entry'ler (188)

sadece laikçilerin uçağa bindiğini sanmak

Eee tabi zamanında tek zengin bunlardı ama sorsan bunlardan eşitlikçisi yok bide bize halkı savunmaktan işçi haklarından bahsederler ama iş icraata gelince asağılamaktan başka iş bilmezler.

uçağa binemeyenlerin pegasus u eleştirmesi

Sık sık uçakta yolculuk yapan biri olarak söylüyorum pegasus uçakları gerçekten çok kötü ve dar tabi bunun kemalistlik ile bir alakası yok ve bunun üstünden eleştiri yapmakta yersiz. Pegasus şirketi keşke buna dikkat ettiği kadar verdiği hizmete de dikkat etse.

yazarların en çok vaktini çalmış 3 pc oyunu

Mount and blade warband.

gecenin metal şarkısı

Icon for hire~hope of morning.

kulak pasını silme yöntemleri

Icon for hire.

ankara dan doğusunun gereksiz olması

işte vatanı hep bunlar bölüyor azizim.

solculardaki isveç hayranlığı

Efendim tabi sevecekler onların ülkesinde 4-5 tane terör örgütü yok dış güçlerin oyunları yok sınırlarında savaş olmuyor ülkelerinde kötü bir olay olsa sırf iktidarı sevmediği için sevinen vatan hainleride yok bizi de rahat bıraksalar onlardan daha iyi konumlara geliriz.

gaziantep deyince akla gelen şeyler

Türkiye'nin zengin sanayi şehirlerinden yaşamaya elverişli güzel bir şehir.

feto darbeyi yapsaydı çomarlar onu yalayacaktı

Şu an sırf rte düşmanlığından yalayanlar düşünsün bide hani kontrollü diyordunuz?.

okunan saladan rahatsız olanlar

Kulak tıkacı 7 lira git eczaneden al (bkz: sela).

sucuk ekmek nöbeti

Bu kalabalığı yakalayamadıkları için daha ne kadar çamur atacaklar merak ediyorum.

yeliz koray ın gözaltına alınması

Düşünce özgürlüğü he? Sen bu kadar önemsenen bir olayı (Yerim destanını zı) adı altında yazıp aşağılayacaksın savaşlarla kıyaslayarak ölü sayısını ve süreci yetersiz bularak eleştireceksin ama neymiş kendi görüşüymüş peki kaç kişi ölse sizin destan demeniz için yeterli olurdu Yeliz hanım? Ama hukuk düşünce özgürlüğü falan diyecekler peki biri çıkıp Zafer bayramına (Yerim bayramınızı) yazsa ve başka olaylarla kıyaslayarak aşağılasa hala düşünce özgürlüğü mü diyecektiniz?.

camilerin şehir dışına taşınması gerekliliği

Efendim neymiş imaj zedeliyormuş, kültür başkentine yakışmıyormuş senin bu söylediğin zaten bizim imajımız ve kültürümüz.

imam maaşının 3422 lira olması

Yalandır efendim itibar etmeyiniz.

15 temmuz köprüsünde 5 milyon köfte ekmek dağıtmak

istanbul en büyük kürt kentidir

morgan freeman ın oynatılabileceği türk dizileri

Yaprak dökümü
rol:siz anladınız zaten.

eski sevgilinin yeni sevgilisini göze sokma çabası

Görgü ve kültürü olmayan kişilerin yaptığı eylem. eski olduğu için şükretmek lazım.

amerikan filmlerindeki dünyayı kurtaran adamlar

Mide bulandıran kişiliğe sahiplerdir genelde.

ekmeğin bir fakir yiyeceği olması

Ekmek yoksa pasta yesinler.