bugün

entry'ler (12)

pokemon go

person of interest. çok net. dizide paronayak ne kadar yapay zzeka teorisi varsa hepsine bizzat uyuyor.

kısa film

sagopa kajmerin youtubedaki şarkılarına klip mahiyetinde uyarlanmış videolarla ilk aşinalığım başladı kısa filmlere. sonrasında o kadar çok efsane kısa filmle tanıştım ki, normal filmlere taş çıkartan , normal filmlerden daha çok acıtan... kısa film olayın künhünü veren efso filmdir. izlenmelidir. sabah akşam bir tane sağlık için elzemdir.

bir fotoğrafınız bende kalmış

yuh, bunu bilmiyor olamazsınız. hadi yine iyisiniz ki ben biliyorum. bu tam olarak efsane diyebileceğimiz , edebiyatçılarımız hakkında derlenmiş, fotoğraflarla bezenmiş bir kitabın adı. sıddık akbayır tarafından derlenip akçağ tarafından basılan bu nadide kitap elinde olmayanlar , hadi bir zahmet yerinizden hemen kalkın ve şu şahasere kavuşun. daha da bir şey demeye gerek yok. kitabın ismi bile zaten başlı başına bir efsane.

30 suriyelinin 3 türkü dövmesi

ancak o kadarı dövebilir zaten ne sanıyordunuz ki. onların olayı da o.

pokemon go

başlamak istemediğim oyundur. miskinim ben arkadaş böylesi oyunlar doğama zarar veriyor. hatta benim gibi nadide şahsiyetlerin neslini olumsuz etkiliyor. lütfen kaldırın. piyasadan silin .yok edin. pisler be.

game of thrones

ne zaman başlayacaktır diye merak ettiğim ama öğrenmek istemediği dizinin adıdır efendim.

izmir de pokemon oynayanların camiye girmesi

pokemanın imana getirdiği bireyerdir efendim.

sunexpress

hiç bir zaman tercih etmemeniz gereken firma ben ancak bu kadar derim. binenler bindiklerinde henüz anlamamış olabilirler ama birgün onlarda anlayacaklar ki pilot kabin görevlisi bilet satıcısı vb bütün çalışanları bağcılar dolmuşçular ve taksiciler odası sertifikalı barzolar. ağır genelleme yaptım alınanlar dediklerimden alacaklarını tahsil edebilirler.

türk hava yolları

yurt içi uzay mekiği, yurt dışı bağcılar dolmuşu. tabi bu kıyaslama yurt içinde onur air sun express falan. yurt dışı içinde emirates falan.

kpss sonucu beklemek

beklemek istemeye istemeye beklemek. en acımasızı da bu ya. umudunun sona erişini bekleyen insanın beklediği şey. o bekleme anı. son rahat saatler. sonra yine binecek sorumluluklar. hobaaa

eski sevgiliyi rüyada görmek

görmek ve de çarpılmak. ne işin var arkadaş senin benim rüyamda demek. yıllardır hiç bir şey seni hatırlarmazken büyü mü yaptın da girdin rüyama mk . girdin yetmedi daha nerelere girmeye çalıştın bisigit mk. canım çok sıkkın be bro. nereden gördüm şirazem kaydı yanpiri yanpiri yürür oldum yollarda vay mk. bütün sosyal medyada da aradım gel gör ki bulmak ne mümkün bulamadım. şeklini unuttuğumun karısı geldi girdi ya la. vay mk. neyse bu kadar içlenmek yeter. ben susar.

hoş geldiniz

Hoş bulmam gerekiyordu sanırsam, açılış sayfam olduğuna göre. Daha girmeden sözlük dayatması olarak algılasam umarım kimse alınmaz.