bugün

entry'ler (423)

yüksek lisans tezi

insanın tüm hayatını kaplayan, büyük çaplı "ödev". Eğer ki lisans ve yüksek lisans ödevlerinizi son gün hazırlayan, erteleme ustası bir insan iseniz durum vahimdir. Bir yıldır uğraşıyorum, veri toplama süreci ve deşifreler bitince tez de bitti gibi hissetmiştim. Öyle olmuyormuş. Sıkıntıdan yıllardır girmediğim şu sözlüğe girdim. Halimi siz düşünün lol

entry ve nick uyumu

(bkz: #21789642)*

imla kuralını bilmeyen adamın yemek yemesi

(bkz: sen baslik acma ulan ayi)

bu yazıyı babama yazdım

ece seni hep sevecegim * * *

memleketin dertleri sıralı tam liste

(bkz: bu ne bicim entry boyle)

bayan sevgilinin ben hamileyim demesi

Durmadan "o isi" ilgili bay sevgili ile yapip ve sonra gidip, baska bir bay ile de "o isi" yapiyorsa; takdir edilesi, eli opulesi, gucune tapilasi bayan sevgilidir. *

sözlük yazarlarının hayalindeki ev

yapracik toki'den mutevazi bir ev.

marmaray ı başbakan bozdu iddiası

(bkz: kirdin la kirdin)

ana babası boşanmış kızla sevgili olmak

(bkz: cogu buyuk kismi) *

yatak konusunda sorun çıkarmayan kız

Eve alinacak olan yatak konusunda gorusunu beyan eden ancak herhangi bir sorun cikarmadan surecin ilerlemesine destek olan kizdir. Daha farkli yorumlar icin (bkz: #21768531)*

sözlük yazarlarının itirafları

Bugun sikintidan o kadar patladim ki yaklasik 4 yil once son kez girdigim isbu sozluge geri dondum lan. O kadar caresiz kaldim yani. Benim icin kucuk ama sozluk icin buyuk bir adim oldu. * *

gençlerbirliği

Bir taraftar olarak sanssizligimi bulastirdigimi dusundugum takimdir. MAdem geldik Ankara'ya takim tutalim, inelim sahaya dedik ama olmadi be. Hangi maca gittiysem yenildik ama her mac da birbirinden zevkliydi. Ozellikle tezahurat-slogan yaraticiliklarina hayran oldum

Kasimpasa macinda kendini yere atip; uzunca bir sure kalkmayan sancak'a ithafen soylenilen "Lutfeeen, ayagaa kalkar misiniiiz" ve "sancaaak boyun devrilsin" gibi uber super yaratici seylerle *beni benden almistir. Ayrica 24 yillik istanbul bebesine fenerbahce macinda "hepiniiigz istanbul cocugusunuz" dedirtmeyi de basarmistir. Ne diyem kanmadik asla paraya pula yani...

soul

Ankara'da Olgunlar Sokak'ta bulunan bir pub. Zaman zaman kokteylleri indirime girer, dadindan yenmez. Yemekleri okuzdoyuran kivaminda olmakla birlikte tuborgun eksikligi hissedilir gonullerde.

ankara

Bir yil once "Haziran ayinda Istanbul'a donecegim" diyerek geldigim sehir olur kendileri. Haziran ayinin uzerinden 4 ay gecti ve ben isbu entryyi Ankara'dan yazmaktayim efenim. Genel olarak gelgitli bir iliskimiz olmakta birlikte kendisine yurekten baglandigim sehirdir de ayni zamanda. Nesini sevdigime dair zihnimde somut herhangi bir sey olmamasina ragmen; bayram tatilinde erkenden Istanbul'dan kacip siginmisligim da vardir bu sehre. Bircok Ankaralinin aksine Kizilay'dan terapotik anlamda faydalanabilen nadir kisilerden biri oldugumu da ekleyeyim. Canim sikilinca gidip bi cay iciyorum ve icim aciliyor valla. ohh miss.

bilgisayardan anlamayan kadın

(bkz: gösterelim anam) *

kasabaly ciki

(#11819669) işbu entrysi ile beni derin düşüncelere gark etmiş yazardır.

(bkz: anlayan el sallasın)

seks yapmak için sevgili arayanlar

(bkz: fuck buddy)

playstation oynayan bayan kişisi

ailesinde ya da yakın çevresinde playstation oynayan kimse olmaması durumunda sonsuza kadar bu konuda cahil mi cahil kalacak olan kişidir. * iyi ki böyle muhterem erkekler vardır çevresinde yoksa hali nice olacak olandır.

(bkz: bayan kişisi)

duygusal duş

ayna karşısında inci kolye koparma ve yine ayna karşısında dudaktaki ruju el ile yüze yayma * tripleri ile aynı etkiyi uyandıran olaydır.

ayrıca türk filmlerinde istenmeyen bir cinsel birliktelik sonrası temizlenmek üzere alınan duş da bu kategoriye girer.

bir erkeğin bilmesi gereken 3 temel ana unsur

(bkz: temel ana unsur)