bugün

league of legends herosu. papağanlı dede. kartallı da olabilir.

görsel

görsel

görsel

2 yıl sonra gelen edit: kimse de bahsetmemiş. kuzgundur amk kuzgundur.
league of legendsin noxus lordu, şahı, reisi.
midde en sevdiğim 3 karakterden biridir. diğerleri veigar ve brand'dir.
bir sike yaramayan useless şampiyondur.
hakkını veren ellerde ortalığın tozunu attıran lol şampiyonu. oynarken en çok zevk aldığım şampiyondur kendileri. genelde ilk eşya olarak asırlık sopa tercih ediyorum devamında lyndary'nin eziyeti zaten bu iki eşyayı kastıktan sonra sağlam bir can değerine ve yetenek gücüne sahip oluyorsunuz, bir sonra ki eşya da rabadon çıkmak mantıklı. savunma eşyası olarak tercihen ruh gömleği veya zhonya olabilir ki ruh gömleği kasıldığında ultiden gelen can çalma özelliği ile ölümsüzlüğünüzü ilan edebilirsiniz. dereceli galibiyet oranım swain ile %90'a yakın. velhasıl demek istediğim Q-W-E-R kombosu yaptıgınızda karşı tarafın yaşamasının mümkünatı yok.. eee tabii biraz da taktiksel oynamak gerekir swain'i. Tamamen mantıksal kurgulara dayanan bir champ'tir kanımca.. Noxus'un reyizi kuzgununu yediğimm
Botta Çok Kullanmışımdır.
Mage teamlere karşı op şampiyon.
oyuna sezon 2de ara verip 4de tekrar başlamama rağmen, 10 maçın sonucunda gümüş kümeye yerleşmiştim. sezon sonuna kadar 300 (210w90L) swain oyunumla elmas kümeye kadar çıkmıştım. fazlasıyla op bir şampiyondur. viktor dışında zorlayan hiçbir hero yoktur. (mid lane değil de top lane oynarsanız kasamazsınız) eşya dizilimine gelince ilk item rod of age, sonra botu bitirin, karşıda cc varsa zhonya yoksa rylai çıkın. yoksa tam tersi. eziyet ve ruh gömleği ile noktayı koyun, mananız bitene kadar ölmezsiniz.