bugün

parfüm endüstrisine giriş yapmaya hazırlanan şarkıcı lady gaga'nın buluşudur.
(bkz: eşşeğin amına su kaçırmak)

edit: link istenmesi üzerine
http://ulu.so/ucokyp
"çok güzel kokuyorsun sevgilim aynı dölüm gibi".
hugo boss çıkarsa böyle bir parfüm yemin ediyorum bizim insanlarımız alır. çünkü üstünde markası var. bunlar yaptısa kesin iyi yapmıştır denir.

ayrıca ;

(bkz: salak yemin ederim gerizekalı bu çocuk ya)
ne kokar lan o parfüm. yuh amk. bsg. gibi farklı farklı forum chat tarzı entrylerin girilmesi mümkün olan dehşetli müstakbel parfüm.
lady gaga'nın yeni parfümüdür.
lady gaga'nın adını ilk kez o çiğ etten elbise olayında duymuştum, çok sinirlenmiş, kızmış, ve tepkimi yine bu sözlükde belirtmiştim. ikinci kez de yine bu olayla duyuyorum. ama bu defa kızma değilde acıma duygum depreşdi nedense. akıl fukarası ne yapsa haklı. asıl bunun gibi insanları ciddiye alıp, onun isteğiyle böyle şeyleri üreten, sonra onun haberlerini yapan gazete, dergi ve televizyonlara kızmak lazım, bu zavallı insanın isteklerini yerine getirip götünü kaldıranlara kızmak lazım...
biraz sirke ile ürik asidin sentezini sunan amonyakla bunu ruhun derinliklerine götürecek kokudur. çiftleşme dönemindeki erkek ve kadınlar içgüdüleri kullanarak aradığı kriterdeki eşini bu koku sayesinde bulup işaretleyebilecek.
lady gaganın yeni parfümüymüş fakat sperm parfümüne ihtiyacı yoktur zira kendisi sperm gibi kokmaktadır zaten.

- parfümüm bitmiş sevgilim ya
+ şimdi soyun
- neden ki yhaaa
+ al şunu eline ve istediğin yere sıkabilirsin.
- ya yemin ediyorum milyon dolarlık bütçe ayırdığım işi 2 dakikada çözdün.
dünya müzik ve şov piyasasında, sıradan ve yığınla ünlü olmanın verdiği tıkanmalar neticesinde, Lady Gaga'nın korkunç ve itici imajıyla akıl karı fark atmasıdır. imaj çizgisinde bir nebze de olsa M.Jackson'dan esinlenmiştir, M. Jackson'da sıradan yakışıklı bir yıldız olmayarak kendine çıkış yolu bulmuştur. Lady Gaga'da bu parfümüyle ve korkunç itici imajıyla bulmaya devam edecektir.
Aklıma Metallica - Load albümünün kapağını getirmiş fikirdir.

görsel
blood and semen
lady gaga'nın buluşuna ithafen;

(bkz: düşünüyorum diye geçinen aklını sikeyim)

midem bulandı amk. kaltak, zaten sevmiyordum şimdi boktan soğur gibi soğudum. insan mısın sen şimdi?
kokular konusunda hassas insanların hiç hoşuna gitmeyecek parfüm. armağan eden olursa parfüm şişesini yuttururum şahsen.
elde patlayacak ticari metadır.
(bkz: barmen lady gagaya ne verdiysen aynısından)
(bkz: lady gaga senin amk parfüm sektörüne bişey olmasın)

nasıl bir pisliksin sen ya, bari içinde yüzen bok parçacıklarıda olsaymış? sallayınca şişeyi kar küresi gibi uçuşsaymış o parçacıklar..

(bkz: ulan bilinçaltımda ne pislikler varmış)**
son olarak :

(bkz: lady gaga bokunu yiyeyim bi köşede öl)
muhtemelen yalan haberdir. amaç reklamın kötüsü iyi olmaz düşüncesi ile reklam yapmaktır. kendilerinden bir şekilde konuşturmaktır. sonuç ?
döl kokması gereken kız mıdır erkek midir önce buna karar vermeli gaga.
(bkz: lady gaga buluş yapmasın kampanyası)
(bkz: iğrençsiniz ibneler) lafının gayet uygun olduğu parfüm.
Etten kiyafetinin kokusunu bastirmak icin sikar kesin.
Marjinal olcam diye de mal olanlar kullanir.
ön yargıya açık olan parfümdür.
üzerinden hala et kokusunu atamamış bünyenin buluşudur.

görsel

(bkz: aferin çok iyi düşünmüşsün)