bugün

kimsenin dillendiremediği ama içten içe bir yazara bağlılıklarının günden güne arttığını gösteren en anlamlı sözlerden biri. "tüm kadınlar bana hasta" sözünün kalibre edilip sözlüğe uyarlanmış hali. bu payeye sahip olabilecek bu sözlükte belli başlı birkaç isim var, bunun ilk örneğinin ise acık seçik franky olduguna dair kulağıma gelen duyumlar var.

geçtiğimiz hafta katıldıgım ayinsel bir partide kalabalıklar içinde bir anda en dikkat çeken kişiye dönüşen biri olmak ilk kez bende bu denli büyük bir etki yarattı. ama çabuk alıştım tabii ki. usulca yanıma sokulan hatunlar içinde sohbet edip kabugunu kırmasını istediklerimi yine kendim belirledim. kısaca kontrol hep bendeydi yani. bu kadar uzun ve doyurucu sohbetler tabii ki çevredeki diğer sümüklü erkekleri de etkilemiş olacak ki anında yanıma sokulup "abi bütün kızlar sana hasta, nası beceriyosun bunu?" demekten yoruldular artık. "karizma, vurdumduymaz, bazen romantik bazen kadına istediğini veren, çekici, bilgili ve de en önemlisi zeki biri olmak bu işin altın anahtarı. bütün mesele bu, genç!" diye altın öğütler verip usulca uzaklaşmasını istedim yanımdan hepsinin. hee, böyle bir ortamdan sonra gelip sözlükte yazarken de aynı hisse kapılmamak elde değil. hayır yani, şu sözlükte yazılarına aşık olup tanışmak için can attığınız kaç yazar olabilir ki. di mi ama?

ileriki günlerde sadece sözlükte yazan hatunlara özel yapacağım bir partide frankyyle sıcacık ilişkiler kurmanıza yardımcı olacağım. hee, sadece yazar olmanız gerekmiyor tabii, güzel, alımlı ve de en önemlisi ne istediğini bilen zeki kız arkadaşlarınız varsa getirmeniz mümkün. hatta burada çirkin olan hatun yazarlar gelmeyip doğrudan arkadaşlarını yollayabilecekler. her türlü imkan mevcut yani, frankyle tanışmanız için.

ama bunun için öncelikli olarak aşklarını bu sözlük üzerinden imalı bi şekilde de olsa itiraf etmemeliler "itiraf etmeliler- bunu farkeden yazarımız bir kişilik ek kontenjanımdan faydalanacaktı parti için. kazandı. heehe." bir an önce. ilk ve belki de en önemli şart bu. hadi bekliyorum. hastasınız işte bana, kabul edin bunu.
"franky kim oldugunu cidden çok merak ediyorum. hatta franky mi yok sa francie misin onu bile bilmiyorum. bu mesajı da benimle dalga gecebilirsin diye çekinerek yazdım. umarım en kısa zamanda görüşme imkanımız olur. nerede olursa artık:)"

"biraz burnu büyük, egoist-narsistin tekisin ama ben de merak etmiyor değilim seni"

"ya bunları cidden düşünerek mi yazıosun yoksa cidden burda yazdıkların gibi misin? her ikisi de çok vahim ama iyi yazıosun, hasta değilim sana ama olabilirim her an."

daha bunun gibi nicesi. bunlar ismi bende saklı bazı hatun yazarlara ait mesajlar. inceden aşklarını itiraf etmişler bile. ama bu gerçeği zaten herkes bilmiyor mu yahu? bana yeni bir şeyler söylemeliler hemen. kimsenin bilmediği. mesela?
(bkz: bu sözlük benim aslında)*
(bkz: ama kimse bilmiyor)
"biz de hastayız ayol"

- sözlükteki bir grup ibne
(bkz: peki zeki muren de bizi gorecek mi)
sözlüğün veba olması durumu.
(bkz: oldu canım)
(bkz: benim de nickime hastalar zaten)
hee gel gel panayır var zaten denilesi durum.
(bkz: herkes sana hasta sen bana hastasın)
(bkz: salgın)
(bkz: sözlükteki kızlara kıran girmesi)
hergun yataktan kalkıp yuzumu yıkarken aynaya söyledigim repliktir. (bkz: asıl bana hasta)
yukarıdaki 13 entry'e cevap niteliğindedir...

itiraf edin hepiniz hastasınız franky'e ve ek kontenjanda yer alamadığınız için bütün bu bok atmalar, çemkirmeler falan filan...*
hatta kutsi aynı şehirde adlı şarkısını yamulmuyosam franky için yazmıştı. nihat doğan'da franky için robin hood olmak istiyodu ve hatta abartının zerresi yok bunda aha da söylüyorum; esra ceyhan kadınları franky'nin cazibesinden kurtarabilmek ve ailelerin dağılmasını engellemek için bakan olmak istiyodu...
ah be franky ne hale getirdin şu kadın milletini...

ben niye mi bunu yazıyorum?? franky ek kontenjanında bana yer açmadı da ondan-**
şimdi 3 kere oleeey,oleeeey, oleeeeeey!
(bkz: at yalanı öpeyim inananı)
(bkz: yağmasan da gürle be) *
hatunları bilmiyoruz da erkeklerin hasta olduğu aşikar...

franky adamım ya, sana hasta olan hatunların içinde ilgilenmediğin olursa bana haber et olur mu?

oley, oley, oleyyy!
(bkz: dostum hatun demişsin ama bunlar erkek)
(bkz: at avrat silah)
(bkz: başvurumu yaptım bekliyorum)*
ek kontenjan için başvurmayı düşünüyorsanız hiç de geç değil. *
normal durumdur. inanılası başlıktır.

kızlar böyle işte birader. 20 metre öteden 'ayyy ne kadar zeki!! ne kadar bilgili' diyerekten sokuluyorlar yanına. belli etme o kadar uzaktan sen de. şimdi hangi cesur kız 'ben hastayım sana' diyecek. sonra bu kızla taşak geçmek isteyen yazarların özel mesajlarıyla bu kıza ayar vermelerini kim engelleyecek? ' ben ' diyorsan 3169 a bir kısa mesaj bırakıyorsun. 5 dakikada ambulans kapına geliyor.

(bkz: ambulance)
(bkz: am bulan ce)
(bkz: olayın bittiği an)

tutamıyorum kendimi hacı!

bir ce var sözlükte!
am buluyor her gece her gece.
obaaaaaa.

(bkz: sözlükte haydar dümen butonu)
(bkz: kafamdan sallıyorum keyfime bakıyorum)
özgünlük ve samimiyet... işte bir yazarda, özellikle franky'nin ek kontenjanından yararlanmak isteyen yazarlarda bulunması gereken iki özellik. koşun la koşuun, kontenjan dolmuş daşmuuuş... *
(bkz: tatmin edilmemiş tek bir yazar kalmayana dek)
oley, oleeey, oleeeey!
büyük ihtimalle sözlükteki bayan kişilerin kendisini gördüğü taktirde kusmasından muzdarip yazar sözüdür.
egoizmin doruklarına çıkmış belirli bir zümreye hitap eden ukala yazar sözü.
(#2768911)

bunu okuyunuz.
bundan daha iyi bir tepki verebilecek olan varsa buyrun.

sanırım sol frame'e gelmesi de engellenmiş.