bugün

sen her daim ilgi göster. ayrılmak için soğumuş ise ayırt etmene gerek kalmaz.
insanları kader ayırmaz, insanları insanlar ayırır. dsd
kafası karışık sevgilidir. boğuşmak zorunda olduğu bir dünya mevzu vardır belki, hayatını doğrultabilmesi için kendisini ilgilendiren konulara yoğunlaşmış birisi de olabilir.
en sona doğru gidiyordur belki de, emin adımlarla, çaresiz ve içinde bir öfkeyler.
bu yüzden dışarısı kadar soğuktur içindeki dünyası...
ayagını denk al sinyali.
Tek kullanımlık ömrü kalmış hacı.
bağlanmaktan korkan ipleri elinde tutmak isteyen bir kez daha incinmekten korkan sevgilidir.
bağlanma problemi olduğunu düşünen. bunu düşünüp hayatını bir insana bağlamam konusunda hemen ilk adımları atmış ve aldatmış sevgilidir.
bir sona yaklaşıldığının göstergesidir.
Yazarın hatası varsa triptir. Hatası yok da soğuk davranıyorsa gerçekten soğumuştur, ısıtmanın bir anlamı yoktur. Her ısıttığınızda çorba gibi en kısa zamanda soğuyacaktır.
balkanlardan gelmiştir.
belki bir şeye darılmıştır.
hiç çekilmez. ayrılma noktasına gelinmiş, ilişki yıpranmıştır artık.
aşk kırıntısına tahammül edemeyenlerin tekmeyi basması gereken sevgili.
sadece başka birinin istişaresine yatmış sevgilidir.
sebebini söylüyorsa çözüm üretilebilir ama söylemiyorsa hızla uzaklaşmak lazım. onun mal mal tripleriyle mi uğraşacaksın? varsa bir durum söylesin efendim.
bir halt yemişsinizdir. ya da size nazı geçtiğinden dolayı yaşadığı şeyleri daha ayrıntılı anlatabilmek için moralinizi önce bozar sonra da hazır moraliniz bozulmuşken konuya ayrıntılı bir şekilde girer.
+ aşkım ne oldu sana, böyle miydik biz?
- ya bir şey yok.
+ var var bir şey olmuş.
- gelme üstüme börtücan bir şey olduğu yok işte
(bu sıra erkek kişisinin morali aşağılara inmekte ve gün enerjisi tükenmekte)
+ tamam tamam gelmiyorum ama merak ettim neden soğuk davrandığını.
(kıvamını kız kısmısı daha iyi bildiğinden o anı yakalayınca)
- börtücan, arkadaşlarım senin doğru kişi olmadığını söyledi ona biraz canım sıkıldı
+ nassııı yeaa (artık devamında kim ne derse)

e tabi hal böyle olunca ayrılık sinyalleri alınmış oluyor. hani şu bir şey sormak istiyorum hocam benle alakalı değil bana da bir arkadaş sormuştu tarzında sorulan sorular gibi dolaylı yoldan alınan sinyale benzer.
soğuk davranmaya devam ederse bu yolun sonu ayrılık.
yeni bir ilişkide kızların tutumu.*
Ayrılma sebebidir net !
ayrılacaktır.
başka biri olabilir.
yüreğine ayaz vurmuştur.
telefonu bozulmuştur, mesaj atmıyordur. yoksa her şey yolundadır.
hoşlanıyordur.

ama başkasından zaaaa xd. siktir etcek olm işte ahuhaa.
ayrılmak istemiyordur, başka biri de yoktur belki de sadece size anlatamadığı şeyler vardır. sizi kıskanıyordur ya da ağzınıza sakız olmuş seni seviyorum lafı bile anlamsız geliyordur artık, sevildiğini hissetmek istiyordur. söyleyemediği zamanda böyle anlatmaya çalışıyordur. ne olup ne olmadığını bir sorun isterseniz.
güncel Önemli Başlıklar