bugün

tatil başlangıç ve bitiş tarihlerinde uçuşları zamlandıran firmalardan. bu yüzden cimere başvurmuşluğum vardır ama 0da 0 elde var 0.
corona salgını filan umurunda olmayan firma. uçağa bir girdim ağzına kadar full. hosteslere sordum "böyle mi yolculuk yapacaz?", dediler: 1 koltuk boşluk kalsa da zaten sosyal mesafe için yetmiyormuş, sivil havacılık da gerek yok demiş. öyleyse bütün yolcuları birbine yapıştır gitsin ha! bir de dalga geçer gibi "koridorda sosyal mesafeye dikkat edelim" diye anonslar geçtiler. ulan 2 saat milleti alt alta üst üste yolculuk ettirdiniz, sosyal mesafenin a*ına koydunuz. böyle paragöz, insan sağlığını hiçe sayan bir firmayı sadece corona zamanı değil, normalde de tercih etmeyin derim. ben şahsen öyle yapacağım. hakikaten yazıklar olsun.
korona nedeniyle boş durmamak için kargo taşımaya başlayan havayolu şirketi.

yalnız çok afedersiniz, kargo taşımanında birazcık bokunu çıkarmışlar sanki.

yalnızca alttaki bagaj kısmında değil yolcu koltuklarında ve koltuk üstü bagajlarındada kutu taşıyacaklarmış. hedefleri 21 ton yük.

nacizane tavsiyem, işe otobüs şoförü alsınlar onlar bu sıkış-tıkış,üst üste taşıma konularında pilotlardan daha uzmanlardır.
Adı, ot ismine yakışır, sunexpressle yıldızlarda dolanın.
Reklamı çok yapılmadığı için otobüste metro turizm mi lan işkillenmesi yaşatan havayolu.
thy ile lufthansa evliliğin meyvesi.
kopenhag'tan direkt izmir uçuşu olan tek havayolu firmasıdır. zaman zaman bu yüzden mecburen kullanıyorum.
nedense bir türlü rahat değilim bu firmanın uçuşlarında. sanki her an bir sıkıntı yaşayacakmışım gibi geliyor izmir yolculuklarımda mecburi olarak kullanıyorum çünkü çok ucuz. yıllar evvel antalya dan kalkış esnasında uçağın komple kabin ışıklarının gitmesi sanırım bu rahatsızlığı veren.
aynı pegasus gibi ikram yapmayan, thy, anadolu jet ve atlas global' in aksine içecek ve yiyecekleri ücret karşılığında sunan firma.
Uzak durulması gereken havayolu firması.
Rezil bir havayolu şirketi. Aman ha uzak durun.

Geçenlerde sınav için izmire gitmem gerekti. Sabah gidip akşam dönecektim. Hem ucuz, hem de saatleri uyuyor diye sunexpressten aldım biletleri. Sınav günü geldiğinde uçağın 1 saat rötar yaptığına dair bir mesaj geldi. Bu durumda sınava yetişemeyeceğimden, apar topar başka bir şirketten uçuş ayarladım. 180tl girdi tabiki. Neyse sınav geçti, akşam oldu. Artık geri dönücem. Bir mesaj daha geldi. Akşam uçuşum 3,5 saat ertelenmiş. Yanlış duymadınız 3,5 saat. 20:00deki uçak 23:30a ertelenmiş. Tabiki hemen arayıp biletimi iptal ettim ve başka bir şirketten yeni bir bilet ayarladım. 130tl daha girdi.

Kısacası sunexpress mi? Aman ha. Yaklaşmam bile bundan sonra...
avrupa'ya uçan türk şirketleri arasında yapılan safa denetlemesinde en az bulguya rastlanan havayolu şirketi.
hiç bir zaman tercih etmemeniz gereken firma ben ancak bu kadar derim. binenler bindiklerinde henüz anlamamış olabilirler ama birgün onlarda anlayacaklar ki pilot kabin görevlisi bilet satıcısı vb bütün çalışanları bağcılar dolmuşçular ve taksiciler odası sertifikalı barzolar. ağır genelleme yaptım alınanlar dediklerimden alacaklarını tahsil edebilirler.
lutfanhsa ve thynın ortak oldugu havayoludur.
ikramlara para isteyen dandik firma. amk bir çaya para istiyor oç.
her ay izmir adana arasında 1-2 uçuş yaptığım hava yolu şirketi.
diz mesafesi pgsden daha iyidir. f/p olarak ideale yakın denilebilir.
Her uçağı rötar yemezse rahat edemeyecek firma. Şuan Yetişme telaşında olduğumdan, An itibariyle 25 dk rötar yemesi işime gelmedi değil tabi. Bir sonraki bilete 300₺ verdirtme bana sunexpress. Dayan geliyorum!
kabine alınacak çanta ağırlığını ve boyutunu sürekli değiştiren, bu değişikliği belli bir standarda oturtamayan havayolu firması.
geçen gün bir uçağına bindim, arkadaş ben bu kadar kalitesiz uçak görmedim iyiki düşmedi.
iptal etmek istediğim uçuş için ne ücretini iade eden ne de açık bilete dönüştüren firma.

konu ile alakalı yardımcı olmak isteyenler mesaj kutuma saldırabilir.
15.15 olan uçuş saatini sabahın körüne* alan ve bu yetmiyormuş gibi 2 kez rötarlı kalkan uçaklara sahip firma. hayır havanın kötü olacağı aklınza gelmedi mi önceden. hatalarını affettirmek için de 15 kuruşluk kek ve çay dağıttılar. biz de unuttuk tabi tüm bu tatsızlığı anında.
22 martan ıtıbaran ızmır ve adanadan kıbrıs seferlerı duzenleyecek fırmadır.
alman-türk işbirliğiyle kurulmuş uçak şirketi. Yemekleri hiç güzel değil.
737*800 ile 1076 km hız *yapabilme yeteneği olan pilotlara sahiptir. az daha kassa ses duvarını delecek.
internet sitesinden rezervasyon yaptırmak imkansız hale gelen firmadır. en son uçuştaki arıza yüzünden antalya'da 1 saat beklemişliğim olmuştur. beni pegasusa mahkum bırakmıştır.