bugün

bay frodonun yazisini okudaktan şarapçilara meyletmistir.
hoşsohbet, dürüst, gönlü zengin insanlar.
Marjinal ama komünist olmayan tiplerdir.
güleryüzlü saygıya temizliğe önem veren insanlar .
http://goo.gl/n6xLf8
tam tamına bu sitedeki anlatıma uyuyor yardımsever tıpkı buradaki gibi hayvanlara yardım eden iyiliği mutlu olmak için yapan kişilerdir. insanlara güler yüzle yaklaşmak olgusunu karşılayan kişilerdir
körü körüne bağlı olmadığı bir hayat ideolojisine sahip kişiler.

ayrıca bu kişilerin farklı görüşteki kişilere saygı duyması da olgun beynin yapabileceği saygın ve sevilesi kişilikler olmasına sebep olur.
deli dolu, sevimli, espiri kaldırabilen, her ortama ayak uydurabilen, güler yüzlü.
Asosyal, oyun bağımlısı, iletişim yeteneği olmayan nerdlere bayılıyorum, beybiiii....
Namazında niyazında deli dolu manyak bir tiptir.
evlenip sevişen türden insanlar, prezervatif kullanmayanlar ve fakbadisiz olanlar. işte bu tip abijik ve ablajıklar spermleri korur. tatlıslardır yane.
Esnek, böyle her an herşey olabilir havasında gezen uyumlu insanlar.
Beni olduğum gibi kabul eden ve birlikte zaman geçirmek isteyen insandır.
Güvenilir.

Bu devirde zor bulunuyor abi.
Eylemi ve söylemi bir olan insanlar.
Boş konuşmayan, kültürlü ve empati kurabilen insan.
ne olduğunu saklamayan ve aynı zamanda anı yaşamayı bilen insanlardır.
Özeleştiri yapabilen insan tipi üzerine toz kondurmayan insanlardan farklı olarak eleştirildiğinde oturup düşünen ve her daim başkalarına değil kendi hatalarına dönen insan tipi.
Böyle insanlar bir nevi mükemmelliyetçidirler aslen kendilerine zarar etraflarına kardır.Nerden mi biliyorum efendim?Bunlardan biri benim de ondan
Kırmayın onları üzmeyin çünkü daha iyi insan daha iyi anne daha iyi doktor,hemşire vs olmak isterler.Dünyayı değiştiremeyeceklerini bilselerde kendilerini ve etraflarını daha iyiye dönüştürmek için mücadele ederler.
Üzmeyin onları efendim kırmayın:)
Muzip ve sakaci insanlar.
görsel yeterince açıktır umarım kasma akışına bırak.
Güçlü ve bi o kadar da fedakar ruhlu insanlar .
cool duran her seye karismayan,ama biraz muzip,zeki,entellektuel olan insanlar.
(bkz: sherlock) tam anlamiyla. Ben zeki adam seviyorum, dayanamiyorum hatta. Boyle bakislarindan belli olacak ne kadar zeki olduğu.
görsel
birbirimiz için birer alışkanlığa dönüşmediğimiz sürece her şey bir şekilde idare ediliyor.
Yapmacık olmasın, olduğu gibi görünsün yeter.
değişik tipler.
ve ben hep dediğim için mi böyle bilmiyorum, hep beni buluyor lan!
bugün asansörde bir amca vardı mesela, çok tuhaf bir diyalog içerisine girdik asdlkaskd yanında benimle birlikte 10 tane kız var ama beni seçti.
işin kötüsü o kadar alışmışım ki tuhaf insanlara diğer kızların şaşkın bakışları altında amcayla muhabbet ettim.
severim böyle insanları işte.
güncel Önemli Başlıklar