bugün

Sırf benim soyadım an ile bitiyor diye bir ima yapıyorsanız, o zaman cumhurbaşkanının soyadı da an ile bitiyor ve soyadı an ile biten bir sürü insan var. Ve bunun etnik köken göstergesi olmadığından eminim.
Soyad olmayabilir; Ama Abdülhamid Han'ın da sonu an ile bitiyor mesela. Veya Ahmet Hakan var, korkut ulucan var, daha birçok sonu an ile biten ve Ermeni olmayan kişi sayabiliriz. Bu bir gösterge değil kısaca.
Edit: Belirtmemiz şart mı, Abdülhamit Han soyadı olmasa bile sonu an ile bittiği için örnek verdim; O devirde soyad değil; Unvan vardı ve o da bir nevi Soyadı gibi insanları ayırt etmeye yarayan ve isim ile birlikte kullanılan bir şey. Şunu da açıklattınız; bir şey demiyorum. Her şeyi düşük iq'lulara anlatır gibi mi anlatayım? işte kısa yazınca anlamıyorlar; Açıklayıcı bir şekilde yazdığım zaman ise "uzun yazdı." Diyorlar. Neden uzun yazıyorum acaba? Her şeyi yanlış anlayanlar yüzünden, düşük iq'lulara anlatır gibi anlatmak zorunda kaldığım için olabilir mi?
-an değil de -yan la bitiryorsa ermenilik garantilidir.
Adamın soyadı Duran duran.. Bu nasıl ermeni ulan ?
Hrant dink? * .
öyle bişey yok. olsaydı, örnek veriyorum, "kılıçdaroğlu" değil "kılıçdaroğlan" olurdu.
demek ki öyle bişey yok.
Hakan Taşıyan bunu beğenmedi. : (
(bkz: recep tayyip erdoğan)
ama adam gürcü.
adı bitenler sayılıyo mu ?
adı bitenler sayılıyo mu ?
(bkz: Fikret hakan)
(bkz: Emrah kaman)
Ahaah hadi ordan be! Ermenilikle alakam yok.
Siktir aq götünüzden element uyduran kahvehane dayılarına döndünüz.
tark an bu iddialara yanıt vermişti, türküm ben demişti...
(bkz: Fatih koparan)
tark an...
Benim de an la bitiyor sie aq.