bugün

Tercihe gunler kala merak edile soru, okunur yoksa bir sene daha beklenmeli mi?

sorunsal demeyince siliyolar basligi vicdansizlar.
Sosyoloji kesinlikle okunur hatta iyi bi okulda iyi bi akademisyen kadrosuyla okunacaksa insanın ufkunu genişletir hayata karşı yeni bakış aÇıları kazandırır. Eğer bi şeyler okumayı araştırmayı sorgulamayı seviyorsanız daha iyisi yoktur.
Valla ben ilkogretim matematik okuyom şu an uzattım felsefe veya sosyoloji çok istiyordum. Eğer istiyorsan oku bence sonra keşke okusaydim demezsin. Yok puanım ona yetiyor öylesine okuyacağım diyorsan siktir et hiç okuma. Üniversitede yedigin parayla emekliliğini doldurursun bu ülkede.
Çiçeği burnunda 4 adet soslojiyle harmanlanacak arakdaş gönderilecektir. istanbul dolaylarına
Tanım; şahsen iyi bir ünide okunur.
(bkz: Liseli detected)

Şaka şaka artık o bir üniversiteli adayı. Kardeşim bu bir sorunsal değildir öncelikle bunu belirteyim. ikinci olaraksa sosyoloji iktisat bunları hepsini siktir et. Gerçekten severek okuyabileceğin bölüme git. Arkeolojiyse arkeoloji neyse ne işte orasını sen bileceksin. Ben mezun olmak üzereyim(nerde o günler) ve hâlâ ders görürken diyorum ki: "amk iktisadını niye okuyorum ya" diyorum. Bunu demeyeceğin bir bölüm seç. Hem öğrencilik hayatın için hem ruh halin için iyi olur. Hee ben ortama karıya kıza gidiyorum diyorsan bak yoluna. Ama her yaptığının hesap gününde karşına çıkacağını da unutma.

(bkz: Nasihat)
(bkz: Abi tavsiyesi)

Edit: imla.