bugün

söylediğim sözdür. çanakkalede birlikte savaşmadık mı niye bize düşman olarak bakıyorsunuz.
adam ol, temiz ol, sessiz ol ya da siktir ol.

denize de sıçma !
bir şey istemiyorum ama onlar sürekli para istiyorlar. bugün tam üç tanesi benden istedi de.
(bkz: siktir git)
Kendinizin zannettiğiniz ülkeyi olabilir mi! Birde mağdur rolleri yok mu.. Bir soru.
güya savaştan kaçıyorlar. ege denizinde acıtasyon yapıyorlar. götler avrupa almıyor kapısında ağlayana kadar dimdirek yukarı çıkıp siktir olun gürcüstana rusyuya gitsenize. amına çakıkların derdi savaştan kaçmak değilki. o bahaneyle avrupaya kaçıyorlar. biz mal mıyız köpekler biz niye duruyoruz ülkemizde. amına itin zıbırttıkları. siktirolun gidin ülkemden sizden başka ne isteyebiliriz. biraz rahatladım. sözlük kusura bakmayın.
çanakkale'de savaştığımızı iddia eden sözlük yazarının beyanı. yanlışın var dostum kanal cephesinde bize sıkarak bir kere daha ihanet ettiniz.
Siz kurşun sıkmayın askerimize yeter. Ülkede asalak yokmuş gibi bir de bunlar eklendi.
Bir trol sıcmıgı adam suriyeli degil herkes az cok bu yazarı biliyor turk oldugunuda. sizde hemen atliyorsunuz. Yani millet sizin insaniyetinizi vahşetinizi test etmek istese her sefer böyle salakca andavallıgınızı gösterirsiniz heralde hayret ya.
ne zaman savaştık la sallama .
Oğlum ne ara böyle cümleler kuracak kadar Türkçe öğrendin diye sormak istediğim kişi sorusu.Su an tek istediğim bu sorunun cevabı.
görsel
efendim lütfen kurtuluştan taşının. kafamız götürmüyor arıtk. bir evde iki hanım, 8 çocuk, flash tvye döndü apartman. hayır o gürültüleri çıkaracak etnik eşyalarınız mı var anlamıyorum. ben evde denedim, hiçbir eşyadan böyle sesler çıkmıyor. eşleriniz size çok düşkün belli ki ama artık kabullendirin iki eşli olduğunuzu. kadın kavgası dinlemekten dram filmi bile izlemez olduk. korkulu seslerle uyanıyoruz.
Bütün göçmen araplara ve arap soyundan olanlara..
(Türk arapları hariç )
iiktiiiir git !
hakkımızı yememenizi istiyoruz , sınava bile girmeden üniversitye girmenizi istemiyoruz , çalışmadan para kazanmanızı istemiyor , tc kimlik kartı almanızı istemiyoruz daha çok var.
Sakin ol ve chrysler'ın anahtarını yavaşça yere bırak .
Sizden birşey istemediğimiz gibi inanmayacaksın ama sizide istemiyoruz.
hiçbirşey kardeşim.insanız hepimiz.
bu pis arapları niye askere almıyorlar.. ?

benim memedim öleceğine, onların abdullahı gebersin !
Ulkenize siktir olup gitmenizi.
sorduğum sorudur. çanakkale de birlikte savaştık. halep bizim istanbul hepimizin. evet.
(bkz: Defol git lan ülkene)
rica etsem.

ülkene gidip adam akıllı savaşır mısın ?!.

belki ülkeni kurtarırsn.
(bkz: ülkesi için savaşırken ölmek)
görsel