bugün

yanlışlıkla intihar etmektir. her ne kadar yanlışlıkla içilse de hastaneye varılınca o can havliyle bir de polis sorgusundan geçilecektir.
midenin, içilen kimyasalı kabul etmeyip aynı istikametten geri göndermesi sonucu gırtlak ve yemek borusunda ağır asit yanığı yaratan feci kaza.
helvasının hazırlanması gereken kişidir.
(bkz: hoşçakal)
hemen su veya süt içilerek kimyasalın etkisi bertaraf etmeye çalışılmalı ve hemen hastaneye gidilmelidir. kesinlikle kusmaya çalışılmamalıdır. kustuğunuzda, zaten tahriş olan yutak borusu, kusmayla beraber ikinci bir kere daha o maddenin etkisinde kalacaktır çünkü.
gırtlağın ortasında amansız bir delik açılır hacı.
+ ölüm sebebi ne?
- su yerine tuz ruhu içmiş.
+ hmm mal mı lan bu ahaha öhh-gırhhh.
- aman amirim durun içmeyin...
sesin güzelse bile travesti gibi konuşmaya başlayacağın gerçeğiyle yüzleşmelisin.
gırtlağın S harfinin şeklini almasıyla acı dolu günlerin başlamasıdır.
anne veya eşin bu tarz temizlik maddelerini bardağa doldurmasıyla başlayan eylemdir.*
6 sene önce abime olmuş olaydır

ses tellerine ulaşırsa kalıcı bir bozukluğa yol açar. hemen bol suyla ağız çalkAlanmalıdır. ARDINDAN HIZLICA HASTAnEye gidilmelidir.
bunun daha komiği var. çocuk çamaşır suyu içince ona birşey olursa bana da olsun diye çamaşır suyunu kafaya diken anne gibi.
Adana'da, 2 yıl önce temizlik yaptığı esnada su zannederek içtiği tuz ruhu nedeniyle yemek borusu ve midesi tahrip olan genç kız, sadece mama ve suyla besleniyor.
https://m.haberler.com/su...karartti-11658428-haberi/
olabilecek şey. soğukkanlı kalıp üzerine su veya yumurta akı ile karıştırılmış süt içilmeli ve kesinlikle kusulmamalı. sonra da direkt doktora.
Pek dert edilmemesi gereken durum. Vücut içerisinde bakteri virüs hiçbir şey bırakmaz. Zaten koşa koşa hastaneye gitseniz de basit bir serumdan başka bir şey yapmazlar.
Tuz ruhu değil de kana kana tiner içmisliğim var. Deli gibi susadığım için yutana kadar fark etmemistim. Tiner çekenler kokusuyla hemen kafayı bulabiliyor, ben 2 saat kendime gelemedim.