bugün

Çözüm sürecinin neden çözüm süreci değil, ihanet süreci olduğunun sayısız kanıtından birisidir.

Dünya üzerinde hangi devlet terör eylemlerini sürdüren, üstüne şehirlerinde "kurtarılmış" (!) bölgeler oluşturan bir terör örgütüyle pazarlık eder? Bunlar şunca eylemi rahatça yapsın diye polisinin, askerinin operasyon yapma taleplerini reddeder?

AKP kirli iktidarının tehlikeye girdiği 7 haziran seçimlerine kadar bunca yapılana göz yumdu. Sonra da kendi yarattıkları pisliği askerimizin, polisimizin kanıyla temizlediler. Fetö olayında da aynısı oldu.

Bunlar teröre yardım ve yataklık etmiş bir tayfadır ve hiç şüphesiz ki bu sebeple yargılanacaklardır.
Unutmadık unutturmayacağız!
ilk entryde yayınlanmış listedir.

Peki bu listedekiler olurken erki elinde bulunduranlar ne yapıyordu?

Megri megri ağlayışındaydılar.
unutulmaması gereken liste.
hiç birisi ihanet sürecinin bitirilmesi için gerekçe olmamış olan eylemlerdir.

sebep? yandaşlar ne dersiniz?
Operasyonlardan ve seçimlerden önce ülke güllük gülistanlıkmış gibi düşünenlerin olduğu şu dönemlerde daha fazla anlam ifade eden listedir. Verilen onca taviz ve şehide rağmen hdp çözüm süreci için tek bir adım atmamış, bunun yerine saçma açıklamalar yapmayı ve her fırsatta halkı sokağa dökmeyi seçtiğinden bugun süreç sadece yaşanan bu saldırılardan ibaret kalmıştır.
Yazarın arşivlik çalışma yaptığı başlık. burdan anlaşılıyor ki ateşkes tek taraflı olmuş.
çözüm sürecini devlet bitirdi diyen asalakların görmesi gereken liste.
(bkz: 22 temmuz 2015 şanlıurfa pkk saldırısı)
Güzel tespit tebrik etmek lazım.
Öcalan'ın yeğeninin milletvekili adayı olması.
Resim asılmış. Owww terörist eylem.
Polis hemen müdahale etmeli.
(bkz: sık gazı sıksana ulan)

Pek akıllıca oluşturulduğu söylenemeyen liste.
çözüm süreci bizim elimizi kolumuzu bağlamaktan başka ne getirdi ki? neyse daha fazla bu başlığa yazmayın çözüm sürecindeyiz sonuçta *
Toprak butunluğumuzun tsk tarafindan korunmadigina isaret eden listedir.

Cumhurbaskani ihlal gormedikce tsk dan hareket gelmeyecek gibi. Boyle bir cumhurbaskani da dusurulen ucaklarimiz oldurulen insanlarimiz icin bile ses cikarmamisti.

Velhasil kelam: sarikamista askerlerimiz donarken, istanbul gazetelerinde askerimize telgraf teli yetistiremiyoruz diye haber cikan zamanlardayiz.
Uyumayin donuyoruz.
çözüm sürecinin hiç bir şekilde çözüm üretemediğine işaret kahredici listedir.
amaç çözüm sürecini baltalamak olduğundan fazla da kafaya takılmaması gereken konudur. lakin ateş de düştüğü yeri yakmaktadır.
inşallah günü gelince yapanın da yaptıranın da cesaretlendirenin de kellelerinin alınacağı listedir.
çözüm, özgürlük vs diye ağlayan vatan haini orspu evlatlarının nedense uğramadığı konuyu ihtiva eden başlıktır. çok seviyelidir bu anası skilmişler ondan uğramamaktadırlar zira.
adı üstünde sözde çözüm süreci ne beklersin ki çok güzel bir söz var "terörle müzakere değil mücadele edilir" ama nerede bizimkilerde bu akıl, göte sürülecek akıl yok şerefsizim. Bu arada donatella kardeşim sanada söyliyeyim tek alternatif bu adi herifleri inlerinde kıstırıp gebertmek bunun sonucunda ülkemizin rahata kavuşacağından kesinlikle eminim.
Çözüm süreci değil, çözülüm sürecidir.
halktan gizlenen cnn ve ntv gibi yayın kuruluşlarının sadece 1 dakikaya mahsus ekrana getirdiği diğer medya kuruluşlarının ise alt yazı olarak geçtiği terör eylemleridir .
http://www.youtube.com/watch?v=okUwQWs4s9I
mit yaptı.
olmadı faiz lobisinin işidir.

hiçbiri tutmazsa paralel deriz ortamlarda kim bilecek mk.
Bizzat tayyibin kullandığı cümle
Biz bir hukuk devletiyiz. Atacağımız adımları da hukuk çerçevesinde atacağız diyoruz. Ama hukuktan anlayamayana da, Şemdinli'de, Beytüşşebap'ta olduğu gibi gereği yapılacaktır. Bu süreç içerisinde bizim şahsen ben ispanya Başbakanı Zapatero ile olsun, ingiltere Başbakanı Blair ile olsun bunlarla bu görüşmeleri ben de yaptım. Beşir Bey'in milli birlik ve kardeş projesi kapsamında oralara gönderdim. Kendisi de oralarda ilgili bakanlarla gerekli görüşmeleri o da yaptı. Biz kimsenin adım atmakta tereddüte düştüğü, imralı olsun, Oslo olsun çok açık net... bu adımlarıda attık. Niye? Acaba nerede bir şey var, bunu görelim, bununla bunu yapalım. Oslo'da olacaksa, Osloyla bunu yapalım. Onun içinde Milli istihbarat Teşkilatı müsteşarı olarak Emre Bey zamanından itibaren başlattık görüşmeleri. Sonra Hakan Bey geldi, Hakan Beyle de aynı şekilde devam ettik. Ve şu anda bu kesilmenin bazı sepleri oldu. O kesilmenin sebepleri neydi, bu iletişimdeki samimiyetsizlikti. Tabi bu samimiyet olmayınca ister istemez bu işi bir keselim dedik.
(bkz: )oslo görüşmeleri .
hükümet avantasını kullanmak dışında ticari başarıları olmayan halk düşmanı patronların sahip olduğu medya kuruluşlarında konuşan ve yazan; aydın diye etiketlenen ama aslen rezil, rüsva, yalancı, ülke düşmanı tiplerin seslendirdiği; türkiye tarihinin en yüzkarası meclisinin de muhalefet dahil ezici bir çoğunlukla desteklediği; sıfatı ile çelişkili ismi kendinden malum çözüm sürecinin tepkileri bastırmaktan başka hiçbirşeye çözüm getirmediğini açıkça ispatlayan listedir.

en aşağılık biçimde her türlü manevi değeri paçavra gibi atıp geçen, her tür insanı siyasetinde kullanıp işi bitince çöpe atan aşağılık zihniyet ve göt olmaktan yorulmayan sözde liberal, özgürlükçü, her boktan anladığını sanan kafası karışmış siyasal bilimciler istedikleri kadar tepinsinler. istedikleri kadar ötekileştirsinler, azınlığa itsinler. daha da ileri gidiyorum; ulan varsayın ki o iman ettiğimiz mahşer günü gelmesin, öteki dünya ve cennet-cehennem hiç olmamış olsun! ben türk'üm, aynı ülkede yaşadığım insanlarla bir arada yaşamaktan gururluyum, atatürk ilkelerine bağlıyım, bu insanları da ülkemi de seviyorum. biliyorum ki bu söylediklerimden gram geri adım atmayacağım. da, bu kadar aşağılık yaratık hangi platformda nasıl ve ne şekilde ve nereye kadar tutarlı kalabilecekler? merak içerisindeyim.

Özetle, uludağsözlük'te yapılmış çok sıkı bir çalışmadır, conta behcet in ellerine sağlık.