bugün

ılık haşlanmış bir patatestir. sağa sola yalpalar. pıtt diye yere düşer laa, yazık.
bir erkek kaç yaşında olursa olsun zımba gibi olmalı. yoksa tarihin tozlu sayfalarında tozdan boğulacak akciğerlere sahip olur ki sonucu hepiniz tahmin edersiniz. oysa spor yapan erkek öyle mi. çekicidir, ışıl ışıldır. zorluklarla mücadele gücünü spor sayesinde disipline etmeyi bilir. her zaman söylerim. spor başarılı bir erkeğin gereksiz hülyalarını çöpe attığı çelik bir iradedir. keskin bir bıçak gibi parlar. bedeninizi ruhunuzla buluşturur. bedenize ve ruhunuza şekil verir. kendinize öpücük bile atarsınız. çünkü güzel erkek sportif erkektir.
++ ii günler.
Benimdir o. Kemikler hareketsizlikten çürümüş durumda. Siz siz olun sporu eksik etmeyin.
vurduruyordur.
boşuna mı spor günleri 10 tane amino asit içiyorum zıpkın olmak şart.
Aslında her erkek dolaylı olarak spor yapıyor olabilir (bkz: shake weight)
görsel
namı değer titreşimli dambıl.
"güzel kızların spor yapmaması" olayını düşünürek bu yola başvurduruyordur. pardon lan, başvuruyordur.
Kanka yapilmalik erkek.
bjj yapmayan erkeğin yanında hiç kalır.
her ortamda ezeceğim, suçlayacağım ve hakir göreceğim erkektir. erkek adam her an güçlü kuvvetli olur. kendine bakar, 4 5 merdivenle nefes nefese kalmaz. mezara bile dik girmelidir...
Şu zamanda marjinal olan erkektir.

Artık spor yapmak değil yapmamak in olmalı diyen erkektir.

Zamanımızda her ne hikmetse 100 erkekten 99u spor yapıyor amk.

(bkz: gay erkeklerin vücut geliştirmeye meraklı olması)

Al bak bunlar bile spora başlamış*
Herşeyden önce vakti ya da parası olmayan erkektir. Malum bu devirde bu 2 şey çok önemli.
(bkz: hamdım koftum sarktım)
hiçbir şey yapamıyorsa yüzme öğrenmesi gereken erkektir. hiçbir şey yapamamak ve yüzme öğrenmek biraz garip oldu farkındayım evet. yani, yüzme öğrenme fırsatı herkes bulamaz ve kolay öğrenilemeyebilir. ama yüzme sporu, aklınıza gelebilecek tüm vücuttaki fonksiyonları çalıştırır. hiçbir şeyi boş bırakmaz o açıdan söyledim.
Futbol spor falan değildir. izlemeyi severim, zamanında her gün sıklığında oynadım, o ayrı.

Ancak aorun şu ki, futbol sağlık için faydalı bir spor olmasığı gibi, görüntü olarak da pek yardımcı bir spor değildir. Sağlık açısından yararlı sporlar yürüyüş, hafif koşu ve yüzme gibi sporlardır. Futbolda ise saniyeler içinde çok hızlı koşarsınız, sonra aniden durursunuz, saniyeler sonra tekrar aniden hızlanır ve tekrar durursunuz. Bu tarz hareket pek yararlı bir spor türü değil. Görüntüye gelince, sadece bacak kaslarını çalıştırdığından, alt taraf gelişir, üst taraf cılız kalır. Oysa üçgen vücudun rağbet gördüğü günümüzde, bu durum istenenin tam tersidir. Yani size yarar değil, tam tersine zarar getirir.
işe gidip işte çalışmakta bir spordur lütfen.
topdur. net.
iyi besleniyorsa ve hareketli bir hayatı varsa pekte sporun yokluğunu hissetmeyecek olan erkektir.
vurduruyordur.
Hayatında hiç yapmamışsa eksik yaşayan erkektir. Hayat sporsuz olmaz.
Son 6 aydır bu benim. Yaşam sevincimi kaybettim. Spor güzel şey.
ne olacak, her erkek spor yapmak zorunda mı durumunun geçerli olmayacağı erkektir. hiçbir şey bulamadıysan, yürüyüş yap be kardeşim. belediye spor aletlerinde çalış, ne bileyim bir şey yap işte. göt, göbek bağlamanın türk kası olduğu goygoyu çoktan geldi geçti.
şahsımdır. kimseyi alakadar etmeyiz ayrıca. sana mı kaldı la benim götüm göbeğim?
spor yapmaya vakit bulamayan erkekte olabilir. haftanın 6 günü 10ar saat mesai yapıp bi de üstüne yol eziyeti çekip aldığını eve veren erkek güzel görünmez belki ama en azından vicdanen rahattır.
yapana bi sözüm yok ama maalesef insanlar karbonhidrat ağırlıklı beslenip düzenli uyku uyuyamadıklarından dolayı göt göbek salıyorlar. yapacak çok fazla bişey yok. yürüyüş diyosun da bu dediklerimi yapıp sadece haftada bi gün o da hafta içi izinli olursan spor falan yapamıyosun kardeşim. yalan oluyor o spor
istediğine bağlı hareket etmektedir fakat yapsa iyidir. Spor güzel şeydir.
Beyin sporlari ile ugrasiyorum. Ohumm beyin de her na kadar cogumuzun islevsellik sikintisi yasadigi bir bolge olsa da vucudumuzun bir parcasi. Demek ki neymis Spor got gobek islerinden daha fazlasiymis.