bugün

chop suey'le tanıdığım grup.

http://www.youtube.com/watch?v=CSvFpBOe8eY
bir zamanlar çok dinlerdim. hoşuma giderdi müzikleri.
Kendileri konser girişlerine " köpekler ve türkler giremez " yazsa da, gavuru öldür hakkını yeme.
Mükemmel şarkıları var. Toxi city , byob, sugar gibi.

Bir grup.
lonely day ayrı bir güzel dir.
Türkler sevmez, buraya asla gelemezler, Türkleri sevmiyorlar rererö diyenlerin hakkında konuşmaması gereken grup.

Bu adamlar Türkiye'ye gelse, onu sevip dinleyenlerden çok ona sövenler gider konserine.
Burası aşikar.
Bu gerçeği bile bile hala bir gruba sövmek saygısızlıktır.

Adamlar işi çözmüş, müziği aşmış.
Dinleyeceğiz tabi!
"köpekler ve türkler giremez" yazısı ile ilgili tüm aptalca geyikler 15 sene öncede kalmasına rağmen hala buradan vurulmaya çalışılan grup. 2011 rock am ring'de oradaydım ben. nasıl girdim lan o zaman o konsere? kapıda kimlik kontrolü yapıyor sanki herifler.

defaatle, sorunlarının türk insanı ile değil türk hükümetiyle olduğunu söylemişlerdir. evet bu nedenle de gelip burada konser vermeyecekler asla. ama yine de, "sanane tarraam sen müziğini yapsana" demek elzemdir.

yaş aldıkça kafam kaldırmamaya başladı tabi. şimdi lonely day olsun, roulette olsun biraz daha yumuşak şarkılarına yönelmek durumunda kaldım ama eskiden epey dinlerdim. serj tankian, ne olursa olsun kaliteli müzisyendir.

müzikle siyaseti ayırmak lazım. kimse soad dinliyor diye sözde ermeni soykırımını kabul etmiş sayılmıyor, rahat olun.
kesinlikle eşi benzeri olmayan efsane grup. müziklerine siyaset karıştırıyor diyenlerin bizim ülkemizdeki rock gruplarına şöyle bir bakmalarını öneririm.

sad statue dinleyen birinin bu grubun siyasi fikirlerini o kadar da takacağını düşünmüyorum. nasıl ki bizim hükümetimiz "ermeni halkıyla değil, ermenistan yönetimiyle problemimiz var" diyorsa bunlar da aynısını diyor. ama olur da türkiye'ye gelip konser verirlerse yer yerinden oynar o kadar diyorum. metallica falan yanında manga gibi kalır bunların. ben de ne yapar eder konserlerine gitmeye çalışırım.
an itibariyle anasını ağlattığım lonely day şarkısının sahibi grup. severim.
Turklerden nefret eden ermeni asilli grup. Sarkilari guzel ama.
ergenliğin olmazsa olmazıdır.
konserlerinde kapıda köpekler ve türkler giremez yazan , itici bulduğum grup.
http://onedio.com/haber/s...ikacagini-acikladi-409236
ooo çok sert. soykırım turnesi yapacaklarmış. keşke türkiyyeye de gelseler.
Ticari işler içinde oldukları "soykırım turnesi" yapıp Almanya ya uğramalarından belli olabilecek, Türklük düşmanlığı üzerinden popülarite sağlamaya çalışan müzik grubudur.
Ermenilerin dünyanın gözünde en çok prim sağladıkları konu türkler olduğunu düşününce soad da bu konudan yürüyorsa çok da şaşırmamak gerekir. Müslüman olduğu için bunu öne plana çıkarıp maddi çıkar elde edenlerin yanında soad çok daha masumdur. En azından dostuna değil düşmanı olan türklere vuruyor. Ya türk olup menfaat için türklere kazık atana ne demeli.
her ne kadar türk düşmanı olsalar da dinlemekten büyük keyif aldığım gruptur.

lonely day beni benden alıyor bu aralar.
şarkıları güzeldir. ama ırkçılık yapıyor pezevenkler.
her ne kadar solistinden nefrette etsem kendimi dinlemekten alamıyorum

ama bu serj yavşağıından nefret etmediğim anlamına gelmez amına koyayım senin ermeni piç kurusu.
müziğe ırkçılığı, siyaseti bulaştıran boş beleş diğer bir grup.
geçenlerde vokalinin zonguldaklı olduğunu duyduğum berbat grup.

zonguldak ? Zonguldak ? Aptal korncu seni.
Türk halkından nefret ettikleri, konserlerine türkleri almadıkları şehir efsanesidir.

türk siyasilerini, dönemin askeri ve siyasi figürlerini sevmedikleri doğrudur. bu sebeple soad'tan nefret de edilebilir keyfe göre. ama yıl olmuş 2015'ken "olum bunlar türk insanından nefret ediyorlarmış. bi keresinde konsere gelen türkün kafasını bas gitar sapıyla ezmişler" kafalarına ulaşmamak lazım.

arto tunçboyacıyan'la çalışmaktadır bu grup. bu adam da onno tunç'un kardeşidir. istanbul dogumludur.
hatta aerials'ın sonundaki nefis hidden track, türk/ermeni bu abiye aittir.
ideolojileri beni ilgilendirmez de, müziklerini itici bulduğum gruptur. ayrıca çok antipatikler. ıyğğ
yıllardır dinledigim grup.
kimse de karışmaz arkadaşım.
muzik evrenseldir,serj tankian candir.
Hoşgelmiş on birinci nesil kızdır inş kendileri.
ismi ve müziği itibariyle çok iyi bir grup. gel gelelim ki herifler türk düşmanı.