bugün

Yapılması için hepimizin ciddi bir kampanya yürütmesi gereken zirvedir. karşılığında sözlük yönetimi,sözlük kızlarına bazı vaatlerde bulunabilir. "Buram buram kadın düşmanlığı kokan başlıkları artık silmeye başlayacağız" gibi. Bilemedim şimdi. gerekirse iplerini koparan kuklayı sözlükten atmak ve hatta her sözlük kızına birer damacana nutella yollamak gibi vaatlerde de bulunulabilir. Önemli olan sözlük kızıdır, önemli olan yaprak sarma yemektir. Gerisi teferruattır.

edit:
(bkz: iş düşünce kıymete binen şeyler)
ne oldu "kezban kezban bik bik" diyordunuz?
katılımcı sayısının 1 elin parmaklarını geçmeyecek zirvedir.
izinleri olursa yiyici olarak katılmak istediğim zirvedir. bi köşede uslu uslu durup dolmaları götürebilirim. yaparım bunu. güveniyorum kendime.
bizde gelah mı diye düşündüğüm zirve .
sözlük erkeklerinin anneleri ile katılması muhtemel zirve.

- güzel sarmış dimi anneaa ?

+ seni de böle sarar sarmalar inşallah oluşoummm.
Kendi parmağından ince yaprak sarabilen sözlük kızına da bir hafta tayvan tatili hediye edilebilecek zirvedir.
1 kilo salamura yaprak ile katılacağım zirvedir.
güzel sarma yaparım efendim.
kalem gibi.
Yeri mekani uygunsa yapip getirebilecegim zirvedir tabi vaat edilenler yapilacaksa bi tencere sararim.
yeşil mercimek yemeği de yapın, atlayıp geleyim lan. (bkz: sadece sarılıp uyuyacağız)
hani şu karadenizlilerin yaptığı bir kaşığa on tane gelen yaprak sarmasından yapan olursa gelir yer dönerim .
serçe parmağı ebatlarında sarma yapan hatunun benden artı bir puan kazanacağı zirvedir.
zirve sonunda sarmaların hepsi yenilmemiş olursa kalan sarmalara talip olduğum zirve.
yoğurtumla katılmak istediğim zirve. bandır bandı ye, oh.

hababam sınıfı ahmet notu: herkes yoğurdunu kendisi getirsin arkadaş, bandırmam.
bira ve limonla harika gidecek zirvedir.
görsel alın len. kendi ellerimle yaptım size yin gari.
istanbul ve izmirde ayrı ayrı düzenlenmesi gerekendir.
serçe parmağımdan küçük sarmalar saracağım zirvedir. pirincini, yaprağını kapan gelsin.
o zaman ben yaprakları suya koyayım.
hiçbir sarmanın parmak kıvamında olmayacağının garantisi olan zirvedir.
sarımsaklı yoğurt hazırlayacağım zirvedir.
zor değildir. doğrama tahtasıgibi sarmalar için gereklidir
yok mu şöyle kendne güvenen hatun kişi ? beyaz teli olmada olur açım şuan yane.
Uğruna yaprak sarma yapılacak aşk kalmadı.
Yapprak olarak katılacağım zirvedir.
yapinda yiyek dedigimdir..