müzik, yayın falan dinlemeniz lazım, öyle kuru kuruya geçmez vakit. bişeyler dinleyeceğin vakte altlık haline getirmiş oluyorsun.
Gitmeye çok heves ettiğim yer. Ama eş engelinden dolayı gidemiyorum. Evde spor yapmaya da hiç inanmıyorum. O kadar disiplinli değilim. Ama standart gittiğim bir yer olsa geldim spor yapayım bari diyebilirim.
türkiye'de 7/24 açık çalışanı var mı merak ettiğim yer. ortamda başkası varken spor yapamıyorum amk. evime de alamıyorum spor aletlerini. gece 3-5 asker nöbeti gibi çalışırım yeter ki dükkan açık olsun.
Bende gitmeyi düşünüyorum. Evde bir yere kadar oluyor. Bazı malzemeler yok bende. Gidip bir ay takılayım diyorum. Devamlı gidince güzel bir aktivite.
Zamanında bende spor salonları hakkında birçok kişinin bahsettiği, genel tüm ön yargılara sahip biriydim. Bu ön yargı bursa Fsm The Fit Club ile tanışana kadar. Bursada olan ama spora ve spor salonlarına ön yargılı olan arkadaşlarıma şunu söyleyebilirim ki ortamıyla, eğitimiyle gerçekten sağlık ve kaliteli yaşam için orada bulunduğunuzu size öğreten bir salon. Nezih ve kaliteli üye çevresine sahip bir salon olup, sadece sağlık için orada olduğunuzun herkes farkındadır. Spor salonları sadece hava basan veya spor dışı bir arkadaşlık kurmaya çalışan kişilerden oluşmaz, genellemeler yüzünden spordan soğumayın arkadaşlar.
görsel
Üçgen Ablaların götünde patlamıştır Macfit üyelikleri. Spor bahane tinder şahaneydi şimdi ev seksisi gibi gezerler ortalıkta.
koşu bantlarında takılırken yanımdaki adam 7 km hızla yürürken; ben 5 km hızla koştuğumu fark ettiğimden beri gitmediğim yer.
Gitmek uzere asiri plan yapilmamasi gereken yer. Yemek yemek, uyumak gibi elzem bir ihtiyac sinifina koyabilirseniz duzen olusturabilirsiniz.

Yoksa bugun, yarin, haftaya derken aylar yillar gecer.
Zaman kaybi olan yer. Les gibi de ter kokar. Evet.
köpppek gibi özlediğim yer. 2 saatten aşağı çıkmazdım ah ah. bu omuzlar ne yandı be..
Ozlendin kardesim. 3-4 gunluk bir ara verdim cunku hastalik. Yarin gidebilirim umarim. Spor salonunda dikkat ettigim seylerden biri hocalar ikincisi temizlik ucuncusu birbirine yazan yuruyen degisik bakis atan tipler var mi.. sonuncusu en iyi yerde bile var malesef ama yine de spor salonuna gore degisiyor.
kendine has kuralları olan fakat her gittiğimde hala insanlar tarafından idrakına varılmamış olduğunu görüp üzüldüğüm yerdir. yahu o havlular boşa taşınmıyor. serin teriniz bizi de etkilemesin mantalitesi ile taşınıyor.
insanların toplanıp spor yaptığı mekan. ücret karşılığı bir oda içerisinde çeşitli aletler veya alanın doğrudan kullanımı ile spor aktivitelerine ev sahipliği yapan mekan.
düzenli olarak gidildiğinde gerçekten işe yarayan yer.
şu mantık var bende de her türkte olduğu gibi buna para veriyorum öyleyse yapmalıyım gitmeliyim.

verdiğim para bana teşvik olarak geri dönüyor ve başladığım zaman her 6 ayda bir 2 ay gittiğim için artık her başladığımda daha doğru diyetler ve daha doğru hareketler yapıyorum. güzelliği burada.

amaç vicuuut diye bağırmak değil masa başı çalıştığımız için su içsek yarıyor deyimi neredeseyse gerçek oluyor bizde.

7.5 saat bir sandelye'de oturarak çalışıyoruz. bu hareketsizlik kilo olarak geri dönüyor haliyle. neyse ama l carnitine etkisiyle 3 gün 2.5 kilo olarak geri döndü. suyu attım vücuttan onu da biliyorum henüz fakat yinede teşvik edici.
içerde kavga çıktığında çok tehlikeli olabilen mekan. herkes birbirine dumbell'la halterin zopasıyla saldırabilir. yapılması gereken en mantıklı şey, koşu bandına binip oradan uzaklaşmak.
Bir hevesle yıllık üyelik yaptırıp daha sonra gelmeye üşenen şişko abiler sayesinde geçimini ifa eden iş yerleri. Görsen iki kelimeyi yan yana getiremeyen, Tozla, kimyasalla vücudunu şişirip kendini peygamber zanneden hanzo sahipleri mevcuttur genelde.
Çocuk aslında orada bayanların başlayacağı saati beklerken önden yer kapmış.
bir hevesle üye olan ama üç kez bile gitmeyen insanlar sayesinde geçinen bir iş yeri türü.
Para verip gittiğim yer.
Olum ben çok eğleniyorum valla.
Kaslı maslı arkadaşlarımla takılıyorum misler gibi.
Para verip gitmediğim yer.
Zorla gitmem istenilen yer.
En fazla dual shock üzerinden fiziksel aktivite yürüten, 2 porsiyon iskenderi diyet yaparken bir buçuğa zor indiren bir insan olarak korkuyorum diyebilirim.
Korkuyorum sözlük...
En son 5 sene önce gittiğim mekan. Kondisyon eksikliği üzerimde malum.
her gün yazıldığım hiçbir gün gitmediğim salondur. zayıfız oğlum yanımızdan duba gibi herifler geçecek biz de yerin dibine girecez olmaz öyle.