bugün

sözlük yazarlarının günlük yaşamlarına ilişkin bilgilerdir.

sevgili sözlük ne kötü ne boş bir gündü yine.
bir gün daha silindi hayat defterinden geriye kalan eski bir defter bir de kırık bir kalem . diyerek özetleyeceğim durumumdur.
sevgili sözlük
hayat çok boş sıkıcı gelmeye başladı. kafamı meşgul edip olumsuz şeyleri düşünmemek için dansa başladım yine. güzel bir etkisi var. yine kendimi aşırı özgür hissediyorum güzel duygu.
sevgili sözlük:
çok yazdım iyi geceler.
twitter.
sevgili sözlük; bugünde bi bok olmadı. öptüm.
Sevgili günlük,
Bugün de sınavım vardı.
Bugün de iyi geçti.
Bugün de suratsız biriydim.

Mutlu kal.

Edit: bari günlük kısmında sevgili anlatmayın. lütfen.
sevgili sözlük iyiyim sanırım.
ne saptirik bir gündü ya. eski mevzular denk geldi.
günlüğüm olsa arasına karbon kağıdı koyup da öyle yazardım.öyle bi aynılık.
Ve yağmur kokusunu getirdiğinde, kaçacak delik arar uykuların...
merhaba günlük! mü yoksa merhaba sözlük! mü diye başlamalıyız ?
sevgili günlük diye başlaması adetten olan günlüktür.
sevgili günlük bügün hiç de normal bi gün değildi vizelerimi bügün noktalamamın yanında bazı insanlarla olan ilişkilerimi de bügün noktalamş oluyorum ayrıca altını çiziyorum noktalıyorum bir daha başlamıyacak. anladım ki insanlar bazen kendi çıkarları için o kadar çirkinleşiyor ki aslında çirkinleşme de denmez çünkü çıkarlara için o kadar iyi bir insan gibi davranıyorlar ki sen onu ne kadar içten ve nekadar samimi bulduğunu başkalarına ifade ediyorsun ama çıkarları sonlandığı ve başka bi çıkarı olduğu zaman nasıl bir karaktersizliğin ürünüdür ki aniden değişiyor ve değişimi sana da kabullendiriyor onu yanlış anladığını düşünüyorsun neyse bu konu çok uzar gider nasıl olsa birlikteyiz yazarım sana ben.
teşekkürler makina.
zeybek kursuna gittim sözlük. içimden bir his zeybek bilen biriyle evleneceğimi ve düğünde oynayacağımızı söylüyor. bende şimdiden gidip öğreneyim dedim. öyle geçti bugün işte.
53 lira.
sabah olmuşken yürüyüşe mi çıksam ne yapsam..
mutfakla tuvalet arasındaki git gellerimi anlatır..
sevgili sözlük,

burası neden tutmadı acaba?
5 aydır sözlüğe girmiyordum. dandik bi entry gireyim dedim o da bu oldu. sonra bunu günlüğüme yazayım derken buraya rastladım. neyse mart da gelmiş zaten artık kedi bağırtısından uyuyamam yatıyım ben
1 mart benim için anlamlı bir tarihtir.
nedense antalya'da havalar güzel devam ederken 1 mart sabahı ve akşamı karla karışık yağmur ciseliyordu.
o gün ilk defa yani bugün ilk defa yenilmistim.