bugün

(bkz: işler güçler)
acaba o da beni düşünüyor mudur?
durduk yere gelen can sıkıntılarımın sebebı,
ınsanların yersız degıskenlıgı,
dısarıdan gelınce yatagıma cıkarıp attıgım ve yarısının mecburen uzerıne yattıgım montumu ne zaman askıya asacagım,
su an dınledıgım ferıdun duzagac ın ucak sarkısını kac yasında yazdıgı...
tabi ki o.

aklımdan çıkmıyorsun be gülüm.
leyla ile mecnun'un son bölümünü yine mi izlesem acaba?
çay mı içsem kahve mi? çayla şimdi kim uğraşacak amk. ama kahvede mide mi mahvediyo.
"O da beni düşünüyor mu?"
bütün aptalları hayatımdan çıkarmakla şu dünyaya gelebilecek en müthiş yaratık olduğumu düşünüyorum. *
ldt ac 10 + hard case mi yoksa bc rich beast mi? ama warlock war zaten. el yapımı klasik gitarımda var. e bi gitar almamda lazım of of. napsak?
tabi ki canımı düşünüyorum. şimdi hasta tek başına bi yatakhanede 30 kişiyle uyumaya çalışıyor ben onu düşünmeyim de neyi düşüneyim..
neden dusundugum hicbir sey yok diye dusunuyordum. hani ev cok daginik olur nereden toplamaya baslayacagini bilemezsin veyahut final zamani gelmistir derse calismaya hangi konudan baslayacagini da bilemezsin ya o misal.
yarın 10:30 da bitirme tezi toplantısı varmış. gelde uyu şimdi.
ulan ösym, senin yapacağın işi seveyim! 3 adet örnek de ne! cevapları nerde! çocuk mu kandırıyorsun sen?!
kedilere bile imrenenler var, vay arkadaş.
hayat ne tuhaf vapurlar filan?
elımdekı krakerı tahınlı pekmeze mı batırıp yesem, yoksa salcaya mı?
bu sefer neyli kek yapsam?
Bazı insanların özgüvenine hayranım.
şu sigaranın dumanı göze kaçınca neden insana bir hüzün çöker ve ağlamaya başlar anlamış değilim. *
bitter anteppıstıklı çikolatamdan yesem mi yemesem mi? az önce magnum yedim de zararı olur mu?
dominos bol malzemos. valla öyle açım ki başka bir şey düşünemiyorum. onu düşünmek ve ona ulaşamamak ne kötü.
herkes gidiyor.
18 gün boyunca 90lira ve aylık akbille asosyal olmadan nasıl geçinebilirim? bunu düşünüyorum.
hayat gerçekten çok anlamsız.
aranızda hala sevişmeden uyuyanlar olduğunu biliyorum peşinizdeyim...