oldukça kolay ve bi anda olan acısız bi süreçtir. gelin birlikte bakalım.

level 1: sözlüğe üye olunur.

level 2: çaylaklıktan çıkınca entryler girilmeye başlanır. ilk entrylerden cinsiyet hemen verilmez.

level 3: komiklikli şakalı entryler girilir, karna ağrılar sokulur gülmekten. mesajlara aynı komiklikte cevaplar verilir.

level 4: ufak ufak kadınlarla ilgili başlıklara entryler girilir. bundan sonra kadın olunduğu anlaşılır mesajlar artar.

level 5: artan mesajlardan sonra göt ufaktan tempra arabalar gibi yükselmeye başlar.

level 6: mesajlar artık cevaplanmaz. gerekirse terslenilir. hakaret edilir.

level 7: artık sadece kadınları ilgilendire konularda entryler girilir. komiklikten eser kalmaz.

level 8: entrylerde genelde erkek abazanlığından dem vurulur.

level 9: buyrun kezbanımız artık kullanıma hazır.

level 10: evet.
--spoiler--
level 10: evet.
--spoiler--

level 10 nuna kurban olduğum değişik süreç.
dersiniz ama bi kezban gordumu dibine dusersiniz..
level 10: evet sürecine vardıklarında kamile bağlarlalar artık, geri dönüş yoktur. bu sürec yani level 10a varma sürecinde katettikleri yol kezbanlıktan kamilliğe geçiş sürecinden başka bir şey değildir. * *
eksik olan maddelerdir.
türk kızlarına hakaret edilen her başlıkta "uff git be şurdan salak" ve benzeri cümleler de sarf edilir. adeta bir türk kızı savunucusu haline gelinir. he, bu derin tespit ve maddeleri inceleyince beni derin üzüntüye esir etmiş bir manzara ile karşılaşıyor ve göz yaşlarımı tutamıyorum. o da şudur ki:

şş sözlük kızları mesajlarına cevap verin lan pepe çoğüzülüyor.
sözlüğe kaydoluşundan başlayıp sadece abazaları eleştirmeye başlayana kadar geçen süredir. bu evrelerini tamamlamış bir kaç kezban vardır.

(bkz: vejeteryan pirana)
vermemiştir efendim.

verene sözlük kızlarının motorlaşma süreci diye başlık açıyorlar, vermeyene bunu.
Şimdi o bahsedilen hatun eğer atılan mesajlara ( ki bu mesajların içeriğine göre ciddi anlamda değişen bir mevzudur. ) güzellikle cevap verse, sohbet etse bu sefer de sözlük kızlarının yollu olması motor olması vs. gibi başlıklar açılacaktır. Karar verin artık yahu ne istediğinizi bilin ilk önce.
sözlük kızları kezbanlaşmazlar efenim. kezbanlık her kadının ruhunda, hamuru yoğurulurken yerleştirilmiştir. kimimiz bunu saklamayı çok iyi başarabiliyoruz sadece o kadar.
kezban olunmaz kezban doğulur.
evrimsel bir süreçtir.

(bkz: doğal seçilim)
(bkz: doğal sikilim) *
genetik yatkınlıkla çevresel faktörlerin birleşmesi sürecidir.
kezban olmanın nirvanasının evet olduğunu bilmek bu süreçte çok etkilidir. bundan çok pis bir genelleme yapılabilir. misal; entry sonuna evet yazan her yazarın kezban olması gibi ama yapmıyoruz. *
sözlük erkeklerinin dingilleşme süreciyle eş zamanlı ilerliyor.
Erkeklerin odunlasma süreci ile doğru orantılıdır.
sözlüğümüzde müşahede ettiğimiz anlamsız süreç.
sözlük kezbanlarının hali pür melalini ortaya dökmüş süreçtir. evet.

(bkz: made in fikir muhendisi fikri)
bazen hemen bazen uzun sure sonra ama illa birgun...
sözlükte kari kiz kovalamaktan pro olmus yazarin tespitlerini iceren dev hizmet.
edit: 8. evredeyim.
çabucaktır.
Bir iki ay fazladır.
gördükleri ilgiyle doğru orantılı olarak gelişen süreçtir.
Kim bilir belki yarin belki yarindan da yakin.
Şahsen ben 3 ay gibi bir sürede kezbanlaştım. ilk önce sürekli entry girdiğim için ellerimde ekstra 2 parmak çıktı. Sonra ki seviyede sözlükte sürekli kadın olduğumu vurguladığım için 3. memem çıktı. tabi sözlük erkekleri de iltifat etmeye başlayınca götüm kalktığı için böyle brezilya poposunun üst seviyesine kadar çıktı popom(koltuklara oturamıyorum). bi süre sonra sözlük erkeklerine düşman olduğum için sadece kadınlardan hoşlanmaya başladım ve lezbiyen oldum. çok acılı bir süreçti fakat tekrar olsa tekrar yaparım. teşekkürler sözlük ve sözlük erkekleri. beni bu günlere siz getirdiniz.
Şahsım adına siradan sıradama katılıyorum.