bugün

spora önem veren sağlıklı yaşayan sözlük kızıdır.

görsel
iki adet sopaya sahiptir.
sözlük kızından ziyade bir şişme bebek izlenimi veren kızdır. *
Benim bu. Her gün erkenden kalkarım. Kapıyı açar kol kasımı geliştirir ve kapıyı tekrar kapatırım. Hızlı bir şekilde merdivenden inip 30 dakikalık araç yolculuğum için 20 adım kadar atarım. iş yerine gelir ve asansöre kadar yürürüm. Muzlu sütümü açıp asansöre tekrar kavuşurum. 10 adım yürüyüp sigara içmeye başlarım. Sağlıklı yaşıyorum.

Her gün asansöre yürürüm. Hiç değişmez, sonra eve gelir ve spor sonrası yorgunluğunu üzerimden atabilmek için hemen yatağa atlar ve yorgan altı yatışımı gerçekleştiririm.

Bazen kedilerimi yanıma toplamak için yatağa bir kaç kez vururum bile. insan alışıyor, spor yapmaya alışan biri bundan hiç vazgeçemiyor. Biliyorum.
abdominallerini görmeden spor yaptığına inanmayacağım sözlük kızı.
kendimdir.

1 yıllık para peşin kırmızı meşin olaraktan, kayıt yaptırdığım spor salonuna, ayda 1 çok düzenli olarak gidiyorum.
yazın gelmesiyle birlikte, spor salonunun havuz kenarındaki şezlongda uyuyurum, o kadar para verdik bokunu çıkarmazsak olmaz. sonra acıkıp, spor salonunu karşısındaki pizzacıdan şezlonga sipariş veriyorum. getiriyor şerefsizler. buzlu kolayla hüplettikten sonra, çok yorulduğumu farkedip, evime gidiyorum. tv karşısında biraz turkmax gurme izliyorum. düşük kalorili yiyecek pişiriyorlarsa, ben bunu hayatta yemem deyip uyuyorum.
Beklediği ilgiyi görememiş sözlük kızıdır. Resim koymuş birde. Canım ya. Bacaklarına bakınca çok sporcu duruyorsun ensene havlu veriyim mi denmesini bekleme ihtimalide yüksek gibi.
benimdir. adam şirkete spor salonu yapmış 2 kat aşağıya gitmeyeni dövüyorlar zaten gitmek gerek.
türk kızı ne yazıkki spor olayında çok zayıf. gittiğim salonda 2 tane var, sadece koşu bandındalar. başka bi halt yaptıkları yok. madem sadece yürüyeceksin, neden aylığı 100 tl olan salona geliyosunki :S
(bkz: Squat yapan hatun)
(bkz: Basket oynayan hatun). Evet evet işte bu..
Benimdir.
(img:#918483)

Edit: ben erkektim Özür.

2 gün sonra gelen edit: espri yapmıştım ama sanırım pek anlaşılmadı. Saf değilim ulan ben.
HEM SPOR YAPIP HEM DE SPOR TESiSLERiNDEN SORUMLU SÖZLÜK KIZI MI? AAA O BENiM. ÇALIŞTIĞIM BELEDiYENiN KÜLTÜR VE SOSYAL iŞLERiNE BAĞLI OLARAK SORUMLULUĞUMDA 5 YÜZME HAVUZU, 6 HALI SAHA, 4 FiTNESS SALONU 2 DE KÜLTÜR MERKEZi MEVCUTTUR. KULLANMAK iSTEYEN BURSALI ARKADAŞLARA KOLAYLIK SAĞLARIM. LOL.
feyktir efendim.
yabanci blog'lardan fotograflari araklamis gelmis size spor yapiyorum diye gosteriyor.
burdaki kizlar degil spor yapmak, gotunu kaldirip evden disari cikamaz.
akıl almayacak derecede inanamadığım spor yalan sözlük kızıdır.

--spoiler--

yok artık. 10 senedir gym giderim, doğru düzgün spor yapan kıza rastlamadım. gelenlerde 3 ay gelip bırakmıştır. türkiye de sporcu kız çıkması ihtimali 0 dır. siz ancak börek, çörek pasta açın midenizi doldurun. sonra çıkıp sağda solda da ben kaslı erkek seviyorum diyin. kaslı erkek sizi seviyor mu acaba?
--spoiler--
dadından yinmez efenim . çok hoş olurlar , spor insana ayrı bir albeni katar , eğer varsa öyle bir afet-i devran bi mesaj atıversin konuşmamız gereken şeyler var
Iste bu cocugun kız haliyim.
Siz de oylesiniz birbirimizi kandırmayalım.
görsel
Ormanlarda yürüyüş nehirlerde cibildak yuzus yapar miyiz.
Kilo vermek için spor yapıyorsa değersiz bir niteliktir önemli olan düzenli spor yapan fit kalmak için spor yapmaktır.
Belki de sadece skolyozu olan sözlük kızıdır.

Eğilme, dik dur sözlük kızı!
Jet sikime biner misin.
Gezer miyiz denizin buz gibi soğuk sularında.

Diyenler olur kızı.
Birini ikna etmeye calisiyorum. Biraz ozguvene ihtiyaci var.
benimdir. spor salonuna 800 tl gibi bir ücret ödediğimden gidiyorum. yoksa parkta falan koşmak daha güzel açık hava falan. kas odaklı çok ağır çalışmıyorum. belli başlı aletsiz haraketleri düzenli yapıyorum sadece o yüzden spor salonu saçma.en iyisi ben sadece kışları 4-5 aylık üye olayım bundan sonra. yaza doğru dışarda da yaparım koşumu. bide şaka maka kadınlar -rahatsız olmayacağımı düşünerek olsa gerek- erkeklerden daha çok bakıyor vücuduma. kendimi taciz edilmiş hissediyorum. erkekler en azından biraz daha hassas bu konuda.
Alahim insallah bende bi gun.
1 aydır düzenli yapıyorum size tavsiyem spor salonuna kayıt olun öğrenciyken o kadar para verince hiç aksatmıyorsunuz.
bikiniye giremeyecek sözlük kızıdır. bence giyip buraya atamaz.