleri hayal statüsüne koymuyorum şimdilik tek hayalim; beni anlayacak bir sevgili bulmak. tipi falan önemli değil araştırsın, bir şeyler bilsin yeter.
kendime ait bir drama okulu.
sevmek ve sevildiğimi bilmek işte tek hayalim bu.
ben dünyadaki en güzel şeyi istiyorum, ben dünyadaki en kötü şeyi istiyorum, ben düyadaki en acı ve en tatlı şeyi istiyorum. ben, hiçkimsenin sahip olmadığını, olamayacağını istiyorum. ben aşkı istiyorum. bana bulabilecek misiniz? hayır hiç sanmıyorum. bugüne kadar hiç kimse bulamadı, hiç kimse bulamayacak..
türkiyedeki önyargıların ve tabuların yıkılması.
spor muhabiri olmak şu sıralar.
nba'de lock-out bitti biteli kendime gelemedim zaten bi de top 16 heyecanı sardı. ekranın içine giresim geliyor bazen.

basketbol çok başka bir aşk canlar.

edit: bi de sine büyüka ve burcu esmersoy unsuru var tabii aşılması gereken. dilara gönder kankam olur.
budapeşte, roma ve prag'a gitmek.
Aşkı bulmam yada bulduğumu geri almam .
yağan karın altında yüremek istiyorum.
yanımda kokusuna hasret kaldığım adamla.
çokkkk ünlü bir grafiker olmak istiyorum.
çok para kazanayım, paraya para demiyim.
evet hepsi hayal..
süprizleri severim doğum günümde beni şaşırtan şaşırtığı gibi mutlu eden ve kısa sürmeyen bir mutluluk küçük bir hayalim yada isteğim diyelim.
sevdiğimin beni deli gibi sevmesi.
okulumu bitirmek. evet artık hayal.
2 ay ve 4 ay sonraki sınavlardan 400 ham puan alabilmek.