bugün

dokuzuncu nesil yazar, hoşgelmiştir.
bir entrysiyle kendisini sevdirmiş yazardır.
memleketin sosyal meselelerine parmak basmış azimli yazar.*
daha yeni başlamış olması ve amatörlüğü nedeniyle sigarasını ortadan yakmış ve beni koparmış yenilesi hatta ısırılası yazar.
muhabetti çekilebilen sağlam yazar.
muhabbeti hoş, hacettepeli yazar. * *
Tanıdığıma çok memnun olduğum sevimli şirin yazar.
iyiki tanımışım diyebileceğim yazarlardandır kendisi. aile hayatı üzerine süper bir sohbet ettik. sigarasını ortadan yakması baya güldürdü. * diğer zirvelere katılması dileğiyle.
karıştırdım piştik sıcaktan o değil de.
ankara da niye zirve yapılmıyor zirvesinde tanıştığım, tanıştığıma da çok memnun olduğum, hoş sohbetli, paylaşımda bulunduğum kartanesi yazar.
zirve de tanıştığım harika bir insan. bu kadar olur yani. hele sigarasını ortadan yakması yok mu... of gül gül öldük ya çok şeker biriydi.

çok şirin ya...
sigara işini kendisine pek yakıştıramamış olsam da sempatikliğiyle dünkü zirveyi iyi kotaran yazarlardan bir tanesi olmuştur kanımca. ayrıca baya bi uzun bu kız hiç yoksa 1.75 falan vardır.*
ilerde imkan verilirse sağlam bir sosyolog olabilecek idealist yazar. beni tanıyanlar sosyologlara ve sosyoloji bilimine ne kadar ilgili olduğumu bilirler ve karşımda da bir sosyolog görünce heyecanlanmamak elde değildi haliyle. işte öyle bir durumsallık yaklaşımımız vardı aramızda. ayrıca fiziksel bir takım üstünlükleri olduğunu iddia etse de benden kısa olduğu açık ve de nettir. huhahaha.
özlediğim yazardır. ankara'ya gidebileydim iyiydi.
http://www.youtube.com/watch?v=mMOmf4jSJtE *
Zirve olayını ortağı ile birlikte iyi kotaran hoş yazar. Bi de sigaraya ortak olmayaydı iyiydi.
zirvenin en güler yüzlü yazarı. ilk zirvemde kendisiyle çok konuşma fırsatı yakalayamasam da, dün rotasyonla yanımıza gelip bol bol sohbet etme şansını vermiştir bizlere. bir daha ki zirvelerde yanına ilk geleceğim yazarlardandır.
güler yüzlü hoş sohbet insan. iyi ki zirveye gitmiş tanımışım kendisini.
kendisine nickaltı gir... dur biraz ya bu benim capsimi almıştı! telefonunda çok acayip bir bakışımın bulunduğu yazar.
canım arkadaşım, süper enerjik yazar. zirvede organizatörlüğüyle üstün performans sergilemiştir.
dünyalar tatlısı, muhabbeti çok çok güzel, dahası güler yüzlü(inş. hiç eksik olmaz o gülücükler). umarım bir gün izmir hayalleri de gerçek olur.
Muhabbeti hoş yazar.
biraz zayıflamış sanki...
güzin abla gibi yazardır, üzüntümü paylaşmıştır. başka sorunum olursa onlar için de akıl danışmak üzere söz aldığım yazardır. not: muhabbeti efsane güzel, selamlar olsun.
pek tatlı, pek şirin yazarlarımızdandır. sohbeti de pek bi güzeldir. bulunduğunuz ortamda yabancılık çekmemenizi sağlar. **. *