koşu bandında haldır huldur koşan kadınlardır. bu spor değil. dikkat edilirse bu kadınlar zayıftır, popoları küçüktür. sebebi koşmaktan dolayı oluşan kas yıkımıdır. zaten testosteron azlığından dolayı az miktarda bulunan popo kaslarını da koşarak eritiyorlar. ondan sonra o popo düzleşiyor. sonra squad yaparak çıkarmaya çalışıyorlar. bir şeyi önce çıkarıp sonra eritmek çok saçma.

victoria secrets modellerinin çalışma antremanlarına bakarsanız bench pressin altına nasıl yattıklarını görebilirsiniz. güzel ve sıkı bir vücut koşarak elde edilmez.
Kendine bakan kızdır.
Hergün spor yaptığım kadar çikilata yerim. Evet.
formunu azmine borçludur.

görsel
Türkiye standartlarını hıcılıca yükseltin destekliyorum basenli kadın kalmayıncaya kadar.
Sporu kendisine yapmayan sözlük kızlarımız varmış. Üzdü. Amacınız niye bu şekilde ilgi çekmek oluyor anlam veremiyorum. Bunu bir de bazen yaşını başını almış aklı başında dediğim insanlar yapıyor daha anlam veremiyorum o kadar mı yalnızsınız.
Spor güzel şey siz bakmayın, yapın yaptırın.
göbeği içine çek, nefesini tut, şimdi elinle göbeğine destek ol ki pırtlamasın bir anda nefesini falan tutamazsan, kalçayı hafif dışarı çıkar. tamam bitiyor, olmak üzere son rötuşlar sabredin biraz. son olarak alttan destekli sütyenle göğüsleri de biraz yukarıya kaldır, bitmek üzere bitiyor. hafif de göğüs dekoltesi, işte oldu. tatatatam, karşınızda spor yapan sözlük kızı tablosu.
Kına gecesi elbiseli foto koyup spor yapıyorum demek...sen de haklısın.
spor deyince aklına ilk spor salonu gelen ve beni üzen sözlük kızları... futbolla ilgileniyorum ama profesyonel değil.bir de kick boks kursuna yazılacağım, yumruklarım ve tekmem güzel. hadi bakalim.
mesleğimin kuralları gereği benim de aralarında bulunduğum kızlardır.
Kanatlarim var ruhumda gör de utan.
bikiniye giremeyecek sözlük kızıdır. bence giyip buraya atamaz.
1 aydır düzenli yapıyorum size tavsiyem spor salonuna kayıt olun öğrenciyken o kadar para verince hiç aksatmıyorsunuz.
Alahim insallah bende bi gun.
benimdir. spor salonuna 800 tl gibi bir ücret ödediğimden gidiyorum. yoksa parkta falan koşmak daha güzel açık hava falan. kas odaklı çok ağır çalışmıyorum. belli başlı aletsiz haraketleri düzenli yapıyorum sadece o yüzden spor salonu saçma.en iyisi ben sadece kışları 4-5 aylık üye olayım bundan sonra. yaza doğru dışarda da yaparım koşumu. bide şaka maka kadınlar -rahatsız olmayacağımı düşünerek olsa gerek- erkeklerden daha çok bakıyor vücuduma. kendimi taciz edilmiş hissediyorum. erkekler en azından biraz daha hassas bu konuda.
Birini ikna etmeye calisiyorum. Biraz ozguvene ihtiyaci var.
Jet sikime biner misin.
Gezer miyiz denizin buz gibi soğuk sularında.

Diyenler olur kızı.
Belki de sadece skolyozu olan sözlük kızıdır.

Eğilme, dik dur sözlük kızı!
Kilo vermek için spor yapıyorsa değersiz bir niteliktir önemli olan düzenli spor yapan fit kalmak için spor yapmaktır.
Ormanlarda yürüyüş nehirlerde cibildak yuzus yapar miyiz.
Iste bu cocugun kız haliyim.
Siz de oylesiniz birbirimizi kandırmayalım.
görsel
dadından yinmez efenim . çok hoş olurlar , spor insana ayrı bir albeni katar , eğer varsa öyle bir afet-i devran bi mesaj atıversin konuşmamız gereken şeyler var
akıl almayacak derecede inanamadığım spor yalan sözlük kızıdır.

--spoiler--

yok artık. 10 senedir gym giderim, doğru düzgün spor yapan kıza rastlamadım. gelenlerde 3 ay gelip bırakmıştır. türkiye de sporcu kız çıkması ihtimali 0 dır. siz ancak börek, çörek pasta açın midenizi doldurun. sonra çıkıp sağda solda da ben kaslı erkek seviyorum diyin. kaslı erkek sizi seviyor mu acaba?
--spoiler--
feyktir efendim.
yabanci blog'lardan fotograflari araklamis gelmis size spor yapiyorum diye gosteriyor.
burdaki kizlar degil spor yapmak, gotunu kaldirip evden disari cikamaz.
HEM SPOR YAPIP HEM DE SPOR TESiSLERiNDEN SORUMLU SÖZLÜK KIZI MI? AAA O BENiM. ÇALIŞTIĞIM BELEDiYENiN KÜLTÜR VE SOSYAL iŞLERiNE BAĞLI OLARAK SORUMLULUĞUMDA 5 YÜZME HAVUZU, 6 HALI SAHA, 4 FiTNESS SALONU 2 DE KÜLTÜR MERKEZi MEVCUTTUR. KULLANMAK iSTEYEN BURSALI ARKADAŞLARA KOLAYLIK SAĞLARIM. LOL.