bugün

özgür olma peşinde iplerini koparıp, özgür bir dünyaya adım atan kukladır.

biraz üzgün, biraz mutlu, biraz karamsar, çokça karışık...

Yönlendirilmeyi değil, Özgürce keşfetmeyi severim. Bilinçaltıma baskı yapılmasını istemem.
kamikaze misali yere çakılacak olan pinokyogillerden bir bitkidir. ha bir de, sekizinci nesil yazarmış.
tek taşını kendi alan ve kendi başlığını kendi açan yazardır. * *
uzun süre sonra edit: trollün önde gideni aynı zamanda.
iyi çocuğa benziyor ama daha sakin tavırlı olması lazım.
sözlükte savunduğu düşüncelerin sonuna kadar arkasında duran ve bu özelliği sebebiyle dikkatimi çekmeyi başarmış yazar. bunu yaparken diğer yazarları da gülümsetmeyi eksit etmiyor sağolsun * ayrıca bu yazarı tüm yakın çevreme tavsiye ettim, artık onlar da kendisinin bütün entrylerini keyifle takip edebiliyor . *
- ipini koparan gelmiş.
(bkz: toy story 4)
(bkz: kukla)
o iplerini koparmıştı zaten, çakması gibi olma sakın.*
bitsin artık bu çile diyendir kendileri efendim...
eyleminin sonucunun nasıl olacağı yakın tarihimize bakılarak öğrenilebilir. bu millet ki kukla iplerini koparan yiğitleri,başı dikleri baktılar ki zapt edemiyorlar kukla iplerinden vazgeçip yağlı ilmeklerle zapt etmeye çalışmıştır. o yüzden kuklaya söyleyin bok yemesin otursun oturduğu yerde.
(bkz: #13366223) tayyip erdoğanın kuklası olan yazar.
(bkz: pinokyo)
kukla olduğu şu entry'si ile tasdik edilmiştir. (bkz: tayyip erdoğan benim önderimdir/#13366223)
(bkz: #13381065) ağzına sağlık dediğim yazar.
(#13387682) ironinin dibine vurmuş kukladır.

allah'ım yaratıyorsun bir de takip et.
trollerin yüz karası yazar. orijinallikten uzak, okuyası gelmiyor insanın.
espirili,kültürlü ve bir o kadarda kalemi sağlam yazar. 24 ayar niteliği taşıyan entryleri vardır. *
yeni nesil trollümsü.
birilerinin kuklası olan yazar.
mal boku gibi yere yığılacak kukladır. o anki ses için: (bkz: şlap)
kendi fiziksel şartlarını felç etmiş kukladır. nitekim kukla başından beri manipüle edilmeye yaratılmıştır. sonradan kuklalaşmamıştır. yaratılıştan kukla yani yönetilendir. iplerini koparması kendi idam bildirgesini yayınlamak olacaktır.
ak parti gençlik kolları terk.
öncelikle şehitlerimize allah tan rahmet ailelerine baş sağlığı diliyorum.

pkk terör örgütünü bir kez daha lanetleyip allahtan belalarını bulmaları için dua ediyorum.

bence böyle bir günde hiç kimse hiç kimseyi suçlayarak çözüme ulaşamaz. öteki akp yi suçlarsa beriki de tsk yı suçlayacaktır ve bu acı günde yapılması gereken en güzel şey birlik ve beraberliktir.

bu yapılanlar dış destekli ve bilinçli bir şekilde gerçekleşmiş olmakla beraber tsk ve akp yi kötülemeye, mevcut durumu sabote etmeye yöneliktir.

böyle bir günde trollüğü, kinimizi, nefretimizi bir kenara bırakıp birlik ve beraberlik içerisinde birbirimize destek vermek gerekmektedir.

böyle bir olay üzerinden hiç kimse siyaset yapmamalı, yapanlara da göz açtırmamalıdır.
'' pkk terör örgütünü bir kez daha lanetleyip allahtan belalarını bulmaları için dua ediyorum. '' diyerek terörü bitirmiş yazardır. aferin ona.
iplerinin kopmadığı çok açık olan kukladır!
ipini korapanın sözlükte olduğunun kanıtı olan yandaş kukla.