bugün

çeşitli spor aktivitelerinin yapıldığı salondur. 2ye ayrılabilir: birinde müsabakalar da oynanabilir, diğeri ise vücut geliştirme içindir.
beden eğitimi derslerinin gerçekleştirildiği salon. genelde erkeklerin yarısı basket oynar, diğer yarısı dışarı çıkıp futbl oynar; kızların yarısı kakara kikiri yapar, diğer yarısı ise voleybol oynar.
buralara takılan erkekler ya 20 li yaşlarda genç çocuklardır ve erken davrandıkları için şekil yapmışlardır,kendi halinde takılırlar, bir de 30 u aşmış geç başlamışlar vardır bunlar göbeği falat eritseler de bir türlü şekil yapamaz hep aynı kalırlar.evlenmek için kız bakan tiplerdir bu yaş grubunun çoğu.
dört bir yanı ayna ile çevrilmiş, metro fm tarzı müzikler çalan, ter kokusu temalı tuhaf yerlerdir. çok çeşitli tiplere rastlamak mümkündür.

25 yaş civarı hafif bira göbekli eğitimli tipler; genelde iş çıkışı görülürler, kendi hallerinde takılırken etrafı kesmekten geri kalmazlar, göz göze gelme aralığı yüksektir. fazla yüklenmez, biraz takılır giderler, genelde yanlız takılırlar.

30 yaş üstü umutsuzlar; yaş ile birlikte gelen deformasyon ve kiloyu atmak için bir azimle salona yazılırlar, çok terler, çabuk yorulurlar, bir görünür bir kaybolurlar, düzenli gelmezler.

vahşi prensler; normal hayatta ne iş yaptığı asla kestirilemeyen tipler, genelde kolsuz atletlerle takılıp kas geliştirirler, damalı bileklik takanları boldur, devamlı bir karı kız kesme pozisyonundadirlar, ortamı eğlenceli yapan bunlardır, aynaya karşı yumruk, tekme atıp poz kestikleri görünür, gazlayıcı müzikten en çok bunlar etkilenir. bir kaç kişilik grup halinde gelir giderler. en büyük ağırlıkların insanıdırlar.

ev hanımları; geniş kalçalı 40 yaş civarı teyzelerdir, agresif olurlar, yandan yandan birbirlerini keserler, kendi aralarında alet kapmaca oynarlar, hafta içi gündüz takılırlar. istikrar bunlardadır. yıllarca gelebilirler, değişen birşey olmaz o ayrı.

aşırı şişman umutsuz kız; hep bir yorgunluk bitkinlik vardır bunlarda, bol eşofmanların bile dikişleri zorlanır, terlerler, utanırlar, etrafa bakmadan bir görevmişçesine haraketlerini yapıp giderler. en sevimli en zararsız tipler bunlardır.

koca götlü tikky kız; yalnızca bir kaç kilo fazlası olan kızlardır, 20-25 yaş arası olup grup halinde takılırlar, yanlızca kendi gruplarıyla iletişim ve göz teması kuararlar, yandan çizgili adidas eşofmanları olur, saçları fönlü yüzleri makyajlı olur, havluyu bir şalmışçaşına taşırlar, soyunma odasında bu grup tarafından sıkıştırılmamaya azami özen gösterilmelidir, gözleriylen yirler.

salona genelleme yapmaya giden kız kurusu; aysengruda, belirli bir gitme sebebi yoktur. zaten ortam açmamıştır, biraz daha gözlem yapıp bi daha uğramamak üzere kaçar bence. *
bu tikiler tiramisu tarzı şeyleri severler.aslında orantıları gayet iyi olsa da daha incelmek zorunda hissederler.çok da çaba harcarlar takdir ederiz.genelde siyah giyerler.

bunlar da kendi halinde takılırken etrafı kesmekten geri kalmazlar.hatta ortaya konuşup "suratınıza suratınıza" bakma huyları da vardır.çoğunun ilişkisi olabileceği için bu insani hareketler pek anlam içermez.ancuez huzur adamıdır,hoş da olsa tanımadığı kıza bulaşmaz.
aylardır gidiyorsunuzdur ve artık biraz kondüsyon yapmışsınızdır, 10 dakika rahatlıkla koşabiliyorsunuzdur, ortama yeni gelen bi eleman da sizinle birlikte koşmaya başlar, ortamda kızları görünce gaza gelir ve sizden daha hızlı koşmak zorunda hisseder, depara falan kalkar, abartılı hareketler yapar, 2 dakika sonra da yorulur , ancuez içten içten güler, ulen ben 10 dakika koşabilmek için kaç ay çalıştım ibibik!
genellikle sporu bahane edip sevgili bulmaya gidilen yer.
Abazaların doldurduğu bir grup kalabalık.
bazen burda aşık olabilirsiniz. evet görevli bir bayandır ve siz onu gördükçe o küçük burnunu sıkmak ister, al al yanaklarını sıkmak istersiniz. ama sadece spor salonunda gördüğünüz birine nasıl açılacaksın değil mi. sadece belki etkilenir diye bir fazla çalışırsınız. koşarken aynaya bakarsınız, ulan nasıl görünüyorum diye. saçınızla oynarken pat yerdesin. rezil oldun filan, karizma yerlerde, o hoşlandığın görevli gelir yine yüzünde o masum gülümseme, siz iç geçirirsiniz bu güzel yüzü izlemek için ben bacağımı kırarım filan diye. ama sadece sizi kaldırır bir şeyiniz var mı diye sorar daha sonra arkasını döner çeker gider. her akşam ulan hoşlanıyor mu diye bakarsınız. sadece masum bir gülümseme atar yine size. ve her akşam yaptığı gibi kağıt havlu uzatır size. terinizi siler ve yolunuza devam edersiniz. sadece bir gülümsemedir size kalan. sıcak bir gülümseme. ve bir belki. olabilme ihtimali. yola devam eder suyunuzu yudumlarsınız.
bütün sene içilen biralar sonucu bel bölgesinde oluşan devasa kütleyi yok etmek gayesiyle büyük bir hevesle gitmeye başlanılan hede...
hele oradaki kaslı kaslı adamları gördükçe daha da gaza gelirsin. üçgen vücudunla plajda salındığın günleri hayal edersin.
bugün ikinci gün sözlük, daha çok kas ağrısı çekecek bu beden...
amaç ağırlık da olsa, koşu bandı da olsa imkanınız el veriyorsa gidin. insan içine karışın, eve kapanmayın. yeni insanlar tanıyın. arada bir kadeh şarap için. buzdolabından uzak durun. güzel şeyler bunlar.
zayıflayacağım diye girersin oradaki aşırı sportif elemanların da gazıyla kas adam olarak çıkarsın

hayatının geri kalanını da bu şekilde sürdüremeyeceğine göre belli bi noktadan sonra bırakırsın

aktif olamayan kaslar da belli bi süre sonra senin bir güzel ağzına sıçar

aman diyim..
Parayi abonelerden cok bi anda gaza gelip bir aylik yazilarak sadece birkac gun devam eden yagiz delikanlilardan kazanirlar.
Parayi abonelerden cok bi anda gaza gelip bir aylik yazilarak sadece birkac gun devam eden yagiz delikanlilardan kazanirlar.
genellikle gaza gelip yazılırsınız, ama uğramazsınız.
her insanın hayatında bir kere de olsa gitmesi gereken yerlerdir. oldukça fazla spor salonu değiştirdim ve her birinde farklı tip insanlar gözlemledim. son gittiğim oldukça nezihti mesela. genelde kadın erkek karışıktı ama hiç öyle kırocanlar ve sarkan takım yoktu. genci yaşlısı kadını erkeği ve ergenleriyle tam bir uyum içinde olan bir spor salonuydu hatta bizimle aynı saatlerde gelen kapalı bir hanım bile mevcuttu. düzgün bir şekilde koşu bandına çıkar sonra bisikletine biner salondan ayrılırdı. hatta bir kere yanımdaki koşu bandında o vardı ben koşu bandının mp3 çaları nasıl çalışıyor diye kurcalarken dengemi kaybedip düşecek gibi oldum koşu bandında sonra da beni tuttu allah razı olsun, tekrar dengemi sağlayıp kalktım. zor olan kısım bana göre ne ağırlıklar ne de spor aletleridir. en zor kısım kesinlikle koşu bandıdır. yavaş yavaş hızı arttırıp ilerlerken sorun yok da koşu bandını durdurduğun zaman hâlâ yerinde koşuyormuşsun gibi gelip başın dönüyor ya işte o an bitiriyor beni. ama uzmanlar uyarıyor koşu bandından ziyade yürüyerek parklarda koşun diye, dengeyi sağlaması açısından koşu bantları yetersizmiş. yürürken yanından ağaçların,insanların,vs geçtiğini görmeliymişsin, sabit bir yerde koşmak çok da yararlı değilmiş denge sağlaması bakımından.
turkiye'de olmayanlarinda su tarz goruntuler olusuyor. oyyysssadsjkfklajsf

görsel

spor sevmeyene sporu sevdirir bunlar. ^_^
genelde kız arkadaşı olmayan erkeklerin gittiği yer. vücut yapayım kızlar etkilensin amacı ile gidiliyor sanırım. adonisli ama yürümeyi bilmeyen ve dana gibi etrafa bakınan insan çok görürsünüz. zaten erkek adam sabahları koşar lan spor salonu nedir.
kız bulacağım diye giden 25 erkeğin tren yaptığı yerler oluyor genelde.
en guzel ve samimi sohbetler doner burda.
persona biscolata erkeği akademisi'nin besyo'sudur. yakında sizlerleyiz.
Şu saatte kalkıp gitmek icin hazırlandığım. Benim gibi Dünya sikine minare gotüne yaşayan insanları bile disipline sokar. Tek kötü tarafı yakışıklı abilerimizin ağırlık altinda çıkardıkları o tarifi imkansız ses. Utanıyorum sözlük ben eliptik bisiklette bir ceylan misali sekerken arkamda bunlarin dönmesi beni irrite ediyor.
üçgen vücutlu, 190 boylarında erkekleri beklerken, 20 yaşlarında cılız 170lik sapık üniversite öğrencilerinin geldiği mekandır.
ter kokan ve sürekli aynı iğrenç disco müziklerinin çaldığı ego mekanı. göbekli biri olarak haftaya ben de başlayacağım.
kendini spor yapmaya zorlamak için parasını verip yine de gitmediğin yerlerdir.

ucuz olanların erkek yoğunluğundan şikayetçi olabilirsiniz.