bugün

favorilerin kısa olduğu tıraş. *
türk çocuklarını askerlikten soğuttuğu için hakkında hala daha dava açılmamış tıraş biçimi. *
iç hizmet yönetmeliğine göre yanlar ve arkaların 1 cm, üstlerin 3 cm olması gereken saç modelidir.*
(bkz: orta okul çocuğu)
kılık kıyafet yönergesine göre üstlerin 7 cm kadar uzun olabildiği saç modelidir.
bence erkege yakisan bir tras sekli.kestirin de soyle eliniz yuzunuz acilsin,ay gibi parlayin.
temiz bir saç kesim şeklidir. Türk askerlerinin birinci tercihi ya da mecbur kalınan tercihidir. 15 günde bir yapılırsa anlam kazanır.
adı üstünde subay traşıdır. acemi birliğinde aynı traştan yaptıracağınız sanıp aldanmayınız.
(bkz: subay tıraşı)
subayların yaptırdığı traştır.
kafada kırık varsa hiç çekilmez bu model.
saçın yan ve arka kısmının üst tarafa oranla daha fazla kesilen hali.
her türk erkeğinin, çocukken en az 1 kere saçını kestirdiği saç modelidir.
adamın ensesi ve kulaklarının yan kısmı boştur. olay bu. * *
berberlerin en sevdiği traştır. çünkü kalıp zaten hazır.
ismindeki illüzyona takılmamak gereken traştır. subaayy traşı. bildiğin eşek traşı lan bu.
bildiğim tek traş ismi olan subay traşı olduğu için okul hayatım boyunca okula bu nadide saç stiliyle gitmişimdir.
Sıcak havaların bastırmasıyla birlikte, birde bu aralar çok fazla sprey, vaks kullanmaya başladım. Saçıma hep zarar veriyorum. Subay tıraşı candır. insanın kafası nefes alıyor yemin ederim.
En son 3 sene önce falan kestirmiştim subay tıraşı. O günden beri saçımı kestirmedim hatırlamıyorum bile kendimi.
yanları kısalt üstleri hafif bırak abi.
Tamamen palavradır.
Böyle bir traş şekli yoktur.
Saçları daha çok kısaltmak, sürekli berbere götürmemek ve para ödememek için ebeveynlerin uydurduğudur.
Sonraki jenerasyon bunu yemedi de ismini değiştiler bazı uyanıklar yeni ismi kız bakan traşı oldu. Alayı traş bunların.
favori kısmı kemiğin hemen üzerinde biten, üstleri kimi zaman 3, kimi zaman 4 ensesi natürel tıraştır.

budur: http://www.5n1khaber.com/...5/02/subay_sac_modeli.jpg

diğer önleri havalı bilmem ne modeller subay tıraşı değildir.
Benim traştır. Tam nazi stili kestiririm yıllardır.
Ne olursa olsun militarizme aşık bir millet olduğumuza delalettir.
bazen sonradan farkettiğim traş.adam makineyi kalın ayarlamış sanırsın ama incedir hep.berberler kısaltmayı çok sever.ne kadar kısaltırsa o kadar sever.o da onun egosudur.çok keserse ego çok şişer.