bugün

futbol kariyeri boyunca yurtdışında oynadığı tek takım beşiktaş olan eski alman golcü. 1994 dünya kupası ve 1996 avrupa futbol şampiyonası alman milli takım kadrolarında yer almış ve bundesliga'da iki kez gol kralı olmuştur.
manchester united taraftarının ruud van nistelrooya seslendiği gibi çağırırdı taraftarlar bu adamı; "kuntz, kuntz, kuntz...". hele tek başına aldığı bir 5-3 lük kocaelispor maçı var ki unutulmaz.
almanya milli takiminda klisnman ile beraber oynamış futbolcu. turkiye liginde pek bir sey yapmamış olsa da milli takimda daha başarılıydı.
bir alman ünlemi. sibel kekilli bol miktarda kullanıyor filmlerinde.*

(bkz: sibel kekilli)
kaiserslautern kulübünün yeni başkanı olan eski beşiktaşlı futbolcu.

pascal nouma'nın beşiktaş başkanlığı yolu da böylece açılmış oluyor. *
beşiktaş jk'nde 30 lig maçında 9 ve 2 avrupa kupası maçında 2 gol kaydetmiş alman futbolcu.

türkiye'ye ilk geldiği dönemde gazetecilere, "benim ismim stefan. kuntz değil. neden 'kuntz' şeklinde tezahürat ettiklerine anlam veremiyorum." minvalli bir açıklama yapmıştı. *
maçlardan önce söylenen türk milli marşına dili döndüğünce eşlik etmesiyle gönülleri feth etmiş alman futbolcuydu kendisi. Sempatik bir adamdı.
cok severdim keraneciyi, delikanli adamdi. tum besiktaslilarin kalbinda pascal in yeri ayridir fakat stephan'da zamaninda gonullerimizi feth etmistir.
(bkz: before pascal)
beşiktaş'ta fazla göze batmasa da efendiliğiyle sevdiğim bir forvetti. beşiktaş'tan ayrıldığı 1996'da, efsaneleştiği ve 2008'de başkanı olacağı kaiserslautern'in ilk kez 2. lige düştüğünü öğrendiğinde * bayağı ağladığını hatırlarım.
besiktas taraftarinin riza'ya yuh cekip kendisini alkisladigi futbolcu.
Sağlam duruşlu bir adamdı. Öylesine gelmiş ama sağlam yer edinmişti Beşiktaşlıların kalbinde. Beşiktaş'ta öylesine hırslı ve yürekten oynamıştı ki Alman Milli Takımı'na yeniden çağrılmıştı.
Şimdi Kaiserslautern Kulübünün başkanlığını yapıyormuş.
beşiktaşta oynarken idolümüzdü. les ferdinand'la birlikte o zamanlar türkiyeye gelen en iyi oyunculardandı belki. euro 96'da ingilizlere sağlam giydirmiştir.
türkiye' ye gelmiş olan en iyi yabancı futbolculardan bir tanesidir.

liselileri geçtim, çoğu üniversite öğrencisi ve mezunu bile bilmez.
adamın dibidir.
bundesligada 179 golü olan isim. 90'lı yılları bilenler, tek sezon oynadığı beşiktaş ile unutmamıştır.
Beşiktaşın şampiyonluğa hasret kaldığı ama efsane fb-bjk maçlarının yaşandığı 90lı yıllarda, beşiktaşın oyuncusu olmuştur.
Yanılmıyorsam tam olarak 90lı yılların sonu olacak.
Bunun eskişehire bir golü var 30 metreden yarım vole akıllara zarar.
Milli takım teknik direktörlüğü için adı geçmektedir.

Torsten Gütschow Da yardımcısı.
milli takımın yeni teknik direktörü!
beşiktaş'ta iken kuntz, kuntz, kuntz diye stadı inlettiğimiz alman panzeri.
milli takımın yeni hocası olmuştur. 3 yıllık sözleşme imzalamış.
Yabancı birini milli takım hocası olarak kabul edemiyorum.

Zira milli takıma milli bilinci olan bir teknik direktör getirilmeliydi.
Milli takımın yeni hocası olmuştur birazda alman deneyelim bakalım.
Milli takımın yeni hocası olan Beşiktaşımızın eski forvet oyuncusu.Sevindim hayırlı olsun.
Formanın rengine değil performans göre takım seçerek güzel top oynatır umarım. Bıktık lobilerden kulislerden. Evet.