bugün

cok sey degil aslinda. size tapanlarla birlikte soyunuzu sopunuzu alip defolup gidermisiniz ulkemizden?
Yuvanıza dönün, artık üremeyin tek isteğimiz bu
Yuvanıza dönün, artık üremeyin tek isteğimiz bu
Amip gibi çoğalıp ülkemin nüfusuna zarar vermeyin. Yarardan çok zararınız var.
dışarı boşalın !..
Ülkene dön. Ülkeme gelme.

Bu kadar.
her zamanki gibi olsun, üstlerden az al, yanlar 3 numara.

evet berberim suriyeli. daha ucuz olduğu için orayı tercih ediyorum. devir ekonomi devri.
Yuvanıza dönün tek isteğimiz bu.
Yahu arkadaş bi git ya... aynı kafada malın birisi zamanında sıçmış bunu, hortlatmayın işte.
S.ktirtme suriyesini,yolda görsen yolunu değiştirdiğini bilmiyoruz sanki.
dile getirilen sözdür. bizim dedelerimiz kurtuluş savaşında savaşmadı mı neden bizi sevmiyorsunuz neden ne yaptık biz size?
Şehit kanı döktüğümüz yerleri istiyoruz çok değil. Bu Viyana içinde geçerli.
Ulan suriyeliler suriye de kiminle savaşacak esad la mı esad oranın meşru hükümetidir bırakın artık şu vatan savunması ayaklarını bedelli kuyruğu burdan köye yol olmuş vatan savunması edebiyatı yapıyor bir grup ırkçı arkadaş bir nefret konusunda da birleşmeyin suriyeleri kardeşlerimizin 14 15 yaşında kızlarını mülteci kamplarında pazarladık erkeklerini OSB lerimizde günde 10 Tl'ye çalıştırdık çocuklarını da ege denizinde boğduk içine kumaş kırpığı doldurulmuş can yeleklerimizle bence bizim bu garibanlara bir özür borcumuz var kesinlikle ahirette altında kalacağımız vebale hiç girmiyorum eğer içinizde inanlar varsa.
VATANSIZ KALMAMAK iÇiN YALIN AYAK CEPHEDEN CEPHEYE KOŞAN KAHRAMAN BiR MiLLETiN TOPRAKLARINDA YAŞADIĞINIZI BiLiN VE ONA GÖRE DAVRANIN. HiÇ UMUDUM YOK AMA BELKi BiRAZ FEYZ ALIRSINIZ. BiR DE GECE SABAHA KADAR UYUMAYIP TEPEMDE TEPiNiP DURMAYIN KIRICAM BiR GÜN AYAKLARINIZI.
adam sıfatıyla ortalıkta gezdiğinize göre vatanınıza sahip çıkmanızı.
Sübliminal mesajı da geçti direk kan davasına döndü mevzu. Her defasında aynı saçmalıklar. Bir diğer meseleler;

(bkz: kürdüm benle ne alıp veremediğiniz var)

Başlığıdır. Hep görürüz ısıtılıp ısıtılıp.
yıllardır bu topraklarda yaşadığı halde sürekli dışlanan hor görülen suriyeli bireyin haklı isyanıdır. rahat bırakın artık şu insanları...
Sizden birşey istemedeğimizi bırak, sizi bile istemiyoruz.
sorun da bu, istediğimiz bir şey hiç olmadı, olmaz da zaten orası çok ayrı konu, ben misafirliğe gittiğimde acaba rahatsız ediyor muyum diye düşünürken, sokaklarda laf atan suriyeli bir kaç abimize şaşırıp kalıyorum, burada olmanız sorun değil ki, aklınızın başka yerlerde oluşu sorun değerli abilerim ablalarım kardeşlerim.
çiftleşmeyin laaaaan !
Suriyelilerin iyisi cennete, kötüsü ülkesine gitsin arkadaşlar. Benim milletim, Araplaştırılacak kadar haysiyetsiz değildir.

Burası Türkiye cumhuriyeti, Arap Emirlikleri kaynaşma derneği değil.
Evine dön.
Ülkenizde savaş olmadığını, yılbaşı kutlamaları bile yaptığınız gerçek, biz de kato dağlarında terör var diye italya'ya falan kaçmadık.
biz kimseden bir şey istemiyoruz kürtlerden istediğimiz gibi, lütfen birlikte gider misiniz..
(bkz: nasıl rahat mı böyle) diye sormak istiyorum.
Merak uyandirmis suriyeli sorusu.

Burayi da buldularsa vay halimize. Ismail sakin satma sozlugu bunlara yigidim.