bugün

(bkz: deniz anası)

çok anne gördüm tırsmadım, bunu görünce çılgınlar gibi kaçıyorum yahu. hikmete gel...
kesinlikle (bkz: yosun).
(bkz: Şahin k)
Elinde şortunu sallayan erkek.
(bkz: deniz anası)

ayrıca görüldüğünde iğrenç espri de yapılabilir. yanınızda deniz adlı bir arkadaşını varsa "la oğlum çek şu ananı şuradan" şeklinde bir latife yapabilirsiniz. tabi ardından arkadaşınızın deniz anasını alıp sırtınıza atma riskine de hazırlıklı olmalısınız.
(bkz: yarrak afedersin)
(bkz: yüzen kaka)
suda hiç bişi göremeden yürürken korkulan şeyleri akıllara getiren şeylerdir.
pakize suda.

edit: güldüm piç.
denizoğlanı.
alevli şortlarıyla denize giren kardeşlerimiz. yapmayın.
balık değildir herhalde.
Dev gibi bir kıllı bacak.
(bkz: beyaz prezervatif)

denizdeyken yüze yüze bir şey geliyor; beyaz, yılan deseniz küçük, denizanası deseniz uzun. bir de kıvrıla kıvrıla geliyor. insan deli oluyor valla. hele bir de benim gibi yüzme bilmiyorsanız panik edersiniz, arkadaşlarınıza bağırırsınız korkudan.
görsel
tabiki vatoz. belgeseldeki gibi bekliyor insan, ondan korkuyor. yoksa bizim denizlerdeki vatozlarin kendine hayri yok. kacak elektrik baglatmislar sanki.
yosunlu taslar ve eristeler. ha bir de gazete falan atiyorlar tam daldiginda ustune yapisiyor...
ilkokuldan önce korku salan, üniversiteden sonra ise hayranlık uyandıran, su üzerinde yürüyen bataklık böcekleri. böcek aynı böcek. bilinmeyenden korkmaktır gerçek.