bugün

ntvmsnbc' nin resmi sitesinde yaptığı açıklamaya göre 27 nisan 2010' da yayınlanacak oyunun yeni türk dövüşçsüdür. yıllardır hep beklediğim şeyin gerçekleşmesi mutlu etti tabi şimdi pehlivanımızla alayına gider yapabiliriz.*

http://www.ntvmsnbc.com/id/25067502
adam gibi oyun yapamadık diye üzülmek yerine; adamlar türk karakter yapmış diye sevinmek. hakan bu dramın bir kobayı yabancı oyun silsilesinde.
Kendisine kırkpınar güreşleri için davetiye gönderildiği söylenir.
bir rivayete göre oyuna başlarken ağzından "kardeş bir dakika bakar mısın buraya" repliği duyuluyormuş.
yakında mahmut adı altında tekel işçilerinide dövüşçü olarak koymalarından korktuğum oyun.
Tüm dünyanın bildiği ve oynadığı oyunda bizden bir karakter HAKAN.Yağlı güreşçi karakteri Hakan.
çömez bir karakter olmayışı tarafımızı sevindirmiştir. buradan fazla yorum yapmaya gerek yok nisan ayında er meydanında geekeni gösterecektir arkadaş. hayda bre

--spoiler--
Turuncu derili, mavi saçlı, siyah kıspetli, altın kemer tokalı Hakan.
--spoiler--
çok orjinal bir karakter yapmış capcom.ayrıca kendisi videolarda i say turkish wrestling rulezz diye anırıyor.hoş detay.
mortal kombat versiyonu olsaydı eğer.

enteresan sesler eşliğinde gelen şu önemli ses.

fatality.!

hakan : Deli bekir vuruşu.!

hakan wins.

insert coin *
kafasında galoşla dövüşmesi de hijyen koşullarına dikkat ettiğinden sevindirici olmuştur tabii...
tam bir pehlivam havasında yapmışlar, birazda komik aslında, herşeye rağmen ismi hakan diyip oynuyacakların sayısını gözardı etmemek gerek.
(bkz: dhalsim vs hakan)
sonunda capcom çocukluğunu ateri salonunda geçiren; temiz hava almadığı güneşte durmadığı için yeterince gelişemeyen sürekli hasta olan bir nesilden özür dilemiştir. *
(bkz: street fighter da türk pehlivan) *
ne yaparsam yapayım yenilmesine sebep olduğum karakter. adam kızıl mı kızıl, ayı mı ayı ama benim tecrübesiz ve beceriksiz ellerimde tam bir sürüngen haline gelmiştir.
hakan varken başka bi adamla dövüşmek yakışmaz türke.

[görsel ]
[görsel ]
[görsel ]
devamlı yağlanan, "kay kay" nidası eşliğinde kayarak rakiplerine dalan bir nevi güreşçi karakterdir.
200 kiloluk hondayı basketbol topu gibi vücudunun etrafında çevirmesi dikkat çekmiştir. bu ne güç lan hakan.
kırkpınarlı la bu dediğim, ata sporumuzu bu kadar yansıtabilirdi dediğim karakter. *'da da görülebildiği gibi fighting stylesi= yağlı güreş
alternatif giysileri arasında bir osmanlı kabadayısı olarak karşımıza çıkan karakterdir.

halen türk'ler fes takıyor sanıyorlar herhalde.

görsel

görsel
benim anlamadığım diğer karakterler insana benzerken neden Hakan karakteri kırmızı,şaçları mavi neden adam gibi yapmamışlar şu karakteri.
street fighter tarihinin en büyük hacimli karakteridir. uygulamalı olarak oynadım,gördüm. honda, zangief, blanka yanında hep minicik kalır. kırmızı teni, bıyıkları, alternatif kıyafeti, sırtında taşıyarak getirdiği yağ fıçısıyla oyuna çok başka hava katar.
(bkz: i am ready for action)
bir karakter bu kadar mı beceriksiz olur.
oyundan sıkılıp yenilme zevkini yaşamak için aldığım karakterdir kendisi.
street fighter sitesindeki fragmanı güzeldir. türk ezgileride duyulur.
resimlerdeki hakan'ın üstüne çıkmış o küçük şeyler hakan'ın kızlarıdır. 6-7 tane kızı vardır. bir de karısı vardır ki, "ulan böyle bir hatun, hakan gibi bir ayıyla nasıl evlenir lan?" dedirtir içten içe.

komik, esprili bir karakterdir hakan. aynı zamanda aile babasıdır. internette biraz dolaştığımızda hakan için herkesin "aile adam"ı dediğini görürsünüz. hakanın karısına karşı verilen tepkiler ise genellikle benim verdiğim gibidir. *
ayrıca bir de alternatif, fes taktığı bir kostümü varmış. benim çok hoşuma gitti. osmanlı ruhunu korumuş adam işte, daha ne diyelim, helal olsun hakan.

pehlivandır bir de kendileri. yağ olayı gerçekten iyi yedirilmiş olaya. tutup da normal yağlı güreş yaptıracak değiller ya adama. elbet abartı olacak. burada da işte hakan milleti yağlı vücudunda kaydırıyor, fırlatıyor, hoplatıyor, zıplatıyor. zaten theme'sinde bol bol "boing!" sesi duymak mümkün.

güzel bir karakter. milletin kıl olmayacağı, pek çok kişinin hoşuna gidecek bir karakter.

ben evet diyorum.