bugün

Ne olduğu bilinmeyendir. Bende uyuyan dev yazıyor.
hatali yapildigina inanilan durum. entry lerim cok begeniliyor ancak karma git gide dusuyor. sacmalik.
-251'le devam.
neye göre nasıl hesaplandığını bilemediğimdir.
+1706 da olduğum karmadır.
yediğiniz hurmaların pardon eksilerin sonucudur.

ağlayacaksanız oynamayalım.
dikkate alan da ne bileyim.
hala ne işe yaradığını çözemediğim sözlük zımbırtısı...
Sözlük serverlerinin patladığı günden beri düzelmeyen şey. Ne işe yarıyor o da belli değil . Zall bize maaş verr !!!
2 haftadır güncellenmiyor. nasıl olacak bu işler sorarım size.
Sözlükte bulunan gereksiz ifade!!!

557 olan sözlük karmam bir gecede 124 e düşmüş!!

Neden ? Niçin??

Bir gecede yıllardır yazdığım sözlükte nasıl birşey olur da aylardır bozuk olup değişiklik olmayan sözlük karması birden 124 e düşer?.
eee şimdi en yüksek karmalı işsizimiz kim?

benim 1946 (doğum tarihim).
Sözlüğün en sevilen en saygı duyulan yazarı olarak bu durumu kınıyorum!.
Bik bik kıskandım yaf. Kaç yıldır burdayım anca 557 olmuştum.
Önceki kaçti bilmiyorum. Ne anlama geliyor, çok arti alincami yüksek oluyor. Bu sabah entryleri görünce baktim. 231 yani 2000 olunca ne olacak. Umurumda olmayan durum.
Vay anasını sayın seyirciler bik bık en az yara alarak kurtulmuş bu cendereden şansa bak. Birde bana bak kendimi ilkokulda hikaye kitabı dağıtılırken hocanın aaağ sana kalmamış oğlum artık haftaya diyen bahtsız öğrenciler gibi hissediyorum.
ooo teflon beyin 2076 maşallaaaaahh.
jaws filmindeki sikko balik 2118
usualsuspect 3766 koç koç.

sanırım yaşlılara ilişmemişler.
Ya da karmaması.

Bütün mesele bu.
Demek ki sadece beni vurmuş durum. Zoruma gitti yahu. Üzüldüm sözlük. Bir anlamı olmasa da 557 yi 666 yapıp sözlüğü bırakırım diyordum. Hayır biliyorsunuz küfrüm yok kavgam yok. Kendi halinde olan birinin karması neden düşer?. Herkes her entryme eksi bassa düşmez!. Galiba mod biz kovamıyoruz karması düşsün de gitsin demiş:(
puşt gibin ibne gibin bir şeydir. kimse ağlamasın olm 13300 olan karmayı 1001 e indirmişler. a 101 market zinciri gibi olduk. bir gecede cahil kaldık resmen koskoca bilim adamının sıfatı varken ulu olduk şimdi vay arkadaş *
Pek de bir boka yaramayan şey.
Tengire baktım da taçsız kral pele olmuş ahahahahha.

Hemen koşar eksi oy alan entrylerini siler.
Simiago ya kiyamam. Niye taktın bu kadar. Boşver bacim. Bizi burada istemiyorlar galiba.
ARKADAŞLAR HEPiNiZiN ENTRYLERiNi TAKiP EDiYORUM SERi EKSiLEYENLER VAR. BAKIN BAŞLIKTAKi HERKESiN EKSi ALMASI NORMAL DEĞiL.
karma hesaplamada değişen bir yöntem olmadı. neden düştü araştırıyorum. ama şimdilik bir sebep bulamadım. karma hesaplama yönteminde en ufak değişiklik olmadı.
sadece 15 gündür çalışmıyordu tekrar çalışmaya başladı.
OOO ZALL I GEÇMiŞiM iHiHi.