bugün

son üçe klamış insanların hepsi yarışarak finale kalmayı hakediyordu.yarışarak eleme olması gerekirken bu birbirlerini eleme olayı çok garip kaçmıştır...
acun, dün ki yarışmada kullanılan eleme usulünün amerika'da son yapılan survivor'da da yapıldığını söyledi. fakat hiç kafaya yatıyor mu? akla uygun geliyor mu? yarışmacılar yarı finale kadar kendi haklarıyla geldiler ve elenmiş yani başarısız olmuş yarışmacıların, kendi emekleriyle oraya gelen yarışmacıları elemesi kadar mantık dışı bir şey olamaz.

ayrıca yarışmadan çıkarılan nilgün ün oy kullanması kadar saçma bir şey olamaz. çünkü seda da kullandı ve 1 oy fazla çıkmış oldu. 1 oyun bile çok önemli olduğu yarışmada, yarışmadan çıkarılan birinin gelip (adada söz hakkı varmış gibi) oy kullanması ne kadar mantıklı sorarım şimdi.
acun , programın formatını değiştirmiş. iyi de yapmıştır...
lan düşünsenize şu ihsanın kulisinin dağılmadığını? "haftanın 1. si duelloya adam çıkaracak" kuralı aslında en baştan konmalıydı bence. ama olsun hatanın neresinden dönülse kardır. eğer o kural gelmemiş olsa idi.

ihsan-ertan-oğuzhan-aydın 4 lüsü herkesi tıkır tıkır eleyecek , finale geleceklerdi. oohh kulis sağlam nasılsa dimi? yok yeaa!

ayrıca konsey olayında herkezi tek tek kürsüye çağırıp konuşturması da çok iyi olmuştur. ben kaynana gibi hepsi birden konuşacak sanıyordum , acun kontrolü kaybetmedi elinden.

ayrıca
hakanın ihsana verdiği ayarlar süperdir.
furkan ise resmen aydını bitirmiştir , ihsanı parçalamıştır.

merve rulz!.
bu nasıl yarışma anlamış değilim kardeşim kıçınızdan kural uydurmayın ben hiç bir survivorda böyle bir şey görmedim aydını tuttuğumuzdan değilde neden herif oyla eleniyor aç susuz kalmadımı adada oyunlarda kendi çapında bir mücadele vermedimi e o zaman bu kadar havadan inme bir organizasyonla kuralla elenmesi yarışmada boşluk yarattı o zavallımda boynu bükük kabul ediverdi neden çünkü acunun oyuncakları onlar ne derse yapıyorlar ulan biraz kişiliğinizi gösterin yahu itiraz edin hakkınızı savunun.ayrıl yarışmadan belli ki zaten seni yollamak istiyorlar hiç gitme yarışmaya terk et yarışmayı ne olacak sanki.bu olayın tek açıklaması olabilir diğer yarışmacıların doğum gününü kutlamayan acun mervenin 1. olmasını istiyor şans yüzdesini yükseltmek içinde 2 erkekten birini eledi buda ihsanın yanında daha az tepki alacak yada kimsenin ses çıkarmayacağı aydın oldu.
http://hatipogluhakan.blogspot.com/

demek ki neymiş efendim Başak ın da ağzından kaçırdığı gibi daha önce bir final olmuş.Ben demiyorum hakan diyor.
finali merakla beklenendir. bilen ne zaman bir söylesin hatta.

ayrıyetten yeri gelmişken, finalinin yapılmadığı gün gibi ortadadır. yok başak ağzından kaçırdı, yok hakan demişti falan, mal mal açıklamalara ne gerek var yahu.
yapılmamış işte! mal mısınız lan?!
niye illa da ama yok yapılmış da, acun hesaplayamadı tabi, bak çıktı ortaya havalarına giriyosunuz.
finalinde neden halk oylaması ve konsey olduğunu bir türlü anlamadığım yarışma. hayır olay zorlu hayat şartlarında mücadele etmek değil miydi ben mi bir şeyler kaçırdım?
survivor türkiye yunanistanda bile böyle kavgalar görmediğim acun ılıcayı kınadığım ve gittikçe kadın programına dönen yarışmadır.
kızlar adasının survivor esmer seda dururken ilk hafta hicran ı eleyerek büyük hata yapıp birleşmeye 4 kişiyle son dörde 1 kişiyle kaldıkları yarışmadır.
bu akşam canlı yayında final yapacaktır.
acun un "yarışmacılarımızı marmaris göcek e götürdük" demesiyle beni koparmış yarışmadır.acun acun sözüm sana: göcek fethiye ye bağlı.
finali yapılmakta olandır. ilk oyun mervenin, ikincisi ihsanındır.
elenler merve der. kilit halktır. ben diyorum ki merve der. ama son anda bir puştluk yaparlarsa bilemem.
haftalarca ıssız bir adada yaşayıp, bayanların epilasyon durumları hala 10 numara olduğu yarışma.
finalini görmek için bir aydır saçma sapan akraba tanıtımlarının geçmesini beklediğim yarışmadır. *
kızların kazandığıdır efendim. kızın daha doğrusu, mervenin. hakanın da desteğiyle beklendiği üzre, mervenin resmen aldığı yarışmadır.
helali hoş olsun efenim. tebrik ediyoruz.
kızların zaferi merve.son zamanlarda erkeklere karşı çok mücadele vermiş bugünde hakkını almıştır.
merve nin birinci olduğu yarışmadır.
ihsan beyfendi yine kulis mulis dedi de arkadaşım , sen yarışmada tek erkek kalana kadar kulis döndürmüşsün daha ne kulisinden ne yüzle bahsediyorsun?

merve aslanlar gibi çıkmış , çakal sürüsünü parçalamıştır. hesab edin bunlar ilk başta 5 erkekti(aslında burası şüpheli biraz. erkekmiydi o 5 i?) sonra merve çıkıp tıkır tıkır götürdü hepsini.
işte survivor ruhu budur , 5 e tek.

helal olsundur...
merve'nin grubunun adadan ayrılmasından sonra tek başıma yarışıyorum diyerek bütün uğraşlara rağmen çakal sürüsünü tek tek saf dışı bırakarak birinci olduğu acun yapımı yarışma..ihsancan kulis fln diyodu enson kişi kendinden bilir işi derlerya ihsan'ın en büyük hatası yaptığı yavşaklık oldu.. sonuç olarak oylamalarada yansıdı merve'de başından sonuna ihsandan daha adam gibi yarıştığı için hakeden kazanmış oldu tebrik ediyoruz..
Acun:3 - ihsan:1
ihsan kulis diyo hala yaa. oğlum kız o direğe yapıştı yani bir sus bir takdir et.
merve lokumu olmasa kesinlikle izlemezdim ama o var ya o. özliycem kız seni, tam ideal kız.
survivor merve ve kekler. acun'u seveceğim hiç aklıma gelmezdi ama merveye cheesecake götürdü ya artık her gün var mısın yok musun izliycem.
500000 tl uğruna bazı insanların nasıl çakallaşabileceğini göstermiş olan yarışma programıdır. hiçbir şeyi olmayan bir insana bu programı izlet "ulan para için bu kadar alçalınmaz." der. o derece.

ancak bir şeyi daha göstermiş olan yarışmadır; her zaman kötüler kazanmaz. kazanmak için çirkeflik yapanlar kaybedince prestijlerini de kaybederler.

bu arada hala "kurgu, acun yapmış bıdıbıt." diyenler için not: dünyayı amerika yönetiyormuş laaan.
Dün akşam tarihi bir sıçış yada süper bir hamle yapılan yarışmadır. Finalini yapmıştır. Şimdi aşağıya bakalım.

Oyların bulunduğu bir sandık var. Tüm oylar atılmış. Reklam veriliyor. Şimdi çok hafiften bir acaba düşüncesi beynimin kıvrımlarında 100 kilometre hızla dolaşmaya başladı. Sonra, acun noter, teslim, edeceğiz kelimelerini söyleyip kutuyu notere verince dedim bir şey mi dönecek acaba ? Şimdi o oylar atılmış kutuya, reklama gidiyorsun. Kutu niye herkesin gözünün önünde, güvenle değil de kapalı kapılar ardında noterin elinde duruyor ? Kesinlikle oylar çalındı, notere güvenilmez demiyorum ama ister istemez insan kuşkulanıyor. Bu ya tarihi bir sıçış, yada çok iyi bir hamledir. Ayrıca Mesut Yar ihsan kazanacak demişti taa ne zaman. Acaba acun ağırlığını koymak için merve' nin kazanmasını mı sağladı ? Sonuç olarak biraderi lost gibi birçok soru işareti bırakmıştır arkasında. Yinede, zaman geçirmek için iyiydi, hoştu. 10 üzerinden 7 verdim sana survivor. *

Edit : noter aramızdaymış, kendisi geldi buldu eksiledi beni. Kendisine yeni albümümden bsg çay koy şarkısını armağan ediyorum *

Yaşasın içimizdeki noterler !!!
dünyayı kurtarmış olduğumuz programdır. vay anasını arkadaş, merve birinci olmuş, ihsan'a çakmışlar, bundan daha güzel ne olabilir ki, daha 150 yıl gam yemem artık. sizin aklınızı ben..
bu programda gerçek hayata dair bazı şeyler vardı ve iyi olan kazandı. ben pek mesudum açıkçası mervenin birinci olmasından.