bugün

Hadi inşallah azrail sana güveniyoruz.
hadi inşallah azrail başarabilirsin koçum.
Azrailli entry giren yazarlar kendileri için mi yoksa başkası için mi böyle demişler dedirten başlık.*
KPSS'den yüksek alıp mülakatı geçerek atanmak efendim. Başka bir dileğim yok şimdilik.
2002 yılına geri dönmek.
Efendi gibi gelsin efendi gibi gitsin.

Siktirmesin belasını. Evet.
Hdpkk kapatılsın ve siyasilerine ömür boyu siyaset yapmama yasağı getirilsin.
2021 yılından daha kötü bir yıl olmaması. Onun dışında zaten sürünerek yaşıyoruz, öyle aman aman dilekler ne haddimize!
Sağlık, huzur, istihdam
nefret ettiğim birisinin ölmesi.
(umarım gerçekleşir)
görsel
bu arkadaşın artık birisine zamanının geldiğini hatırlatmasını diliyorum.

ama sözlük çaylaklarına, yazarlarına ve tüm sokak hayvanlarına esenlik, huzur ve bol paralar diliyorum.
inşallah kapanmanın, karantinanın olmadığı, musmutlu, insanların ve kendimin iyimser düşündüğü, bol başarılı, herkesin istediği gibi yaşadığı, fırsatların bol olduğu, kendi açımdan gezebildiğim ve gezmek isteyen herkesin gezebildiği, ankara'ya üniversiteden gidebildiğim, gülben ergen'i görebileceğim, muslilajın olmadığı, çok güzel, beni ve insanları şaşırtacak çok güzel sürprizlerin, fırsatların olduğu bir yıl olur.
sağlık, mutluluk ve artık iyi bir eş.
"O" kişiyle beraber bir ömür geçirmek, çok değil. Dua edin de gerçekleşsin.
Sağlık ,huzur ve iyi kalpli kendini yetiştirmiş olgun insanlar ..
gerçekten aklı başında insan olmayınca 2021 de tamamen soyutladım kendimi bu sene kaliteli insanlarla dolu bir sosyal çevre diliyorum .
Önce sağlık offf sonra bilmiyorum lan şu Yüzüm gülsün artık.
Lütfen etafıma biraz güvenebileceğim ve bana yalan söylemeyecek insanlar yerleştir. Yoksa bu ırk benim gözümde çöp.
Hayalimken hedefime dönüşen şeyin en azından zemininin oluşması.
Covitsiz maskesiz sağlık mutluluk ve huzur dolu bir yıl olsun tüm insanlık için. Kimsenin ölmediği hani şu hikayelerde ki gibi musmutlu bir yıl olsun.
Yok, çünkü korkuyorum.
Her şey kötüye giderken, gittikçe daha bir bombok hayat yaşarken..
Bir müslüman olarak kendi dinimin önemli bir günü değil ama içimde bulunduğum koşullar dolayısıyla bu takvimi kullanıyoruz. Ne olursa olsun yeni bir yıl başlayacak. 25 yaşındayım ve açıkçası biraz heyecanlıyım.

Umarım herkesin mutlu olduğu, tüm ihtilafların bittiği bir sene olur.
Kendim için başarılı bir şekilde ders dönemini bitirmemi, aklımı başıma toplamamı diliyorum.
Umarım 2022 yılı, koronanın bittiği ve ülkemizin ekonomik olarak iyileştiği bir yıl olur.
Sağlık,mutluluk,para,başarı,ilişki.
Huzur ya sadece huzur.
ülkemizin huzur ve istikrarı için erken genel seçim.
Sağlıklı bol paralı olmanız dileğiyle.