Sabirdir.
rahat insanım..
fedakarım.
Hazırcevap olsam da vereceğim cevaplar için bazen uzun süre düşünüyorum sinirli anlarımda sakince düşünebilme huyumu seviyorum.
Yardımseverim, olmaya çalışıyorum.
merhametli olmam.
nefret etmek.
fedakarlık !
aşık olamamam.
Umursamazlık. Sülalem rahat tavırları.

Mesela Bugün haliç te hortum çıktı ben hala balkonda çayımı yudumluyorum. (Ev ile deniz arası bir otoyol kadar).
Sevgi doluyum. Herkesi sevme potansiyelim var.
sabır, hep faydasını gördüm.
inatçı olmam.
merhametliyim.
Ak partili olmam. Huyumdur hep akp ye oy atarım. Milletime de fayda sağlarım böylece.
hiçbirşeyi takmamak.
Kin tutmam. Yapılan kötülüğü çabuk unuturum. Tribe hayatımda yer yok. Sarılalım sıkı sıkıı
ikna edici olmam.
Kızlara karşı boyun eğmemem. Yok abi olmuyoR. Kapında yatmam. Illa yat diyorsan çekil kenara birlikte yatalım. Mis.
teklerim. teklerim ben bildiğin, yani bardağı almaya çalışırken ellerim gider gelir söz geçiremem, yazı yazarken kalemi sayfanın sonuna götürür ellerim,sigara paketini alıp da içinden sigara çekinceye kadar stresten terlerim. uykusuz olduğum dönemde 2 katına çıkar, ileri doğru yürürken bacaklarım geri geri gider bana hiç sormazlar. ancak bunun sayesinden farklı anılarım vardır da en sevdiğim huyum olmayı hak etmiştir.
susarsam su içerim.
güzel yemek yaparım.
güzel yemek yaparım.
hiç bir huyumu sevmiyorum.
Her ne kadar basıma bazen bela da olsa istediğim şeyleri elde etmek için cok çalışıyorum çok uğraşıyorum.