bugün

star tv'de yayınlanacak olan, yeni bir müzik yarışması.
reklamlarında jüri üyelerinin yapmacık tepkilerini gördüğümüz, bitmek tükenmek bilmeyen sikko yarışmalardan biri.

hele o sertap erener denen popçunun, şarkı söyleyen elemanlardan birine "bitirdin beni yaaa" deyişi var ki, ne kadar yapmacık olduğu uzaydan bile görülebilir.
jüri herkese aynı tepkiyi verdiğinden mi ne nedir her çıkan seçildiğini zannediyor.
sesi titremekten bir şeye benzemeyen adaya sertab erener'in "bitirdin beni yaa" demesiyle gözümde başlamadan bitmiş programdır.
busa adlı yazarın da katıldığı yarışma.
ertuğrul özkök'ün ne işi var bu yarışmada? bu yarışmadan bi gacık olmaz.
sertab erener gibi bir müzisyeni bünyesinde barındırarak direkt ilgimi çeken televizyon programı.
an itibariyle 2009 güzellik kraliçesi seçilen banu isimli adaya
yapma demiyorum hobi olarak yine yap diyerek yarmış programdır.
off sıktın diyen tırt yarışmadır.
orada bir sertab var, onun karşısında şarkı söylemek mümkün müdür?
apaçilerin ve burnu kaf dağlarında olanların katıldığı müzik yarışmasıdır. mütevazı olan birkaç arkadaş var. yolları açık olsun.
tesadüf müdür kırık tipler katılıyor efenim. top demek istemiyorum gay de olmaz ama subhanallah değişik bişey bunlar.
apaçi tiplerin bile türk sanat müziği söylediği yarışmadır.
sesi çıkmayan kıza "bitirdin beni" gazı verilen yarışma. *
benzerleri daha önce denenmiş olan program.
artısı jürileri. bir armağan çağlayan'la kıyaslandıklarında son derece medeni ve kibarlar.
elemeleri izleyerek, popstar elemelere gelen gerzek tipleri hatırladım. özlemişim bu tipleri.
o bu değil de, 4 temmuz' a ertelenen bir final var..üç kişiden biri elenecek. o finalistlerden biri barış akarsu çakması değil mi..? 'ıslak ıslak' ile yarıştı bir de üstüne üstlük..

sarış(ın) akarsu..peehhh..
Ajda pekkanın katılımıyla gerilen program.*
barış akarsu üzerinden prim yapmaya çalışarak programa başlamışlardır.
bir et pazarı daha başlamış. yazık.
sırf öykü serter için bakmaya çalıştığım ama daha fazla bakmaya dayanamadığım yarışma.
saçma sapan bir yatırım yapılmış bu programa yaz döneminde. bu jüridekilere deli gibi para dökmüşlerdir kesin. yazık o kadar paraya.
muse'ın supermassive blackhole şarkısını bitiren yarışmacıyı barındıran yarışmadır. süpersin kovboy...
amacı yetenekleri ön plana çıkarmak değil jüri üyeleri sayesinde izlenebilirlik sağlamak.
hayrettin taşkaya için izlenilesi program.
yapalım bir yarışma, bulalım 3-5 genç çıkaralım sahneye, halkımızda atsın efenim sms'leri gelsin paralar,çukalatalar,püskevitler tadındaki yarışmadır.

ha artık para kazanmak için başka bir yol bulun. mesela koskoca survivor yapıyosunuz o kadar oyundu. ödüldü falan en sonu geliyor hiç bişi olmadan 1. yi halk seçiyor ve smsle tabi para kazanıcak yapımcı vs. bu kadar saçma bişi görmedim. Bir durun artık. yada başka bişiler yapın ve dünyada yapılıp daha sonra baktık bu yarışmada iş var biz bunu bide Türkiye'de yapsak köşe oluruz kafasından vaz geçin belki eski nesil yer ama yeni gelen nesil o kadar gözü kapalı değil.