bugün

gözleri sasi olan karizmatik bayan.
kendisini vatansever , modern ve muhafazakar olarak tanımlayan şahsiyet . *
bu akşam ki okan bayulgen'in hazırlayıp sunduğu bu sizi ilgilendiriyor programında kadınların siyasete katılımı hakkında resmen brifing vermiş ve ayrıca yaşar nuri'nin eşine sağlam ayar vermiş dp'nin samsun 1.sıra kadın milletvekili adayıdır. *
ayarmatör insan. okan'ın programda çatır çutur konuştu vallahi helal olsun dedim. muhafazakarım lafı zoruna gitti biraz okan'ın ama iyi de oldu. dp oylarını da pek bi yükseltti kendisi. yumruklaşan, göbekli, siyasetle alakası olmayan tüccar zihniyetli insanlardansa böyle insanları mecliste görmek isterim.
canlı yayında okan bayülgen'in bütün aymazlığıyla asıldığı milletvekili adayı aynı zamanda.
gitar ve piyano çalmasının yanısıra, 8 yılda bale eğitimi almış şahıs.
gp nasıl olsa meclise giremeyecek.seçimden sonra dizi çevirmeye başlayacak hanım kızımız.

not:dp den katılıyormuş uyaranlara teşekkürler.iddiamı yineliyorum.
hızlı hızlı konusan sarısın bayan. okan bayulgen'in programının yüzde 75'ini kaplamış birde yavas konussa demekki sabaha kadar bitiremezdi söyleyeceklerini. aynı programda okan'ada yaşar nuri'nin eşinede ayarı vermiştir ayrıca.
üniversite'de ilahiyat eğitimi aldığını belirtme gereksinimi duyan ve ezbere konuşuyormuş hissi uyandıran vekil adayı.
demokrat parti samsun 1. sıra milletvekili adayı. ayrıca 1. sıra adayların içerisinde en genç olanı imiş aynı zamanda. *
milletvekili seçilememiştir.
çok artis cümleler kurdu. kişiliğinin oturması lazımdır.
boyundan büyük laflar ediyordu. seçilemediğine çok sevindim..bıdı bıdı edip kafamızı skecekti, kurtulduk..
an itibariyle habertürk kanalındaki basın kulübü programında doğru dürüst cümle bile kurmayı beceremeyen, kurduğu cümlelerin içininde boş olduğu sarışın.şükür seçilememiş. eğitim sistemine inancım sarsıldı valla. türbanlı hukukçu bayan suna hanımdan çok daha net ve açık anlatmakta fikirlerini.
(bkz: otel vidinli)
"ezber bozar" idi vakti zamanında. evlerden ırak.

(bkz: ben inanılmaz derecede asil bir kadınım) *
(bkz: hızlı koşan atın boku seyrek düşer)
haber türk te haftasonu ana haberleri sunmakta.
kendisinden hiçbi şey olmayınca habertürk'e sunucu olmuştur ama onu da becerememektedir.
şehla gözleri ne söylediğini dinlemenin önünde engel resmen.
alır parayı.
Harvard Üniversitesi'nde okurken izeyici olarak katıldığı Ali Kırca'nın Siyaset Meydanı programında, ermeni soykırımı ile igili ileri geri konuşan fransız parlamenterlere haddini bildirmiş kadın.
bugün itibarı ile ntv ile ilişkisine son verilmiştir.
--spoiler--
NTV den bugun cikisim verilmis. Onur duydum.

Boyle donemlerde elde ettiklerimizle degil,

tamah etmediklerimizle hatirlanmak nasip olsun..
--spoiler--

görsel

https://twitter.com/SunaV...status/544566031059283969

onurunu koruyup gerçekleri söylemesi güzel.
Harvard alumni evlad-ı fatihanın, NTV'den kovulduktan sonra biosundaki değişim.

görsel

görsel