bugün

spartak moskova-fenerbahçe maçında açılan iğrenç pankarttır. camiye hayır denilerek Tüm türk ve müslüman halkının nefretini kazanmışlardır. beşiktaşlı olmama rağmen söylüyorum. istanbul size cehennem olacak.

görsel
istanbulda Hem Futbol Hem Pankart'a Karşılığı Layığı ile alacaktır Zavallı S.Moskova Taraftarcığı..
kadıköyde götlerine girmesi dileğiyle...
cami avlusuna işeyen köpek sözünün şekil a versiyonudur.
istanbul'da götlerine sokulmamasını dilediğim pankarttır.
zaten uefa'yla papaz durumdayız, men mi etsinler, kanser mi olsun bu taraftar yine?

nerenizle düşünüyorsanız artık..
Hemen yanlarinda da trabzonspor taraftari bulunmaktadir. takimlarini (Spartak moskova) desteklemek icin tribündeki yerlerini almislardir.

not: http://www.zaguda.net/hab...bordomavi-destek/849.html
evet, acilen ucuz bir rus kaşarı bulunup, amı götü bir olana kadar hunharca bafilenmelidir.
hala avrupa birliği'ne giriş sevdası peşinde koşanlara kapak niteliğinde olacak pankart.
görün işte bütün avrupa halkları bize düşman. fener iki takımla maç yaptı iki takım da türklere duydukları kini açık bir şekilde ortaya koydular.
adamlar ab sözleşmesinin sonuna 'baba, oğul, kutsal ruh adına' imza attırıyorlar.
merak ettiğim tek nokta kaza bela ab'ye aldılar bizi o meşhur üçlemenin altına hangi müslüman imza atacak?...
kendi mahallesine kilise açılmasını, hadi onu da geçtim, cemevi açılmasını tepki ile karşılayan(karşılayacak olan) iki yüzlü müslümanların sorgulamaması gereken pankarttır.
beşiktaş'lı olarak söylüyorum ki kadıköy'de ve ahirette götlerine girecek pankarttır.
istanbul cehenneminde götlerine sokmamızı sabırsızlıkla beklediğim pankarttır.

(bkz: ne olursan ol gel)
lütfen diğer maç sik onları götünden sevgili fenerbahçe.

galatasaraylıyım. bu piçler fazla azıtmış.
ahirette göte girecek pankartlar olarak tarih sahnesinde yerini almıştır.
cska taraftarlarını kızdırmıştır. pankart başka bir şey. iğrenç'te yok trabzonlular spartak'ı tutmuş diyorsunuz ya ulan geçen sene cska maçında aynı stad da cska'lı olanlar kimdi?
ilk defa türk milletinin bu denli geri zekalı duruma düştüğü bir ana şahitlik ediyorum.
ulan o pankartı ben olsam ben de acardim.
neden mi?
çünkü sadece istanbul da ilk ve orta okullar ile birlikte lise ve üniversiteleri katip toplayin, istanbul daki cami sayısına ulasamiyorsunuz da ondan.

çamlıca tepesine dev cami yapmayı düşünüyor hükümet. atm kadar cami varken elin gavur u çok doğru bir pankart açmış.
ben şunu anlamıyorum camiyi bir başkası tasvir ettiğinde şeriat geliyor, malezya olacağız diye ortalık yıkılıyor, bambaşka birisi (belki müslüman olmadığından bilemiyorum) camiyi tasvir ettiğinde vatan millet sakarya olabiliyoruz, elbet psikolojide vardır bir açıklaması..
ay yildiz tim spartak moskovanin sitesini hacklemis. helal olsun adamlara.
cevabı muhtemelen en acı şekilde verilecek pankarttır.
orospu çocuğu görmeyenler resme bakabilir.
galatasaraylıların açıp açmadığı tartışılır ama intikamını galatasaray alacaktır .
trabzon taraftarı adı altında pkk nın karadeniz(laz) versiyonu ile fanatik ortodosklar kol kola türk düşmanlığını sergiledi.

fanatik ortodoksları anlıyorum.
ayasofya-bizans yarası var ve kıçları üzerine oturamıyorlar.
bu trabzon taraftarı olarak görünen güruhun derdi ne?
bunlar da içimizde olan pontus un kılıç artıkları mı, yoksa?
(bkz: atatürk posteri yakan moskovalı taraftarlar)
bugün moskovalılara bu pankartıb hesabı sorulacaktır.
Futbolla ilgisi olmayan bu pankart bayağılıktan başka bir şey değildir.
Tarihteki kuyruk acisinin vermis olduğu olayin dişa vurumudur. Siyasi bir propagandadan oteye gidemez.