bugün

114 sporcuyla katıldığımız olimpiyatlardan toplamda 5 madalya alıp bunlardan birisinin rızaya ait olduğunu bilmeyen cahil.
Bir diğer versiyonu için,
(bkz: starbucks da sol gazetesi okuyan devrimci)
(bkz: vurmayın adam öldü)
starbucksta kola içen demokrat sosyalist özgürlükçü aman allahım modern zamanlarda yaşayan türkiyenin robin hood u.
yahu bu kadar yalana gerek yok adam hem çapulcu hem aylak!
bir silinse dediğim yazar. Sözlük çoluk çocuk kaynıyor.
vay anam vay neler dönmüş serhat yaa. Olimpiyattaki 5 madalyadan 1inin rıza denen ırkçıya ait olduğunu bilmediğimi iddia etmiş biri. Götten uydurma. Bunu bilmeyen mi var lan sik kafalı? Biri de güreşte düşüşte olduğumuzu söylemiş. Amına koyim hangi sporda çıkıştayız yarraanı siktiğim? Hem güreş olimpiyatlardan çıkarıldı amına koduğumun evladı, haberin yok mu? Kaşarın biri de silinmemi istemiş, senin amını amsterdamdaki zenciler siksin, amına koduğumun orospusu.
hıyarla mastürbasyon yaparken hıyarın yarısını içierdeyken kırılması eylemini gerçekleştirebiliecek yetenekte olması muhtemeldir.
Çaylak yazar. Niye acaba? Hahaha, atarlı ergen seni. *
HER ENTRYSiNiN SONUNA SWH KOYAN AMA NASIL KULLANILDIĞINDAN HABERi OLMAYAN YAZAR.

(bkz: yıldızlı bakınız)
açılan başlıklara isyan eden, fakat bilmiyor kelimesini, bilmiyo yazan kardeşimiz. #20380511
Starbuckstaki kahvelerin nasıl telaffuz edildiğini bilmediği için cola içen kezbandır.
değer verdiğim efendi bir kardeşimizdir. muhabbeti sağlamdır, buradan kendisine saygılar.
fotoğrafını çekip face'e koyup aynı zamanda konum girmeyi de unutmaz. bi de instagramsa arkanıza bakmadan kaçmanız tavsiye edilir.
çok ağır kezbandır. Niye kahve içmiyorsun sorusuna da ben kahve sevmiyorum starbucks a da fotoğraf çekmek için geldim cevabını verebilecek kadar iğrençtir.
kadınlar hakkında yaptığı değerlendirmelerle tamamen saf düşüncelerle girmiş olduğum sözlükte beni dinden imandan çıkarmıştır.
ben bu arkadaşın yazar olduğunu bilmiyordum, sadece başlık gibi düşünüp yazmıştım. şimdi aydınlandım.
hoşgelmiş yazardır.
vay amnskim oturmuş resmen webo'nun haritasını çıkarmış. saygı duydum. aleyküm selam. xoxo.
bana link ısmarlayan kezbandır. saolsundur ama sanırım erkek bir kezbandır.
kızsa ağır kezbandır ama bence harun abi kendisi.
"fenerbahçe tur atlasa dahi şampiyonlar ligine alınmayacak" diyen yazar. ufak da bir iddiamız var kendisi ile bakalım, neler olacak?
starbucks' ın amk size bir şey olmasın.
Oyy o benım canımdır. Saglam dosttur olurum ben sanaa.
entry girerken türkçeyi katleden yazar.
(bkz: fakülteli kezo)
emniyet mensubuyum, emniyet mensubuyum diye ortalıkta gezinip; özelden mesaj atan garip bi organizma. 13 yaşındaki kuzenim yazmış, kusura bakma .s .ss