bugün

Volvo S80.
market arabası...

içi pastırma, sucuk, bonfile, pirzola, ramazan pidesi, meyve, dondurma ve bilimum market alış verişi ile dolu market arabası.

ya da kokoreç arabası da olur ya da tükürük köftesi arabası...

kaç saat var lan daha?
Hiçbir motorlu aracı sevmediğimden ötürü; arabalarıda sevmiyorum. arabalara merakım yoktur. hele sürat'e hiç tahammülüm yoktur.

mecbur olduğum için taksi ve otobüs'e biniyorum elbette. fakat diken üstünde duruyorum bindiğim zaman bu araçlara. neden derseniz; hız manyağı otobüs ve taksi şöförleri yüzünden. korsan taksi her şekilde tercihim. efendi insanlar. yasal taksiler hödörö hödörö diye söyleneceklerine; onlarda müşteriye saygılı olsunlar. öküz olmasınlar, onları tercih edelim.

hem ucuz, hem saygılı. hız yapma dersen, peki efendim der yapmaz. yasal taksi şöförlerine söylesen öküz gibi trip atarlar.

sigara içer yok efendim müziğin sesini öküz gibi açarlar. kıs dersin biraz kafam ağrıyo, yine trip atarlar. ulan nerden nereye geldim pardon.

özetle; 27 yaşımdayım ama, motorlu araçlardan nefret ettiğimden mütevellit; araba alacak durumum olmasına rağmen ehliyet almak istemedim.

sinir harbi zaten araba kullanmak. hiç işim olmaz.
mercedes c serisi.
audi tt'dir.
görsel
deLorean. bir gün mutlaka kavuşmayı hayal ettiğim tek otomobildir.
67 model chevrolet impala.
görsel

hayalimdeki araba.
(bkz: bmw m3)
(bkz: alfa romeo giulietta)
Alfa Romeo. Her modeli, her tasarımı olabilir. Neredeyse kıçıma Alfa amblemi yapıştırıp gezeceğim o derece hastasıyım.
mercedes e class 350 cdi 4 matic.

http://www.google.com.tr/...i:104&tx=94&ty=58

makam arabamın böyle olması için sayın müsteşarıma bir not iletecem..

dinler mi acaba?
1954 model klasik mercedes. (#355229)
sarı,mat vosvos.
bugatti veyron veya maserati gran turismo
(bkz: mercedes-benz 300sel)
ama hayal olarak kalacak, çünkü; böyle bi efsaneye lpg takılmaz; böyle bi efsaneye bu benzin fiyatlarıyla binilmez!

edit:oha lan pes valla. bunun nesini eksiledin, ben mi yaptım zamı?**
Küçüklüğümüzde tahtadan yapılan, tekerlekleri habire kırılan ve her seferinde yanayakıla ona tekerlek aradığımız binek arabası hayallerimi süsleyen tek arabadır.
bir vosvos olsaydı dışına fanta reklamı ile bir görsel ile sehrin sokaklarında hava atabilirdim. bir bugatti degil tabi. gerceklesmesi muhtemel hayaller kurmak en dogrusu.
Honda S2000.
beyaz, seat leon.
benim hayalimdeki araba daha üretilmedi.
el arabası. fakirlik böyle bir şey.
chevrolet tahoe
evet hayvani arabalar seviyorum.
honda jazz , wv polo evet daha cok gencim
kara simsek var ya he ondan.
güncel Önemli Başlıklar