bugün

duzenli olarak gidiyorsaniz, duzenli olarak gelen birisiyle duzenli olarak kesişiyor ama bir turlu duzenli olarak bir ilişki kuramadıgınız kişiyi barindirana denir.
yazılmak için babama yalvar yakar kendimi bizim buradaki 16 bin tl lik spor salonuna yazdırdım ama gitmiyorum.

bi sene içinde en fazla 10 kere gitmişimdir.

böyle de bir yerdir spor salonu üşengeçlikten gidemezsiniz.
Başlarken çok sıkıntı çekersin ama düzenli yaparsan alışır bırakamazsın. Kışın git yazın keyfini çıkar.
16 bin verip ustune ustuk bu kerizligini uluorta(altini ciziyorum) aciklamaktan korkmayan cesur insanlarin varligini bizlere gostermistir.
Salondaki aynalar insana kendini kas yığını olarak gösterir. Ben neymişim dersin.
Çok az kişinin gerçekten spor yapmak için gittiği, koşu bantlarından çok ayna önlerinin dolu olduğu yer. Adam " yaz gelmeden biraz kilo vereyim" demiş, yazılmış bir gidiyor her duvarda boy aynası, olacak şey değil.
yazın havaların çok sıcak olduğundan dolayı üyelerin akşam vakti doluştuğu bench için sıra beklenilen yer.
gerçek spor yapmak isteyenlerin önünü kapatıyorlar ya o üzücü işte.
türkiye'de 7/24 açık çalışanı var mı merak ettiğim yer , başkası varken spor yapamıyorum ortamda amk evime de alamıyorum spor aletlerini gece 3-5 asker nöbeti gibi çalışırım yeter ki dükkan açık olsun
her seferinde bir hevesle başlayıp bu sefer devam edeceğim deyip ay sonunu zor getirdiğim yer.
eskiden sisko vatandaslarin da gittigi salondu. simdilerde spor salonu mudavimleri degisti. spor salonlarina yalniz zayif ve fit insanlar gidiyor. sanirim sismanlar ya kendileriyle barisik ya da zayiflama umitlerini kaybettiler.
Cevremdekilerin hepsini denedim.
gidenlerin yüzde 60'ı seks düşünüyormuş.

http://www.hurriyet.com.t...unuyor_dishaberler_saglik
Yıllık üyelik yapılıp kendi kendine bu defa tamam düzenli olarak gidicem diyip üç beş seans sonrasında verdiğin paraya hayıflandığın yerdir.
ara ara bir aylığına kayıt olup ilk günler hırsla gittiğim sonra salıp gitmediğim yer. siz bana uymayın sevgili yazarlar.
Havasız olmasından şikayetçi olduğum yer .
geçen gün yazıldım az sonra ilk antremanıma gideceğim bakalım nasıl bir şeymiş. gelince görüşlerimi editleyeceğim.

edit: güzeldi. plan program falan yaptık.

edit2: 2 hafta oldu 3. haftama yarın gireceğim. vücudum şekiillendi kaslar gerçekten belli oldu. her ne kadar yağlarım erise de 2 kilo aldım? bende anlamadım sanırım kas kütlesinin büyümesinden kaynaklı olabilir. zaten kilo ile problemim de yok biraz sportiflik katsın bana yeter.
her gün yazıldığım hiçbir gün gitmediğim salondur. zayıfız oğlum yanımızdan duba gibi herifler geçecek biz de yerin dibine girecez olmaz öyle.
En son 5 sene önce gittiğim mekan. Kondisyon eksikliği üzerimde malum.
Zorla gitmem istenilen yer.
En fazla dual shock üzerinden fiziksel aktivite yürüten, 2 porsiyon iskenderi diyet yaparken bir buçuğa zor indiren bir insan olarak korkuyorum diyebilirim.
Korkuyorum sözlük...
Para verip gitmediğim yer.
Para verip gittiğim yer.
Olum ben çok eğleniyorum valla.
Kaslı maslı arkadaşlarımla takılıyorum misler gibi.
bir hevesle üye olan ama üç kez bile gitmeyen insanlar sayesinde geçinen bir iş yeri türü.
Çocuk aslında orada bayanların başlayacağı saati beklerken önden yer kapmış.
içerde kavga çıktığında çok tehlikeli olabilen mekan. herkes birbirine dumbell'la halterin zopasıyla saldırabilir. yapılması gereken en mantıklı şey, koşu bandına binip oradan uzaklaşmak.
şu mantık var bende de her türkte olduğu gibi buna para veriyorum öyleyse yapmalıyım gitmeliyim.

verdiğim para bana teşvik olarak geri dönüyor ve başladığım zaman her 6 ayda bir 2 ay gittiğim için artık her başladığımda daha doğru diyetler ve daha doğru hareketler yapıyorum. güzelliği burada.

amaç vicuuut diye bağırmak değil masa başı çalıştığımız için su içsek yarıyor deyimi neredeseyse gerçek oluyor bizde.

7.5 saat bir sandelye'de oturarak çalışıyoruz. bu hareketsizlik kilo olarak geri dönüyor haliyle. neyse ama l carnitine etkisiyle 3 gün 2.5 kilo olarak geri döndü. suyu attım vücuttan onu da biliyorum henüz fakat yinede teşvik edici.