bugün

soğukta kısa kollu gömlek giyen erkekten farklı olmayan kızdır. ikisi de hasta olacaktır.
genelde liseli kızlardır. soğukta insanın içini ısıtırlar ancak bir yandan da soğuğun daha bir fark edilmesini sağlarlar. yani hem iyi hem kötüdürler.
"allahın şaşkını beyaz giyer kış günü" atasözünün oluşmasına da sebep olmuş hatun kişidir.
kar yağarken converse giyen kızın arkadaşıdır.
işte "ateşli kız" diye tabir edilen kişidir. ama tabi genelde bu laf yerine "es rüzgar es" tabiri kullanılır.
muhtemelen rus ya da balkan uyruklu kadindir onlar kis, soguk falan tanimadan her mevsim üsümeden mini giyinebilen kadinlardir.
titremekten korkmayan kızdır.
(bkz: buz gibi havada mini etek giyen bayan)
o kızın bir de yazın sıcağında neler giyebileceğini görmek yürek ister.
bizde de var böyleleri...

mini etek giyenleri kastetmiyorum. "modern insan" olmasına rağmen hala iklime göre, kara göre, yağmura göre hayatını sınırlandıran insanlardan bahsediyorum. yani mesela yemek yemeye 3 blok ötedeki lokantaya gitmek yerine "yağmur yağıyor" deyip önüne gelen ilk yere girenlerden bahsediyorum...

beyler, bu çağda yağmur, kar demeden şehir içinde ulaşım sağlayamayacaksanız ne anlamı var?

hah burdan geleyim minili kızcağızca. üşüyorsa, yazık ama üşümüyorsa aferin kızımıza. istediği gibi giyiniyor, her şeye rağmen.
diyalog yazarı gibi görünmeme sebep olacaksa da varsın olsun alemenyüm..

ankarada gerçekleşen gerçek olaydır not: hayal gücümü katmadım işin içine.

mevsim sonbahardır ve soğuk kallavi.zaman tam bilinmemekle birlikte bir öğrenci evine gelmesi muhtemel akraba gruplarının tamamı yığılmıştır yaş grubunun ortalaması ise yaklaşık olarak 25 filan. teyzemin oğlu olarak niteleyebileceğim manyak ve evli bir zat sokakta tanık olduğu ilgi çekici olayı anlatmaktadır.

-usta yolda bi kız gördüm ama usta görecen kızda etek yok

3 kişi aynı anda

-höyn brom zıbareyyt. puhaaahhhaha

bence soğukta mini etek giyen bir kızın mini eteği soğukta giymesi değil mini etek giymiş olması ilgiyi daha çok çeker. ilgi bi çekiç de değildir belki imdat çekici kullanabiliriz bu kilitlenmeden kurtulmak için.çok mu soğuttum havayı ne gece gece..
dikkat çekmeyi hedefleyen bir dişi memeli türü...
mevsimini şaşırmış bayandır...
gösterecek çok şeyi olan kızdır.
içerisi yanan ve kampuste ilgi, alaka isteyen kız tipi.
(bkz: teşirci)
baltık ülkelerinden birinde de yaşıyor olabilir.
içten yanmalı motora sahip kız.
yeni agda yaptırmış bacaklarının keyfini çıkarmaya çalışan kızdır.
soğuk havaya aldırış etmeyen kızdır. yağmurlu havada çorap bile giymeden etek giyenleri gördüm dün. bacaklar çamur içinde. tramvay'a binmişlerdi. üstte mont , allta mini etek ve yarım bot gibi alakasız kombin. kime özenirler neye özenirler bilmem. ya daha farklıları bağdat caddesinde , nişantaşında var tamam ama o kızın altında arabası var yürüdüğü iki adım cafe'ye girme maksatlı falan. sen bu yağmurda çamurda kendini rezil etmek pahasına neden böyle girişimlerde bulunuyosun. dün ve bugün gördüklerim 1 değil 10 değil. yani yeni moda falan mı bu ? dikkat çekiyorlar evet ama dikkat ettiğim tek konu kime ve neden özendikleri. yağmurlu havada bacaklarını sergileyecek kadar tuhaf bir durum içindeyse bilemiyorum artık.
'sürtünme' yoluyla ısınmak için bir er arayan kızdır.
için için yanan kızdır. içinde volkanlar patlıyodur.
aramaya inanmayan kızdır.

(bkz: buz gibi havada mini etek giyen bayan)
usumeyen hayretle baktığım imrendiğim içimizi ısıtan kızdır.
(bkz: yirim)
burda böyle atıp tutuyorken, kendini görünce ağzının suyu akan, hele hafif de pas verirse, etrafında atmayacağı takla, yapmayacağı kompliman kalmazken, gözlerini de o anlamsız buldukları açıklıktan alamayacak olanları umursamayan kızdır. canı istemiştir, giymiştir, üşüyecekse de kendi üşüyecektir, sizden bir şey isterse, g.tünüzden pantolonunuzu çıkarın da verin derse, o zaman fazlasıyla söylenme hakkı yaratmış kişidir. size arkadaşım, kimin nasıl giyindiğinden.cık cık cık.
güncel Önemli Başlıklar